Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Zamiast tyle pisać to pilnuj tam swoich miast bo Ci coś ubywa (szefa nie odbijali o_O co to się stało, przecież złotników macie a event trwa). Jesteście tak dobrzy, że aż musiałem walnąć szaraki bo Wasza zajebistość mnie przyćmiła.
Bo ja traktuje siebie na rowni z innymi moj drogi, stracilem jedno.miasto:)
Jakbys uzyl tego co powinienes miec miedzy uszami to bys widzial, ze to przejecia kontrolowane aktualnie, wiesz wymiana miast z moimi graczami:)
No i stracilem miasto po nocnym kolonie, pogratulowalem podboju, wszystko w milej atmosferze sie odbylo:)
Nie mam parcia na bycie szefem, juz to.udowodnilem oddajac wiekszosc obowiazkow innym:)
Ale lubie czytac te Wasze wypociny sa dla mnie czyms pieknym, byc takim zerem,zeby czekac az odpisze i kontynuowac jakies swoje wymysly:)
Co do.zlotnikow: mamy ich sporo, ale po co odbijac miasti, ktore mi aie juz nie przyda? Na logike: ida cuda, im wiecej miast strace na przodzie tym wiecej bede mial przy cudaku :D
 

DeletedUser27770

Guest
Wypociny? Zobacz ile ja napisałem ile Ty, ile uwagi poświęcasz temu forum ^^ awet u siebie w soju tyle nie pisze ;p Wiec kto tu się męczy i odpisuje :] tak oczywiście teraz wszystkie miasta Ci są niepotrzebne :]
 
Wypociny? Zobacz ile ja napisałem ile Ty, ile uwagi poświęcasz temu forum ^^ awet u siebie w soju tyle nie pisze ;p Wiec kto tu się męczy i odpisuje :] tak oczywiście teraz wszystkie miasta Ci są niepotrzebne :]
PowiedIalem, ze strata miasta z przodu to.miasto przy cudaku dla mnie, a nie, ze miast niepotrzebuje:) strata miasta zawsze boli, ale pogratulowalem koledze podbicia miasta, innym razem jak im utopilem klocka to ladnie wsparcia odeslalem, obi moje tez, ot wzajemny szacunek i dobra zabawa:)
Pracuje, nudze sie wiec popisze z Wami sobie:) zawsze to jakas forma rozrywki:)
Co do.moich wiadomosci w sojuszu: nie wysylam masow po prostu, nie odczulem zmniejszenia intemsywnosci wymiany priwow czy wpisow na forum:)
Ot tyle:) mimo wszystko bardzo mi przykro, ze walnales szaraki, cokolwiek by miedzy nami nie zaszlo kestes przednim graczem i zaszczytem byla gra z Toba na jedym swiecie:) zero ironi jak cos, nie zrozum na opak
 

DeletedUser29689

Guest
8 cudów świata, budujemy właśnie dużego jointa Johnego już na 8 poziomie
 
Coraz piekniej!
Czerwoni nie miga wygrac normalnie, wiec poszlo pismo do supp, zeby sorawdzi graczy imper. Nic nie miga ugrac, wiec licza na bany!
A to my gramy nieuczciwie!
Przy ostatnim topieniu ogni robesz pisał ze leci odbijac, uwaga! 0 ogni utopil!
Ach, mamy takie parcie na korone, imper takie zle
 
Dzięki, dzięki!
Dalej jestes nonamem, a ja już krolem
Tak, jesteś raczej żałosnym pantoflarzem (opinia graczy imperów)
smiley_emoticons_lol.gif
gadaj sobie dalej sam do siebie królu słupów
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser28011

Guest
Ten johnaldinho to jakiś opętany typ.
Ogarnij się i pisz normalnie a nie jak słup.
 
