Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Jedna połowa umarła, a druga poszła na stypę...
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser29990

Guest
Mam nadzieję że na nowym świecie będzie bardziej zacięta walka bo tu się skończyła kilka miesięcy przed cudakami niestety ;/
 

DeletedUser27944

Guest
Dokladnie. Nie ma trafniejszego podsumowania. Zwycięzcy zabili świat, a ze siebie przy okazji...Trudno. Cena sukcesu ;)
W tym jakże szczególnym dniu...
Cześć i chwała bohaterom!
Pod jaki adres można te ordery za zasługi słać? Mam kartofla, atrament i kawałek kartki, naklepię gwiazdek ile trzeba :D
Dla Kubusia razy dwa bo jest łasy a "błyskotki" - dawaj facjatę to nawet na czole naklepię :D Będziesz primo gienerał - o czym zawsze marzysz
Gmart miałeś odpoczywać... A spierasz się z tymi napalonymi na sukces głupkami...
 

DeletedUser15806

Guest
Nie spieram sie. Tylko komentuje ;). Oni sami sie tu zaplatali. Przegieli z ukladami i teraz sie zanudza.
 

DeletedUser15806

Guest
Ten event jest beznadziejny, jak każdy inny w sumie.
Zgadzam sie w 100 % z pierwsza czescia wypowiedzi. Moim zdaniem ten przebija wszystkie. Do tego to strzal w kolano Inno. O ile na inne czasami warto bylo rzucic troche kasy, to na ten nawet taki zlotnik jak ja nie wyda ani grosza. Pomyslodawca powinien szybko zmienic profesje. Ale moze to i dobrze, ze ktos wyrwal troche kasy od tej firmy za totalny bubel :):):)
 

DeletedUser3480

Guest
A spierasz się z tymi napalonymi na sukces głupkami...
definicja głupka ala aligator - chcesz wygrać jesteś głupkiem, chcesz wygrać jeszcze bardziej jesteś mega głupkiem.

na szczęście aligator zawsze gra tylko by rozwinąć wioskę i nigdy nie walczy bo przecież jest pacyfista i nie jest goopkiem :)
 

DeletedUser29075

Guest
No wyżej masz napisane, jedna połowa umarła, a druga do tej pory na stypie siedzi.
smiley_emoticons_idea2.gif
 

DeletedUser29075

Guest
No i właśnie czekamy na kogoś kto jest trzeźwy i może świadczyć usługi przewozowe
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser19924

Guest
A no i jak Ciebie nie ma, to Hopek musi z offem latać...i całkiem dobrze mu to idzie. Musisz szybko wpadać z powrotem, bo jak go off pochłonie, to kto nas będzie bronił?
 

DeletedUser

Guest
A no i jak Ciebie nie ma, to Hopek musi z offem latać...i całkiem dobrze mu to idzie. Musisz szybko wpadać z powrotem, bo jak go off pochłonie, to kto nas będzie bronił?
ja! w końcu doskonale mi szła gra deffem :rolleyes:
Hopkowi jeszcze nie minęło? o kurczę, ale go ta Nitkaja zepsuła!
 

DeletedUser27944

Guest
definicja głupka ala aligator - chcesz wygrać jesteś głupkiem, chcesz wygrać jeszcze bardziej jesteś mega głupkiem.

na szczęście aligator zawsze gra tylko by rozwinąć wioskę i nigdy nie walczy bo przecież jest pacyfista i nie jest goopkiem :)
Mamut za to wygrywa prawie zawsze - napalony na sukces, to go motywuje, to go nakręca... Zbiera siły i ekipę aby kogoś zlać - nie wystartuje jako wolny strzelec, musi mieć gwardię za plecami. Jak taki wybitny generał to polecam zagrać na nowym nicku, na nowym świecie i nigdy pod żadnym pozorem nikomu nie zdradzać że jest się tym "super" Manfredem. Otworzysz oczy szeroko na nowy rozdział tej gry, rozdział zupełnie Wam obcy. Wypracowaliście sobie jakąś tam markę w pierwszych światach grepo i płyniecie na fali dyplomacji, zwycięstwa i sławy (o ile mogę to tak nazwać) przyłączając po kolejnych wygranych światach do siebie tych najaktywniejszych rządnych sukcesów.
Teraz jako jakiś tam zespół graczy macie najmocniejszą ekipę graczy na PL. W dodatku wchodzicie na nowy świat z rozwiniętą dyplomacją, sławą, siatką wywiadowczą i aktywnymi, doświadczonymi graczami
Nie miałbym nic przeciwko gdybyście się tak nie mądrzyli... Ulala... "gwiazdy weszły na serwer" - głośno, wyraźnie, pobiją wszystkich, nie ma przeciwnika... Ubolewam nad tym że nie tworzy się mocny kontr sojusz co do Waszych postępowań. Coraz mniej ambicji w ludziach, coraz więcej układów...
Wracając do sedna - na szczęście Aligator wiecznie będzie w opozycji i odpowiadając na zarzuty pierwszej trąby odpowiadam - wygrać byle jak to nie wygrać, jesteście głupkami którzy powielają pewien schemat wygranej. Wygrać klasą i tak żeby w końcu uciszyć krytykę - NIE POTRAFICIE ;-)
 
Do góry