Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8468

Guest
Ktoś tu robi w gacie ? Chyba na prawdę niektórzy za poważnie traktują tą gre i to oni powinni pójść na odwyk .
 

DeletedUser26558

Guest
I oczywiscie Kubus,na swoje musi przeistoczyc cala sprawe,wygrajcie z Sigma nie szukajac pomocnikow do tego;)a najwidoczniej ani Pijacy,ani SB pierwsze nie chce "zerwac" (czegokolwiek tam maja) zeby wizerunkowo nie wygladalo to zle...

Zwyczajnie sie pobawcie,bez szukania sprzymierzencow...bez prawdania,kto i co gdzie i kiedy...szabelki w dlon i tyle;)

Juz teraz powodzenia zycze i jednym i drugim,a i chetnie bede obserwowal wydarzenia;)
 

DeletedUser26271

Guest
Wygląda na to, że wiecie wszystko co się u nas na forum dzieje, a podobno lubicie czystą i honorową grę
smiley_emoticons_confusednew.gif
ale ja nigdzie nie napisałam ze od was z forum to wiemy tylko od pijaków wiec teraz spanikowales. Dla mnie sprawa jest klarowna i sytuacja wygląda następująco SIGMA nie prowadzi żadnych działań w kierunku PiZ bo nie takie były ustalenia między nami ...tylko z drugiej strony jest podbijanie wiosek na naszych terenach nie wiem po co....rekrutacja na naszych terenach....aby tylko mieć punkt zaczepny do prowokacji i wywołać awanturę. ...bo pan guzik + paru naganiaczy co to się zrobili liderami pod nieobecność szefostwa wymyślili sobie dawno plan który chcą zrealizować i to jest ich cel ...nawet poprzez podział u siebie a co tam...zresztą to nie pierwszy raz z historii wiemy ze te osoby tak robią. My chcemy i trzymamy się założeń zgodnie z tym co ustalono i przykro tylko słuchać ze mimo dobrej współpracy ktoś ciągle stara się to zburzyć bo toczy swoje prywatne gierki.


A co do tu zabierających osób trzecich z innych ugrupowań. ..nikt wam tu nie zabrania założyć sojusz zebrać ludzi i grać atakować kogo tam wolicie bo obraz jest taki ze potraficie tu pisać głupoty i mądrości podkrecac innych nie reprezentując w grze nic więcej po za bobowaniem są tu tak silne charaktery to zapraszamy na apollonie do gry a nie pisania tu bo pisać tu to niektórzy od wielu światów potrafią gorzej z grą.
 
Nikt nic nie prowadzi, wychodzi gracz, który sieje ferment i to jest zagranie czysto honorowe. Tak bardzo lubicie mieszać na forum? Zamiast powyjaśniać na priv, jest tworzony zamęt na forum dla podsycenia atmosfery. Takie sprawy wyjaśnia się dyplomatycznie, a nie szuka punktu zaczepienia w najmniej potrzebnym do tego miejscu. Dorośli ludzie, a gaworzenie dziecka :)
Szedł zziębnięty słowik brzegiem plaży
Wielki bagaż życia mu się marzy
Szedł zanim smutny lisek bez nogi
Wycierał sobie pobrudzone swe boki
Słowik spotkał starą znajomą sójkę
Lisek zauważył w oddali na jeżu plujkę
Chciały się rzucić na nią złe ptaszyska
Biednej plujce śmierć była już bliska
Lecz lisek krzyknął w ubogiej kierunku
A ona ostatkiem sił uciekła w ratunku
 

DeletedUser8468

Guest
ale ja nigdzie nie napisałam ze od was z forum to wiemy tylko od pijaków wiec teraz spanikowales. Dla mnie sprawa jest klarowna i sytuacja wygląda następująco SIGMA nie prowadzi żadnych działań w kierunku PiZ bo nie takie były ustalenia między nami ...tylko z drugiej strony jest podbijanie wiosek na naszych terenach nie wiem po co....rekrutacja na naszych terenach....aby tylko mieć punkt zaczepny do prowokacji i wywołać awanturę. ...bo pan guzik + paru naganiaczy co to się zrobili liderami pod nieobecność szefostwa wymyślili sobie dawno plan który chcą zrealizować i to jest ich cel ...nawet poprzez podział u siebie a co tam...zresztą to nie pierwszy raz z historii wiemy ze te osoby tak robią. My chcemy i trzymamy się założeń zgodnie z tym co ustalono i przykro tylko słuchać ze mimo dobrej współpracy ktoś ciągle stara się to zburzyć bo toczy swoje prywatne gierki.