Coraz piekniej!
Czerwoni nie miga wygrac normalnie, wiec poszlo pismo do supp, zeby sorawdzi graczy imper. Nic nie miga ugrac, wiec licza na bany!
A to my gramy nieuczciwie!
Przy ostatnim topieniu ogni robesz pisał ze leci odbijac, uwaga! 0 ogni utopil!
Ach, mamy takie parcie na korone, imper takie zle
Podbieranie graczy to według Ciebie zagrywka fair?
smiley_emoticons_smilenew.gif

1 z top 10 właśnie do was zawitał
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser23053

Guest
Coraz piekniej!
Czerwoni nie miga wygrac normalnie, wiec poszlo pismo do supp, zeby sorawdzi graczy imper. Nic nie miga ugrac, wiec licza na bany!
A to my gramy nieuczciwie!
Przy ostatnim topieniu ogni robesz pisał ze leci odbijac, uwaga! 0 ogni utopil!
Ach, mamy takie parcie na korone, imper takie zle

to po co trzymasz w sojuszu oszustów grających na kilku fortepianach?
wywal i nie będziemy pisali

PS to "uczciwe granie" na razie zaowocowało banikiem dla kogoś kto wciela się w doktorka i jakiegoś Jokera (to pewnie powrót na serwer kolejnego uczciwego kawosza po globalu)
 
ale Ty jestes smieszny
Zabawny, smieszny jest kolejny noname

to po co trzymasz w sojuszu oszustów grających na kilku fortepianach?
wywal i nie będziemy pisali

PS to "uczciwe granie" na razie zaowocowało banikiem dla kogoś kto wciela się w doktorka i jakiegoś Jokera (to pewnie powrót na serwer kolejnego uczciwego kawosza po globalu)
Jakbys umial czytac ze zrozumieniem to wyczytalbys najpierw w opisie sojuszu stranga, ze konczy, a nasteonie na profilu, gdzie gracz na Jego koncie z szacunku zamiesil adnotacje
Nie wymagam zbyt wiele
Kiedys traktowalem Cie z szacunkiem, teraz z wzajemnoscia.

a na co liczycie? to słaby świat, każdy chce koronki, bo naczelny słup pantoflarz je obiecuje. to słabe, ale prawdziwe. siłą imperów jest ich ilość....i to w zasadzie tylko tyle
smiley_emoticons_lol.gif
Twoja sila jest brak mozgu, wybitnie to potwierdzasz

Ten johnaldinho to jakiś opętany typ.
Ogarnij się i pisz normalnie a nie jak słup.
Ale bylo mowione, ze jestem slupem, noobem, pantoflarzem i festybiarzem, wez poczytaj, czytanie ze zrozumieniem to poziom podstawowki, wykaz sie

Podbieranie graczy to według Ciebie zagrywka fair?
smiley_emoticons_smilenew.gif

1 z top 10 właśnie do was zawitał
smiley_emoticons_flucht2.gif
A to za falszowanie screenu, kolejna niespodzianka bedzie za wrzucanie mi kretow do sojuszu, ta Was bardziej zaboli:)
Do Ciebie Krystianie poza szacunkiem.nic nie mam, do czerwonych za robienie z nas najgorszych podczas kiedy okazywalem na kazdym kroku szacunek mam jedynie.pogarde:)
Szczerze mowiac nie interesuje mnie co tam sobie o mnie myslicie bo to ostatbi swiat na tym.nicku (chyba), na jesien sie pobawie :)
Tak czy inaczej: imper pewnie nie wygra tego swiata przez banowanie moich graczy, ale zabawa przednia. Pol roku czytania, ze imper jest zle i zalezy nam tylko.na.koronce po to, zeby widziec jak PNS się /ciach/ na koniec jest bezcenne! /ciach/ sie czytaj: podawanie 3/4 naszego.sojuszu do supp. Jak.nisko trzeba upasc :D
Milego dnia :)
P.s tak, sodowa uderzyla mi do glowy, jestem narcyzem, slupem.itd.
Sila imper tkwi w ilosci, to fakt. Tylko.ze teraz mamy inper i ff kontra, pns, gromadka, resident evil i cos tam jeszcze nie wartego.uwagi. Wasz problem polega na tym, ze w momencie.kiedy na.poczatku koalicja miski, kawiarze i imperium plus zasm podpisalo pakt plakaliscie, a w momencie.kiedy Wy przeciagneliscie 3 z 7 aktywnych sojuszy na swoja strone jest cacy;) to.juz nie tyle.zalosne o.ile.hipokryzja

