[To nie błąd] Event Spart vs Hades

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22223
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22223

Guest
Witam.
Mam problem na Teby nick w grze ten sam co na forum
Problem z Eventem polega na tym że wczoraj zdobyłem 10 oddziałów i niestety nie wyzerowało mi tego jeszcze dzisiaj przez co nie mogę pozyskiwać nowych oddziałów. Gram także na Zakintos i tam tego problemu nie mam

Pozdrawiam
blsisko
 

DeletedUser5

Guest
Witaj :) Sprawdziłam twoje konto na Tebach i nie widzę tu błędu. Oddziały zbierałeś dwukrotnie, wczoraj około 11 i dzisiaj koło 5 rano, łącznie 20 oddziałów. Jeżeli nadal coś się nie zgadza, zachęcam do napisania zgłoszenia do obsługi gry - na forum nie możemy podać wszystkich szczegółowych informacji dotyczących konta.
 

DeletedUser22223

Guest
Może i tak było jednak te odziały nie zostały dołączone
Sprawa zgłoszona o Supportu
I teraz najważniejsze poranny zbiór oddziałów nie mógł się obyć bo wszelkie budowy i rekrutacje robiłem poprzez aplikację mobilną
I może stąd ten błąd
 

DeletedUser5

Guest
W aplikacji nie ma wydarzenia, więc nie da się brać udziału w bitwach, jednak za wykonywanie akcji można otrzymać oddziały. Po prostu wyświetlą się one po otworzeniu gry przez przeglądarkę :)
 

DeletedUser22223

Guest
to już wiem tylko że ilość wojska z dzisiaj w stosunku do ilości wojsk wczoraj nie zmieniła się
No cóż trudno 1 dzień w plecy
 
A cóż to za wspaniała nagroda na polu bitwy nr 27, 16 mant przez 7 godzin co daje nam 112 małpek(5040 ludków), no na 2 miasta tego nie rozdzielę, więc pytanie nasuwa się samo, po co takie nagrody z którymi nie ma co zrobić, 1/3 mant poleci w błoto.
 
Do góry