A co do tu zabierających osób trzecich z innych ugrupowań. ..nikt wam tu nie zabrania założyć sojusz zebrać ludzi i grać atakować kogo tam wolicie bo obraz jest taki ze potraficie tu pisać głupoty i mądrości podkrecac innych nie reprezentując w grze nic więcej po za bobowaniem są tu tak silne charaktery to zapraszamy na apollonie do gry a nie pisania tu bo pisać tu to niektórzy od wielu światów potrafią gorzej z grą.

Po Twoich wypowiedziach wygląda na to że strasznie Boicie sie Pijaków lub boisz się, a ja bym tu stawiał raczej na sigmę :) jeśli chodzi 1:1, ale jestem tu rozrywkowo i zardzewiałem więc pewnie sie mylę :)
smiley_emoticons_baby_junge2.gif


i więcej luzu naprawdę
 

DeletedUser26311

Guest
Jak ustalenia co do mórz był to nie przeszkodziło wam to podbierać graczy z M54 i nawet palikować tam miasta [nie mówię o tych, które były tam od początku...
Proponuję podliczyć ile wiosek posiadacie na m45 i 55, a ile my na m44 i 54, to po pierwsze.
Po drugie, od podpisywania i zrywania paktów są rady i dyplomaci, a nie krzykacze na FO.
Po trzecie, (moje zdanie) jeśli dojdzie do potyczki SB z PiZ to dlatego, że obie strony tak zadecydują, a nie dlatego, że Filperobandito z Dominikiem będą to podjudzać na forum :)

Miłego dnia wszystkim życzę
 

DeletedUser8468

Guest
Proponuję podliczyć ile wiosek posiadacie na m45 i 55, a ile my na m44 i 54, to po pierwsze.
Po drugie, od podpisywania i zrywania paktów są rady i dyplomaci, a nie krzykacze na FO.
Po trzecie, (moje zdanie) jeśli dojdzie do potyczki SB z PiZ to dlatego, że obie strony tak zadecydują, a nie dlatego, że Filperobandito z Dominikiem będą to podjudzać na forum :)

Miłego dnia wszystkim życzę

Nie no mnie proszę w to nie mieszać mi to lata i powiewa, dla mnie to możecie, festyny tylko robić i budować Hotele, nie mieszam się w niczyją politykę i grę komentuje tylko to co jest Tutaj wypisywane, a jak by ktoś nie wiedział jest to ogólne forum tego świata a nie jakieś rozmowy dyplomatyczne .
Ale skoro jak zwykle nie można tu nic komentować, bo od razu sieje sie zamęt to więcej nie będę zabierał tu głosu :)
Pozdrawiam
 

DeletedUser26558

Guest
Proponuję podliczyć ile wiosek posiadacie na m45 i 55, a ile my na m44 i 54, to po pierwsze.
Po drugie, od podpisywania i zrywania paktów są rady i dyplomaci, a nie krzykacze na FO.
Po trzecie, (moje zdanie) jeśli dojdzie do potyczki SB z PiZ to dlatego, że obie strony tak zadecydują, a nie dlatego, że Filperobandito z Dominikiem będą to podjudzać na forum :)

Miłego dnia wszystkim życzę
Hola,hola...kto zaczal te dyskusje? Podpisuje sie pod wypowiedzia flipero,komentowac,a siac zamet to dwie rozne rzeczy... To gracze PiZ i SB tutaj robia epopeje(po "plotce" rzuconej(zapewne nie bez przyczyny akurat tutaj)przez manfreda) a ja wyrazilem co o tym sadze.

