Sytuacja na świecie Byllis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17842

Guest
1 **NO NAME**
2 sojusz bez nazwy
3 ZMORY
4 Diabelskie Legiony
5 Pirates
6 **NO NAME***
 

DeletedUser23685

Guest
/ciach/ ale nie rozumiem czemu kolega po prostu nie wyłączył apki i nie obstawił sobie zagrożonych miast paczką birem na noc? Kilka straconych pixeli nie jest warte urywania nocy dla gry i jednego debila, który siedzi na swoich 4 tłustych literach i męczy innych nie mając co zrobić ze swoim życiem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28762

Guest
Tak się to teraz robi?
"Laxia* dzisiaj o godz. 13:31
to kolega dolacza do osob, ktore przestaja spac, tak jak tamci :)"
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

kolega Laxia ma to w schowku i każdemu piszę że już sobie nie pośpisz jak zaatakujesz takowego Cymbała... który nabija pw na sobie bo w walce nie ma gdzie
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_verlegen.gif

ale chłop ma w profilu że MDG wiec od jego mości Kebaba pobierał nauki.
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser25345

Guest
sojusz Świat według ghula poprostu jest słaby,na tyle że puszcza szaraki, i nie umie pogodzic się z porażką,to nie jest jakaś gra ze bedziemy wam mówić gdzie i o której puszczamy ataki no prosze was,a z tego co widzę to was boli ze na ogólnym forum o tym piszecie,szacunek dla was ze potraficie tyle kasiory władowac w ta grę po czym wszystko co mieliscie rozwalić na jednej okupce u nas :),jesli naprawde nie macie co z kasą robic to wpłacicie na fundacje im bardzie sie to przyda,bo tylko wyrzucacie pieniądze w błoto a i tak efektów nie widac
to by było tyle w tym teamacie
Peace:)
 

DeletedUser23012

Guest
Co tu dużo pisać, masowa histeria i tyle. Co niektórzy to chyba grają pierwszy raz skoro nie wiedzą że support działa tak jak działa. A jak czytam o jakichś masowych protestach typu "nie będę kupować złota..." i inne takie to normalnie mam ochotę iść się napić.
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser23012

Guest
Jak to niektóre zespoły gadają - "Wrócimy silniejsi!" .
No albo nie wrócimy wcale :D To zależy już wyłącznie od graczy
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser30330

Guest
Co tu dużo pisać, masowa histeria i tyle. Co niektórzy to chyba grają pierwszy raz skoro nie wiedzą że support działa tak jak działa. A jak czytam o jakichś masowych protestach typu "nie będę kupować złota..." i inne takie to normalnie mam ochotę iść się napić.
smiley_emoticons_saufen.gif

Nie będziecie złocić? Xd
 

DeletedUser23012

Guest
Zapewne takie hasła wykrzykują ci co kupują samych zarządców. Każdy gra jak chce, jedni wolą 3 stówy przechlać a inni wydają na grę, jak kogoś tyłek o to boli to ma problem, złotnicy grali, grają i będą grać.
 

DeletedUser23012

Guest
Zapewniam Cię że jest u nas również wielu graczy którzy dobrze grają i bez potężnego zaplecza złota :) Ja to tam noobek ale musisz mi wierzyć na słowo :)
 

DeletedUser27770

Guest
Nie muszę wierzyć bo znam z innych światów :]
Ale wiem też, ze za dużo złota działa źle na takich graczy ^^ i na cały sojusz :D
 

DeletedUser23012

Guest
No niestety co za dużo to nie zdrowo :) Chyba w każdym aspekcie :)
 

DeletedUser9349

Guest
Ja się dziwię grenwarowi że nie zgłaszał graczy do supportu za te wszystkie wyzwiska które na niego się sypały. Złocił bo ma na to kasę...Ty kasy nie masz nie złocisz - proste. Złotnicy zawsze byli i będą. Już nie jeden taki gracz tutaj grał. Ciężko się gra przeciwko takim graczom...ale niestety nikt nie musi grać przy nich na froncie. Może pójść pograć gdzieś z boku. Nie upoważnia to jednak nikogo do mieszania człowieka z błotem tylko dlatego że gra na złocie i jest TOP1. Problemem wielu graczy jest zawiśc jaką wprowadzają do gry i tutaj zaczyna się dopiero problem. A nie w kimś kto ma full złota. Nawet i ze złotnikiem można sobie w pewien sposób poradzić na grze, [ciach]. Wówczas będzie łatwiej i przyjemniej. Tylko ciekawe dla kogo...dla noobów chyba. Bo dla gracza aktywnie grającego i mającego pojęcie o grze na pewno nie. Akurat nie jestem osobą z sojuszu grenwara i współczucie dla was wszystkich za zepsucie dalszej gry innym. Teraz będa się lać paktowicze zapewne ....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23012

Guest
Cóż, bardzo dobrze powiedziane. Niestety czasu nie cofniemy, pozostaje żyć dalej :p
 
Żeby być TOP 1 wystarczy 50k golda ;) czyli u niektórych będzie to kilka tygodni bez picia lub fajek.
Większość powinna się cieszyć, że jest złoto bo dzięki temu jest na co zwalić gdy idzie komuś słabo w grze ^^ "bo nie ma wystarczająco dużo złota" :D
Co do banowania ;) to każdy wie jak to działa, trzeba uważać co się do kogo pisze bo wróg wykorzysta każdą sytuację by załatwić gracza
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


Cośekman/Gregori w grze za dobrze ci nie idzie chyba to podręczysz ludzi na pw i na forum ;) ? Nie wiem czy nawet z dużym zapasem złota byś ogarnął, zamiast pokazać jak dobrze grasz to wolisz cisnąć bekę ;d no chyba, że o to ci chodzi a nie o granie
smiley_emoticons_confusednew.gif

Jakby nie spojrzeć coraz gorsi ludzie grają w tą grę i moze pora ją zmienić na inną
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
smiley_emoticons_drunk.gif
 

DeletedUser30330

Guest
Żeby być TOP 1 wystarczy 50k golda ;) czyli u niektórych będzie to kilka tygodni bez picia lub fajek.
Większość powinna się cieszyć, że jest złoto bo dzięki temu jest na co zwalić gdy idzie komuś słabo w grze ^^ "bo nie ma wystarczająco dużo złota" :D
Co do banowania ;) to każdy wie jak to działa, trzeba uważać co się do kogo pisze bo wróg wykorzysta każdą sytuację by załatwić gracza
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


Cośekman/Gregori w grze za dobrze ci nie idzie chyba to podręczysz ludzi na pw i na forum ;) ? Nie wiem czy nawet z dużym zapasem złota byś ogarnął, zamiast pokazać jak dobrze grasz to wolisz cisnąć bekę ;d no chyba, że o to ci chodzi a nie o granie
smiley_emoticons_confusednew.gif

Jakby nie spojrzeć coraz gorsi ludzie grają w tą grę i moze pora ją zmienić na inną
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
smiley_emoticons_drunk.gif

:(
 
Do góry