Przepraszam moderatora za laczenie moich postow:/
Musze po prostu kazdemu odpisac zeby nie czul sie urazony :)
Tak czy inaczej rizinia to takie dno jakiego dawno nie widzialem, prawdziwi gracze to ludzie typu kurius, mmakuna, jasio czy sham(pieknie cuda nam rozplanowal) i tacy zapychacze sojuszy jak ja. Różnica miedzy mna a np fajfusem... yy yavusem polega na tym, ze ja jestem gotowy potwierdzic swoja slabosc ( pomimo ostatniego topionka pns), a leszczyk jak on bedzie zawsze skakal i wyzywal innych od słupów;) w kazdym razie stales sie moim ulubionym obiektem drwin, a nawet zejde do Twojego poziomu, co mi tam :) niecierpliwie czekam co noname odpisze krolowi slupow jak mnie nazwales:)
P.s pamietaj, ze krowa ktora duzo.muczy malo mleka daje, ale jesli o Ciebie chodzi to chodz i kleknij, da sie najesc;)
P.s2 tak bardzo sram.na te cudaki ze je przedluzymy jeszcze troche, poczekamy az gimbaza pns pojdzie do szkolu

Tak, jesteś raczej żałosnym pantoflarzem (opinia graczy imperów)
smiley_emoticons_lol.gif
gadaj sobie dalej sam do siebie królu słupów
smiley_emoticons_lol.gif
Aneta nie lubi tego;)
Poza tym ja sobie moge byc pantoflarzem dla mojej ukochanej, a Ty dalej bd marnym szczeniaczkiem, ktory probuje ugryzc, a jedyne co moze zrobic to polizac koncowe:)
P.s moi gracze moga mówić.co chca, u nas panuje wolnosc slowa:)
Jak dla kogos jestem pantoflarzem to widocznie tak w oczach kogos jest, nic nie zrobie:) ale zyje sibie z moja piekna w eleganckim zwiazku, Tobie tez polecam. Od walenia konia niedlugo bedziesz mial stygmaty

Zapomnialem!
Kibol.lecha jeszcze jest! Ogromny szacunek dla kolegi za bycie normalnym w zalewie chlamu, jedyny ktory nocnych kolonow nie probuje wstawic, a wrecz przeciwnie gra fair!
Czapki z glow dla kolegi
No i cala moja kochana rada, bez nich nic.bym nie osiagnal, bylbym kolejnym nonamem jak fajfus yyy... yavus
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23053

Guest
"Jakbys umial czytac ze zrozumieniem to wyczytalbys najpierw w opisie sojuszu stranga, ze konczy, a nasteonie na profilu, gdzie gracz na Jego koncie z szacunku zamiesil adnotacje
Nie wymagam zbyt wiele
Kiedys traktowalem Cie z szacunkiem, teraz z wzajemnoscia."