Gdybym mial az taki wielki wpływ na ludzi to bym sie przebranzowil i zbijal kokosy;)ale jeszcze zdolnosci manipulacji nie opanowalemo_O
 

DeletedUser19924

Guest
Proponuję podliczyć ile wiosek posiadacie na m45 i 55, a ile my na m44 i 54, to po pierwsze.
Po drugie, od podpisywania i zrywania paktów są rady i dyplomaci, a nie krzykacze na FO.
Po trzecie, (moje zdanie) jeśli dojdzie do potyczki SB z PiZ to dlatego, że obie strony tak zadecydują, a nie dlatego, że Filperobandito z Dominikiem będą to podjudzać na forum :)

Miłego dnia wszystkim życzę

No i brawo...takiego głosu rozsądku ze strony Sigmy mi brakowało.

PS: Tylko jakby nie patrzeć, to z Waszej strony pojawił się "krzykacz" na FO i zaczął "płacze" nad Waszym losem wywołując dyskusję...potrzebne to komuś było?
 

DeletedUser26311

Guest
No i brawo...takiego głosu rozsądku ze strony Sigmy mi brakowało.

PS: Tylko jakby nie patrzeć, to z Waszej strony pojawił się "krzykacz" na FO i zaczął "płacze" nad Waszym losem wywołując dyskusję...potrzebne to komuś było?
Dyskusja (nieco zbędna) zaczęła się od wpisu Manfreda. Będzie co ma być, a teksty że ktoś się kogoś boi, to sobie możecie między bajki wstawiać. To jest gra, ma sprawiać przyjemność, każdy woli podbijać wioski niż tracić, ale nikt w tą grę nie gra dla blaszek, koron czy "chwały" (chociaż mam kilka typów na FO, które chyba nieco tego blasku by chciały;)), ale dla ekip z którymi grają. Gramy w to już tyle lat, cały czas narzekamy, a jednak dajemy się namawiać na kolejny świat dla osób, z którymi warto "stracić" trochę czasu (i pieniędzy niekiedy:p).
 

DeletedUser19924

Guest
A Manfred napisał to specjalnie, aby wywołać dyskusję, bo nuda tutaj była...no i jak widać trafił kogoś w czuły punkt. A może niedoinformowanego? Rozmowy na różnych szczeblach są prowadzone od jakiegoś czasu. Miała być zabawa, a przez takie wpisy tutaj zaraz się z tego zrobi konflikt do końca życia...a po co?
 

DeletedUser26311

Guest
A Manfred napisał to specjalnie, aby wywołać dyskusję, bo nuda tutaj była...no i jak widać trafił kogoś w czuły punkt. A może niedoinformowanego? Rozmowy na różnych szczeblach są prowadzone od jakiegoś czasu. Miała być zabawa, a przez takie wpisy tutaj zaraz się z tego zrobi konflikt do końca życia...a po co?
Cieszę się, że Ty jesteś zawsze doinformowany i nie masz "czułych punktów" :) Zdanie swoje wyraziłem, a że jestem pionkiem, to jest ono tylko moje, a zdanie obydwu sojuszy wyrażą między sobą dyplomaci. Jak zwykle to bywa na FO dyskusja robi się jałowa, więc się ponownie zmywam i pozdrawiam Ciebie.

fliperobandito
dominikb86
Kajam się nisko i błagam o wybaczenie - źle odczytałem wasze intencje. Może przez tego ognika co to do mnie zabłądził dzisiaj ;P
 

DeletedUser26558

Guest
A nasze wirtualne wojaki to i atakuja i bronia sie zarowno przed PiZ jak i przed SB,takze my po niczyjej ze stron;)
A flipero seoja ocene 1:1 dal tym ze zarowno PiZ jak i SB mu po wiosce zabrali;)
 

DeletedUser19924

Guest
Cieszę się, że Ty jesteś zawsze doinformowany i nie masz "czułych punktów" :) Zdanie swoje wyraziłem, a że jestem pionkiem, to jest ono tylko moje, a zdanie obydwu sojuszy wyrażą między sobą dyplomaci. Jak zwykle to bywa na FO dyskusja robi się jałowa, więc się ponownie zmywam i pozdrawiam Ciebie.

