Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30093

Guest
Jemu chyba się ta strona podoba :D ale w sumie nie mi się w tej kwestii wypowiadać :D
 

DeletedUser23827

Guest
Łosiek tu trafił do Romy a był w Zrzędach i tak wyszło Panie nergalll. Wiesz, że lubie bronić i to lepiej nawet bo u was to tylko atakują
spluwa.gif
a ja lubię spokojne i ciche okolice
wusmiech.gif
Mam robotę w Barze "U starego Łosia" taki wyszynk prowadzę i dogadzam Romowiczą róznymi takimi napojami...
 

DeletedUser3900

Guest
Idzie może ktoś na nowy świat Byllis? Wybieram się tam z ograną ekipą około 15 graczy ale osobiscie uważąm że trzba nas około 30tu. Szukamy graczy ograny którzy zawsze są do dyspozycji(aplikacja na tel).
Chcielibyśmy stworzyć sojusz graczy korzystających ze złota bo dzisiejsze grepolis tego wymaga o ile chce sie dotrzymać kroku najlepszym.
 

DeletedUser19933

Guest
Ja mam wesele i urlop załączony garudo wie że lubię dopilnować wioch ::) pozdrawiam wszystkich i gratki dla przeciwnika za zgranie następnym razem nie zleje buntu
Divers garudo jest dobrym grajkiem my na idalium razem graliśmy
 

DeletedUser19933

Guest
Życie :) ale jak gram to wiesz że jest wesoło a zaczyna mi się chciec jak mnie tak atakują
 

DeletedUser27321

Guest
Mialam wrocic na swieta, ale nie wyszlo, a wiec tutaj zycze Wam wszystkim wesolych swiat, a zwlaszcza graczom Romy i Łosiowi ;)
 
Również składam serdeczne życzenia, Wesołych i spokojnych świat spędzonych w rodzinnym gronie oraz wystrzałowego sylwestra
Życzy cały sojusz Alternatyw 4
smiley_emoticons_xmas4_laola.gif
 

DeletedUser13628

Guest
Wesołych Świąt i Bożego błogosławieństwa dla Was i Waszych Rodzin
ℋeℓ℘oℓiʂ
 

DeletedUser27321

Guest
Widać, u nas wszyscy ś... więta spędzają w gronie rodzinnym, a więc dzięki w imieniu sojuszów Romy. :)
 
Do góry