Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Fliper dzisiaj z Żelkami ładnie się bronił, murek rósł co chwilę na maksa, biremy z transami przypływały co chwilę...ale miasto stracił:) Brawo dla jednej i drugiej strony...dla takich sytuacji gra się w grepo:)

PS: Jedziemy dalej?
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser25517

Guest
Widać, że Wasz off był głodny deffa ;p chyba większość Waszych zawodników się zmobilizowało :)

Nas nie jest za dużo, ale jak bd to szanować to będzie co robić i dla jednych i drugich :)
 

DeletedUser29075

Guest
Mam tylko nadzieję, że się nie pomylimy co do was tak jak do defektu :D W was wierzę! <3
 

DeletedUser25517

Guest
Zależy czego się spodziewacie po sojuszu 3 razy mniejszym od Waszego drugiego sojuszu ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Styczności za dużo nie mamy, Flipero coś tam zaczyna sam z siebie podgryzać i przejmować miasta na M44...więc spodziewać się można trochę rozrywki zapewne:)
 

DeletedUser26558

Guest
badań w akademii i nie kiszenia wojska w miastach jak komuś pomóc można :D
jak sie spodziewacie fajerwerkow i wymiany ciosow,to raczej Was zawiedziemy...ale wioch za free ani nie dostaniemy,ani nie oddamy:) matematyka od razu daje odpowiedz jak sie beda konczyc takie potyczki,no ale z obrony jednej wiochy robi sie pochodow na kolejne 5
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif


a co do badan,to w kazdym badamy "straz"
smiley_emoticons_steckenpferd.gif


a dzis było w koncu troche atrakcji,a flipero nie lubi nudy,takze pewnie juz jakies tam włosci sobie upatrzył:rolleyes:
 

DeletedUser29075

Guest
jak sie spodziewacie fajerwerkow i wymiany ciosow,to raczej Was zawiedziemy...ale wioch za free ani nie dostaniemy,ani nie oddamy:) matematyka od razu daje odpowiedz jak sie beda konczyc takie potyczki,no ale z obrony jednej wiochy robi sie pochodow na kolejne 5
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif


a co do badan,to w kazdym badamy "straz"
smiley_emoticons_steckenpferd.gif


a dzis było w koncu troche atrakcji,a flipero nie lubi nudy,takze pewnie juz jakies tam włosci sobie upatrzył:rolleyes:
Defekt przyzwyczaił mnie do miast, gdzie jest wszystko oprócz falangi i tarana, albo 100 punktów badawczych do wykorzystania i biblioteka zbudowana :D Takie asy to są :D
 

DeletedUser19924

Guest
jak sie spodziewacie fajerwerkow i wymiany ciosow,to raczej Was zawiedziemy...

a dzis było w koncu troche atrakcji,a flipero nie lubi nudy,takze pewnie juz jakies tam włosci sobie upatrzył:rolleyes:

No i o to właśnie chodzi, o dobrą zabawę i trochę rozrywki :) A przynajmniej tak być powinno...a nie kombinowanie straszne i oddawanie wioch za darmo, nawet bez stawiania straży :/ A Flipera to już kilka lat znam i wiem, że jak chce, to potrafi :)
 

DeletedUser

Guest
*Hoopoe* napisał:
Defekt przyzwyczaił mnie do miast, gdzie jest wszystko oprócz falangi i tarana, albo 100 punktów badawczych do wykorzystania i biblioteka zbudowana :D Takie asy to są :D

Takie asy to najlepsze co może być, sami pocofają badania i nie musisz marnować pochodów. A trafiają się wiochy, że pobadane wszystko po kolei czy już nie?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Takie asy to najlepsze co może być, sami pocofają badania i nie musisz marnować pochodów. A trafiają się wiochy, że pobadane wszystko po kolei czy już nie?
smiley_emoticons_lol.gif
Ależ oczywiście, że tak, wszystko po kolei a potem biblioteka w mieście bo brakuje punktów :D Akademia na max a tarana i falangi i tak nie ma :D
 

DeletedUser26558

Guest
i co,dzis znowu biednemu flipero nie dacie nic innego robic jak tylko wrzucanie rapkow na forum
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29075

Guest
Mity to jeszcze z poprzedniego eventu co niektórzy mieli i zardzewiałe już niektóre były, dlatego się nie udało. :D
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...ja jeszcze paczkę mant mam w zapasie :) w powiększonym ekwipunku :D
 

DeletedUser26558

Guest
to zardzewiałe beda Don,szkoda wysyłac
smiley_emoticons_hust.gif


jutro sie okaze,czy ilosc przełozy sie na jakosc
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser19924

Guest
No miałem 8 paczek, bo podwajałem wszystkie...ze dwie mniejsze teraz kupiłem. Demokryt sporo podwajał...to się jeszcze ostały. A no i sporo pustych przelotów miały:/
 
Do góry