Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24377

Guest
Co to się stanęło? :eek::eek:
Jednak trzeba ostrożnie dobierać osoby z którymi się gra. i czasami warto się dwa razy zastanowić czy dać komuś szansę ... jak widać ten przypadek nauczył nas czegoś i wszyscy teraz żałujemy że zaufaliśmy Bogusiowi, zrobił to co zawsze bez uprzedzenia nas... nie polecam grania z nim.. i to wszystko przez to że wstawił kolona a oberwał rykoszetem od wakacji.. rzeczywiście powód żeby sojusznikom numer z szarakami robić.. zwykłe tchórzostwo dla nas wszystkich ... miałem nie komentować ale zawiedliśmy się na nim bardzo.. tyle w temacie
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser27799

Guest
Ostrzegałem od początku ;/ pilnujcie teraz eve dallas bo oni w jednej rzece kąpani :D
 

DeletedUser27799

Guest
xxx dzisiaj o godz. 01:12
Witam serdecznie ,
W imieniu sojuszu SZKOŁA zwracam się z zapytaniem czy chcecie poznac naszą łąskę i podpisac akt kapitulacji.

Pozdrawiam
xxx

Kusząca propozycja :D
 

DeletedUser23685

Guest
Ostrzegałem od początku ;/ pilnujcie teraz eve dallas bo oni w jednej rzece kąpani :D

Nie sądzę, jakby tak było to poszliby w szaraki razem, a każdy ma swój rozum, a to, że wielu z niego nie korzysta to już inna sprawa

Boguś podjął swoją decyzję, nie popieram tego, ale nie mnie oceniać ludzi, mi świństwa jako tako nigdy nie wyciął, bo nigdy nie graliśmy razem tak na dobrą sprawe w 1 sojuszu, choć był taki zamiar raz. Dla mnie to tylko gra i moge grać tak na dobrą sprawę z każdym, choćby i z Złotym Ćwokiem, a to czy ktoś odwali cóż bywa. Lamy zaufały bogusiowy tak jak ja zaufałem ellowi pomimo, że zaraz po dołączeniu były do mnie wiadomości i było ich multum weź go //ciach//, to kret jest, sprzedawczyk itp itd, ale mialem //ciach//. Nie słucham sie innych, bo każdy ma coś za plecami, ale jeden na drugiego będzie nadawał, wole sobie wyrobić swoją konstruktywną opinie o danym graczu, a nie iść za pomówieniami. Każdy może coś odwalić tak na dobrą sprawę i nie mamy na to żadnego wpływu



Szczerze po ostatnich kłótniach i burzy na forum domyślałem się, że pójdzie w szare, a rzeczywisty motyw czemu puścił szaraki jest nieważny w tej chwili, bo niczego to nie zmieni
xxx dzisiaj o godz. 01:12
Witam serdecznie ,
W imieniu sojuszu SZKOŁA zwracam się z zapytaniem czy chcecie poznac naszą łąskę i podpisac akt kapitulacji.

Pozdrawiam
xxx

Kusząca propozycja :D

Dziecinada- nawet sie domyślam kto to napisał
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27799

Guest
Jaki tu spokój, na na na
Nic się nie dzieje, na na na na
Nikt się nie bawi, na na na
A Wakacje się nudzą, na na na na
 
To czemu wakacje nic nie robią , a tylko czekają na kolony ? Może troche ofensywy ? :) Jakaś akcja na nas ?
A tak to zero prób , no chyba ,ze kogoś nie ma :)
 
To prawda ,że częściej atakujemy tych co nie ma , z lenistwa i chyba braku czasu :p ale czasami lecimy jakimś kolonem na żywca , na Ciebie czy naleśnika , wczoraj na Ciebie przecież co mur wyzłociłeś :)
 

DeletedUser27799

Guest
Różnica jest taka że my mamy kilka frontów i deff lata tu i tu :D ale spokojnie jeszcze powalczymy :D Tomaszek nas nauczył jak murek złocić ;pp
 

DeletedUser30022

Guest
Lamy też ostatnio coś ucichły :) tylko kogoś kogo nie ma atakują o_O
nie kłam bo lecimy i próbujemy. nie latamy czekając aż trafi się kogoś tak jak Ty. próbuj akcję robić z sojuszem to też Ci zmienimy nazwę miasta na plum. Pozdrawiam

ps. to wojo mam Ci sam cofnąć czy wolisz u mnie trzymać nadal? :D
 
Jaki tu spokój, na na na
Nic się nie dzieje, na na na na
Nikt się nie bawi, na na na
A Wakacje się nudzą, na na na na
Taktyka wakacji.

ellcomendante dzisiaj o godz. 00:52
Nie.
Złote Dziecie dzisiaj o godz. 00:35
serio jankes u was rekrutuje ?

Gdy po 15minutach nie odczytałem to polecieliscie na mnie, a potem wszystko wycofaliscie oprócz wsparc, a synchro tych wsparc można byłoby na apce lepiej ułożyć.
Juz nie wspomnę o tym drugim kolonie, który ruszył przed 2 i się zatopił myśląc ze zostawie miasto puste tak jak było.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser27799

Guest
Ty to ell jednak jesteś zajebisty
smiley_emoticons_auslachen2.gif


// We wrześniu jak się szkoła zacznie też tak dzielnie i walecznie będziesz grał ?:DD
 

DeletedUser30022

Guest
lataj sobie atakami sprawdzać tylko czy ktoś jest, bo tak to nie masz jaj widzę akcji zorganizować. typowy cwaniaczek z tego złotego i nic więcej
 
Do góry