ciach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23053

Guest
Nie wiem czy IC wygra czy nie. Miesiąc temu dawałem Wam 90% dziś już tylko 50% i nie z powodu ciach, ale wyraźnej zmiany jakościowej składu. Gracze, którzy grać potrafią i chcą albo szarzeją jak wacek, albo piszą testament jak doktorek, albo siedzą na wakacjach jak lechu.
Nie wiem skąd bierzesz zamienników ale na ogół nie są to dobre zmiany.
Szukaj przyczyny nie w ciach (rekrutuj takich, którzy nie dają podstaw do ciach), a w początkach świata. nazbieraliście jako koalicja mnóstwo graczy, którzy ze strachu i dla świętego spokoju poszli do Was. teraz zbieracie tego owoce.
I miło się czyta stare wpisy:
start - "rozwalimy ten świat na drzazgi a koalicja IC, TM i 4F jest wieczna"
3 miesiące później - ramzes ofiarowuje na lewo i prawo koronki (Hello Ramzes! Where Are You?)
5 miesięcy po starcie - Johny: 4 cudaki wybudujemy na luziku!
6 miesięcy po starcie - może nie wygramy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Krótko będzie.

Nie mogę mieć szacunku do osoby, która ma pełną świadomość tego, że ktoś gra na multikoncie i toleruje taki stan rzeczy.

Macie zbanowanych graczy, ale pretensje do nas, że piszemy zawiadomienia. A co mamy robić ? Udawać, że nie widzimy oszustwa ?

Nie wiem kto wygra, ale wolę przegrać uczciwie, niż wygrać kombinując.

Wszyscy wiemy, kto opóźnia cudaki. Ale na Waszym miejscu bym nie czekał do września, bo coś mi się wydaje, że gorzej na tym wyjdziecie.
 
Zeusie, duknkerze: zmiana osoby na kon ie stranga zostala wymuszona, u Was.kox tez oddal swoje konto.i jakos jest cacy. Popadliscie juz w jakies paranoje. Lech wroci, sonny wroci,drakon i wielu innych,wiesz baza kontaktow. Co do jakosci mojego skladu: ja sie ciesze ze mam ludzi, ktorzy grali ze mna od poczatku i razem to wygramy, a jak nie to.milo sie z nimi gralo. Jestem bardzo perfidny jesli sie mnie oszukuje, jesli nadwyrezy sie moj szacunek odgryzam.sie kurewskimi zagrywkami, tak wiec moi mili czekajcie i patrzcie.
Co do opozniania cudakow: nam to jest na reke na chwile obecna, czekamy na maisonka, glupio mi bez niego.budowac, a on chce.kilka.Waszych miast jeszcze lyknac.
Jak widzisz koalicja JEST wieczna, tylko teraz funkcjonuje w jednym sojuszu, jako jeden wspolny czlon, a nie 3 odrebne. Popatrz historie i zobacz ile sojuszy konczylo jako.wspolne panstwo.
I na koniec: roznica miedzy nami jest taka, ze ja jestem w stanie wziac odpowiedzialnosc za moich graczy, fejki,nocne kolony itd. Jestem.w.stanie zwyczajnie przeprosic. Natomiast Wy posuwacie sie do falszowania screenow, zglaszania graczy, podpuszczania.i udajecie swietych. Miejscie jaja i tez powiedzcie, ze nie zagraliscie czysto, albo poproscie kolezanki z sojuszu bo maja wieksze niz.Wy. zeusie, mialem Cie za naprawde dobrego czlowieks, bo graczem jestes, ale juz widze jak zdolnie manipulujesz. Widze teraz, ze hunter i isao mieli powody zeby odejsc i ciesze sie, ze sa u mnie. Ciesze sie rowniez z tego, ze podjeliscie walke, ale takiego pozi o mu hipokryzji nie.ma nawet u mnie, wyzygiwac, ze koalicja na.poczatku swiata powstala zeby pozbiejr zrobic identyczny ruch i oskarzac o multi :D
ciach.
Reansumujac: ja jako założyciel imper.jestem butny, ale ta buta jest przycmiona przez Wasza. Jedyne co potraficie to.nieczyste zagrywki jednoczesnie wytykajac.zagrywki imper.
P.S nie.wyrzuce Waszego krecika, musicie wiedziec jak daleko.jestescie w tyle, a zmiany kadrowe od Was.do.nad moga byc dopiero.poczatkiem.
Nie mniej jednak.miłego dnia!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry