Dyskusja na temat Grepolis player council.

Status
Zamknięty.

DeletedUser24377

Guest
Ja znam potrzeby wielu kobiet. Nadam sie?
smiley_emoticons_hust.gif


już bym wolał na smoczego głosować niż na obecnych kandydatów. Czemu go nie wzięliście pod uwagę ?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser19924

Guest
To tak jakbyś był na pokładzie tonącego statku, na którym kapitan szuka ochotników by załatać dziury. Próbę ratowania okrętu uważasz za nonsensowną... Dziury są zbyt wielkie, a wody naleciało za dużo by jeszcze dało się coś zrobić. Jednak zamiast szukać szalupy, zaczynasz negować kompetencje ochotników, którzy nie zaczęli nawet ratować statku.

"Łatać dziury" można było ze 2 lata temu. Jak był największy odpływ doświadczonych graczy. Graczy, którzy traktowali tę grę dość poważnie. Teraz to już jedynie dość kiepska próba reanimacji trupa. Tego "tonącego statku" nie da się już uratować...a została może jedna, czy dwie poważne ekipy do grania. Trzecia może by się skleiła z wszystkich pojedynczych graczy, niezwiązanych z tymi dwoma.

Ja już "szalupę" znalazłem, choć sentyment został i pewnie jeszcze pogram trochę. Dlatego jak ma już powstać ta Rada, to chciałbym wiedzieć, kto się w niej znajdzie i czy w ogóle ma jakieś pomysły.

PS: O ile to nie jest kolejna próba pudrowania syfa, żeby pokazać, że coś jest robione, ale efektów nie ma. Pomysłów, wielu nawet dobrych, nadal wisi w odpowiednim temacie, a Inno nawet nie podjęło próby ich zrealizowania, zajmując się raczej wprowadzaniem nieistonych bajerów. A zmiany w EC wiszą w planach już lata, ciągle niby testy trwają, a tak na prawdę nic się nie dzieje. Nie lubię czegoś takiego...
 

DeletedUser3480

Guest
Ja tam mam nadzieję, że od nas nikt się do tego councinula nie dostanie. Wstydu nie będzie.
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
a juz chcialem napisac swoja kandydature :)

a tak serio to ważne jest żeby coś zrobili ja jednak liczę na to ze jakieś zmiany będą. Pewnie i sam bym się tam zgłosił ale języka nie znam. Niemniej jednaj będę kibicował i jak trzeba będzie to tez mogę coś podpowiedzieć czy doradzić.
 
Miałbyś mój głos
smiley_emoticons_lol.gif



Za rok, dwa może coś zmienią, ale czy gracze wytrzymają? Jeżeli będą dawać światy takie jakie chcemy (nie to co ten ostatni niewypał) to pewnie tak. Ale mimo wszystko grepo upada i tego nikt nie zatrzyma
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser3106

Guest
Za rok za dwa to już mało kto tutaj będzie zaglądał. Wystarczy spojrzeć na morale.. Po użytkownikach forum widać że większość jest na nie a co robią twórcy? Świat za światem morale aktywne.
 

DeletedUser4387

Guest
a juz chcialem napisac swoja kandydature :)

a tak serio to ważne jest żeby coś zrobili ja jednak liczę na to ze jakieś zmiany będą. Pewnie i sam bym się tam zgłosił ale języka nie znam. Niemniej jednaj będę kibicował i jak trzeba będzie to tez mogę coś podpowiedzieć czy doradzić.

Po niemiecku to ja mogę załatwić jaranie albo zapytać się gdzie dobrze można się zabawić w Wiedniu :D

Ewentualnie zamówić żarcie w knajpie :D To już prawie komunikatywnie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Widzę, że temat wypalił iście po miszczowsku. Wyniki głosowanie były takie:
Oto gracze, którzy zostali wybrani i mogą przystąpić do rady:
1. fintroll 2158 (36.11%)
2. FenixR1 2131 (35.65%)
I gdzie ta Rada jest teraz?

Ad 1)
fintroll dołączył na forum tylko po to, aby się zapisać na wybory, strollował kilka postów i cześć. Nawet widzę, że ma rangę nadaną...ale ostatnio na forum 24.10.2017 roku, czyli ponad miesiąc temu.
Ad 2)
FenixR1 dołączył na forum tylko po to, aby zapisać się na wybory, nie napisał żadnego innego postu, a po jego napisaniu więcej na FO się nawet nie pojawił :) Nawet widzę rangi nie ma (nie nadano mu/odebrano już?)


Iście miszczowskie wybory i zachowanie tychże...
smiley_emoticons_wallbash.gif
 
Widzę, że temat wypalił iście po miszczowsku. Wyniki głosowanie były takie:

I gdzie ta Rada jest teraz?

Ad 1)
fintroll dołączył na forum tylko po to, aby się zapisać na wybory, strollował kilka postów i cześć. Nawet widzę, że ma rangę nadaną...ale ostatnio na forum 24.10.2017 roku, czyli ponad miesiąc temu.
Ad 2)
FenixR1 dołączył na forum tylko po to, aby zapisać się na wybory, nie napisał żadnego innego postu, a po jego napisaniu więcej na FO się nawet nie pojawił :) Nawet widzę rangi nie ma (nie nadano mu/odebrano już?)


