Sytuacja na świecie Byllis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26320

Guest
Może wypowie się ktoś z topki kto kogo bije czy coś?
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser30491

Guest
Chyba zakaz używania mózgu :D:D:D:p:p:p:p:p

Bo bez złota trzeba bardziej z głową grać by nie tracić łatwo wojska.
Albo taki ***DRAGON*** on dzisiaj coś robi poza grą? 4 paczki z jednego miasta no "DOBRY GRACZ"
Ludzie sobie za dużo tutaj dopisują , miałem jedną paczkę ogni , wyzłociłem dwie, niestety jedna z 3 paczek nie znalazła w ogóle celu , szkoda
smiley_emoticons_motz.gif
A to czy jestem dobrym graczem , raczej niech się wypowiadają Ci którzy grali przeciwko mnie.
 

DeletedUser30330

Guest
Chyba tylko my walczymy z mulardem ;)

Wczoraj wioche stracił haha
 
Zło złem, ale byłem za 4 paczki za parę na mega andrzejkach. Przednia zabawa, picia w opór, jedzenia też, ale jeśli ktoś woli palić oczy przed kompem za 300 zł kupić w promocji blek frajdej trochę złota, to brak mi pytań. Jakby jednak ludzie byli identyczni to by była nuda w huuuu..
Ale więcej tu o złocie niż o temacie przewodnim wątku
Jak wolisz pic i jesc zamiast ognie robic to brak mi slow.
Adekwatne do wypowiedzi, Twoj hajs i wydawaj na co chcesz. Jak juz mam na ta pake ogni to na okulary tez wyskrobie. Mam hajs to.sie bawie i zloce, jak nie mam to nie i gram normalnie.
Jeszcze nie slyszalem, ze ma wyjsc swiat bez zlota i to raczej nie nastapi

Okrutny Zły i Podły jak to mówią
Ty czy mulard bo nie wiem czy mam cisnac xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17842

Guest
John i kogo ja będę teraz budził o 5 rano, żeby mi birki na okupke podesłał? Chyba, że NN Ci pozwolą mi biremy wysyłać :D
 
To oznacza, ze Pooms jest normalnym czlowiekiem.
Jak jaram szlugi lub pije/wychodze sie bawic to luz, jak pakuje w gre.to nie jest normalne xd
Dla kazdego co kto lubi, ramy normalnosci sa dyskusyjne

John i kogo ja będę teraz budził o 5 rano, żeby mi birki na okupke podesłał? Chyba, że NN Ci pozwolą mi biremy wysyłać :D
Tylko nie o 5 xd
Poza tym luz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry