Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser26558

Guest
stary system ruszył,mozna powrocic do dyskusj o kolejnym serwerze
smiley_emoticons_confusednew.gif
?

jako ze w kalendarz wpasowujeci kolejny event,moze ktos z teamu odpowiedziec jak to moze wygladac czasowo ze startem kolejnego serwera?czy bedzie to pomiedzy eventami(bo koło raczej nieuniknione),czy czekac bedzie trzeba az do zakonczenia koła?

oczywiscie mam nadzieje,ze odnosnie tego czy ma byc to stary czy nowy system nie bedzie trzeba toczyc dyskusji,zwłaszcza z tymi,co uparcie chcieli ostatnio stary,tylko po to zeby mogli wskoczyc tam handlowac
smiley_emoticons_hust.gif


rozmawiac mam nadzieje bedziemy o ustawieniach swiata z nowym systemem:)
 

DeletedUser30330

Guest
stary system ruszył,mozna powrocic do dyskusj o kolejnym serwerze
smiley_emoticons_confusednew.gif
?

jako ze w kalendarz wpasowujeci kolejny event,moze ktos z teamu odpowiedziec jak to moze wygladac czasowo ze startem kolejnego serwera?czy bedzie to pomiedzy eventami(bo koło raczej nieuniknione),czy czekac bedzie trzeba az do zakonczenia koła?

oczywiscie mam nadzieje,ze odnosnie tego czy ma byc to stary czy nowy system nie bedzie trzeba toczyc dyskusji,zwłaszcza z tymi,co uparcie chcieli ostatnio stary,tylko po to zeby mogli wskoczyc tam handlowac
smiley_emoticons_hust.gif


rozmawiac mam nadzieje bedziemy o ustawieniach swiata z nowym systemem:)

I tak będzie stary
 

DeletedUser26558

Guest
to jak dowiemy sie cos odnosnie planów kolejnego srwera?...czy bedzie to w czasie bezeventowym,czyli pomiedzy puszka a kołem,czy dopiero po świetach...?a moze swiat ruszy w trakcie koła...?
 

DeletedUser5

Guest
Data startu kolejnego świata jeszcze nie jest znana, niedługo powinniśmy coś wiedzieć na ten temat :)
 

DeletedUser24147

Guest
Dobrze by było gdyby nowy świat powstał na początku grudnia.Jestem ciekawy ustawień nowego świata.
 

DeletedUser8468

Guest
No to teraz jeszcze by sie przydało info o nowym świecie z nowym systemem
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 
Kiedyś była taka niewiążąca obietnica, że 2 tygodnie po starcie nowego świata nie będzie eventu, ale grudniowy event już niedługo a obecny trwa, przerwa między nimi jest mniejsza niż te obiecane 2 tygodnie i zrobił się problem.
 

DeletedUser26709

Guest
Kiedyś była taka niewiążąca obietnica, że 2 tygodnie po starcie nowego świata nie będzie eventu, ale grudniowy event już niedługo a obecny trwa, przerwa między nimi jest mniejsza niż te obiecane 2 tygodnie i zrobił się problem.
jaki problem wszystko jest skalkulowane na maksymalny zysk nic innego się nie liczy
 
Status
Zamknięty.
Do góry