Iście miszczowskie wybory i zachowanie tychże...
smiley_emoticons_wallbash.gif

Bo to było wszystko ustawione :D, pewnie ktoś z teamu zrobił 2 mulciaki ;)
Dla mnie osobiście to wstyd, że takie noname'y wygrały ten konkurs, rada powinna się składać z weteranów i tyle w tym temacie.
 
Ale nie ma weteranow ktorzy beda swiecic oczkami przed reszta bo tylko to mozna bylo robic :D Moze Ci mysleli ze to platne stanowisko, moze multi suportow bo nie bylo chetnych a moze na te stanowisko brali kogo dali a ze takich dali to co wybrzydzac mieli:D
 
Ale nie ma weteranow ktorzy beda swiecic oczkami przed reszta bo tylko to mozna bylo robic :D Moze Ci mysleli ze to platne stanowisko, moze multi suportow bo nie bylo chetnych a moze na te stanowisko brali kogo dali a ze takich dali to co wybrzydzac mieli:D

Wszystko możliwe, ja bym w życiu się na to nie zgłosił :)
 
Nikt nie popiera tego co robi inno z tą grą , rada została po to wymyślona by cały hejt na nich przeszedł a nie na support ( tak jak jest to w chwili obecnej ) ... Oczywiście pomysł nie wypalił na pl , nie wiem jak na zagranicznych serwerach to działa.
 
Ponowne wybory trzeba zrobic skoro Ci nie istnieja :)
Zawiedli, glosujmy na guzika, on to juz prawie chetny z tego co tu widac :D To jest kandydat, lepsze jutro, dobra zmiana.
 

DeletedUser20114

Guest
Wszystko możliwe, ja bym w życiu się na to nie zgłosił :)
ja bym się zgłosił, ale nauczony doświadczeniem po Beta Focus Group, nie spodziewałem się po tym przedsięwzięciu żadnych fajerwerków.

BFG było kpiną, ale chociaż się coś golda dostawało za członkostwo....
 

DeletedUser5

Guest
Widzę, że temat wypalił iście po miszczowsku. Wyniki głosowanie były takie:

I gdzie ta Rada jest teraz?

Ad 1)
fintroll dołączył na forum tylko po to, aby się zapisać na wybory, strollował kilka postów i cześć. Nawet widzę, że ma rangę nadaną...ale ostatnio na forum 24.10.2017 roku, czyli ponad miesiąc temu.
Ad 2)
FenixR1 dołączył na forum tylko po to, aby zapisać się na wybory, nie napisał żadnego innego postu, a po jego napisaniu więcej na FO się nawet nie pojawił :) Nawet widzę rangi nie ma (nie nadano mu/odebrano już?)


Iście miszczowskie wybory i zachowanie tychże...
smiley_emoticons_wallbash.gif

FenixR1 nie odpowiedział na nasze wiadomości po głosowaniu, dlatego został wykluczony z rady. Co do fintrolla, to wiem, że był aktywny, sprawdzimy jak teraz wygląda sytuacja. Dyskusje związane z radą odbywają się głównie na forum bety, w działach dostępnych dla członków rady. Projektem opiekują się nasi zwierzchnicy, czyli osoby odpowiedzialne za wszystkie wersje językowe Grepolis, a także projektanci gry. Z tego co wiem, niedługo powinny pojawić się pierwsze wieści z pracy Rady.
 

DeletedUser26558

Guest
ale przeciez załozeniem tego całego "council" miał byc przekaz informacji pomiedzy "zwykłymi graczami",a tworcami gry/programistami/czy tam kto jest na szczycie drabinki tuz przed tymi co tylko licza zyski:)...? to gdzie ten kontakt przedstawicieli ze zwykłymi graczami sie pytam...w dyskusjach biora udział wszyscy,tylko nie przedstawiciele "coucil"...??
a skoro mowisz ze rozmowy odbywaja sie na jakims ukrytym forum,a pozniej mowisz ze musicie sprawdzic czy jest aktywny
smiley_emoticons_confusednew.gif
wystarczy chyba wejsc na takowe forum:)

dodatkowo"beda wiesci z pracy Rady"...dowiemy sie zapewne ze gracze sa jak najbardziej za zachowaniem morali,wieksza iloscia eventow,nowego zakonczenia serwerow nikt nie chcee,bo cuda sa najlepsze itp,tak:)?
 

DeletedUser20114

Guest
Posmiejemy sie Panowie i Panie :D
nie ma z czego...
nasi radni, zaraz po ogłoszeniu wyników głosowania (lub chwilę po), przytłoczeni ciężarem odpowiedzialności, jaki na nich spadł, "wypracowali" sobie zasłużony odpoczynek od Grepo.

Zobaczycie, że wypoczęci i w pełni sił, wrócą by nas wspierać i służyć radą :rolleyes:
 
JAakies slupy porobily konta przypadkiem i postanowily byc glosem ludzi... skad oni w ogole wiedzieli ze sa takowe wybory... nikt nie chcial to jakis walek zostal zrobiony i ucichlo do wczoraj. Dominik ma rację, wlezie jakis suport i powie ze wszystko zostalo ugadane i wychodzi ze wszystko jest dobrze tak jak teraz. A sorry, gracze pewnie beda sie domagac stalej mozliwosci kupna mitykow za zloto :D taka nowosc :D
Cyrk na kolkach, jak ktos moze mowic za graczy skoro nie dyskutuje z graczami o zmianach?...
 
Status
Zamknięty.
Do góry