Staram się być dobrze poinformowany, to dobrze robi i często pozwala ugryźć się w język i nie pisać na FO, gdy to nie jest potrzebne :) A tutaj zamiast spokoju i rozwagi (które Ty prezentujesz i chwała Ci za to), mieliśmy jakieś niepotrzebne, emocjonalne wystąpienia.

PS: Sam jestem zwykłym, szarym graczem. Do żadnej Rady się nie pcham i jeśli nie wiesz, to Ci powiem, że Sigma zawsze bliska mojemu sercu
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser8468

Guest
A nasze wirtualne wojaki to i atakuja i bronia sie zarowno przed PiZ jak i przed SB,takze my po niczyjej ze stron;)
A flipero seoja ocene 1:1 dal tym ze zarowno PiZ jak i SB mu po wiosce zabrali;)
No i po tych zabraniach ja oceniłem, nie zapominaj że Sigma 1 na 1 a PiZ 1 na 2 niestety 2 raz im sie nie udało i myślę że i Sigma teraz już by miała problem wcześniej nie byłem ogarnięty no i akurat była niedziela i 3 urodziny córki a to dla mnie ważniejsze było :) niz jakieś tam grepolis .
Ale co do walki między nimi też trzeba patrzeć na zaplecze :)
Ale dobra bo zaraz będzie że sieje zamęt i podjudzam do czego kolwiek, teraz większość woli na spokojnie budować i wygrywać niż rekrutować :)
porozbijajcie sie na sojusze na jakimś świecie i wprowadźcie limit max 1 pakt to wtedy i grać się będzie chciało a szczególnie tym którzy nie płaczą po stracie miasta i nie walą po tym szaraków .

A tak naprawdę to nawet nie wiem kto z kim dokładnie ma pona pakty i td.
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
ja tu tylko się tylko rozrywam haha
 

DeletedUser25517

Guest
technicznie rzecz biorąc to ta osoba zgarnie pomocnika dnia a nie obrońcę ;)
 

DeletedUser29075

Guest
Pewna grupa osób chce bić się z sigmą tylko i wyłącznie dlatego, że po prostu nie ma nic innego do roboty - ustalą to dyplomaci i decyzję podejmą radni i chwała im za to, tylko nie mam zamiaru cicho sobie siedzieć jak ktoś wychodzi na forum i robi lament jak po stracie miliona dolarów w złocie w banku szwajcarskim i pisze że honoru nie mamy ;)
A wioski podliczyłem - mamy dokładnie 16 wiosek, tylko nie mogę znaleźć nigdzie jaki ten stosunek wiosek był zanim wasz gracz oddał parę miast defektowi "bo tak to z nimi uzgodnił" i ile wiosek mam odjąć, bo kilku naszych poleciało do was w ramach "zemsty" za waszego palika z niezbyt przyjemną nazwą + podbijaniem paru miast przez waszych czołowych graczy - więc nie wybielaj się teraz tą statystyką ;) Nie my wam pod nosem założyliśmy miasto "nienawidze zdrajców" itp. :)
Wojna dla zabawy jak najbardziej, zwykła potyczka bez większego znaczenia - ot co by było coś do roboty. Ale, że niektórzy tak przesiąknęli manią wielkości że nawet tego nie potrafią odróżnić od walki o honor to już nie moja wina :). Za krzykacza też się nie uważam bo jak już zauważył ktoś wcześniej - nie ja pierwszy tutaj przyleciałem z lamentem i płaczem o honorze.

A do wątku z wiadomością harnasia do brondera już się nie odniosłeś?
 

DeletedUser20310

Guest
Ja tam się nie znam ale faktem jest że zarówno Casyno jak i Sigma to marka wyrobiona przez kilka światów .
I jeśli wydarzy się coś dziwnego plama zostanie .Być może przez kilku wyrywnych graczy wszystko wyjdzie w praniu.

Sprawę niech załatwią rady między sobą to poukładni gracze znają się nie od dziś więc rozmowa będzie na poziomie.
 
Do góry