Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
z tobą platwusie nie gadam to nie wtrącaj swoich pięciu groszy bo sojusz walczył a ty mimo iż miałeś blisko nawet jednego ataku nie puściłeś żeby pomóc :D
znając twój geniusz i pomysłowość osiągnęliśmy to co chcieliśmy
smiley_emoticons_grin.gif
deff w twoim mieście przydałby się w innym kolegom z sigmy
smiley_emoticons_lol.gif
ale ciesz się ciesz, my tez się cieszymy
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser20310

Guest
wy zawsze jesteście najmądrzejsi .Nie zmienia to faktu ze potopiliśmy wam kilkaset miast offa i w ciul mityków którymi już nie polatacie .
Chcieli byście pod setke ataków zeby wstawic 3 k bierm i żebyście miasta pogruzowali ale nie pykło ....Lanie było i tyle pozdrawiam zaangażowanych bo ci tutaj tylko gadają a atakować nie atakowali pewnie strach ...
 

DeletedUser29075

Guest
wy zawsze jesteście najmądrzejsi .Nie zmienia to faktu ze potopiliśmy wam kilkaset miast offa i w ciul mityków którymi już nie polatacie .
Chcieli byście pod setke ataków zeby wstawic 3 k bierm i żebyście miasta pogruzowali ale nie pykło ....Lanie było i tyle pozdrawiam zaangażowanych bo ci tutaj tylko gadają a atakować nie atakowali pewnie strach ...
Czym mam cie atakować? Biremami? Mi wystarczy widok 30k ogni na murku przy stracie 3k birem podczas obrony 1 miasta ;) Wy już nawet do akcji się nie przykładacie, wbić parę buntów i potem na hurra leciec na 1 miasto
smiley_emoticons_lol.gif
Przykro mi łoriorku ale już wszyscy dookoła powoli przestają się interesować twoimi przechwałkami tutaj więc ładnie podziękuj że mam ochotę na Ciebie jeszcze uwagę zwracać
smiley_emoticons_nicken.gif

PS Nie trzeba być geniuszem, żeby stwierdzić, że obrona gwiazdorków i pozostawianie samych sobie reszty graczy co to z nicków znani nie są, do niczego nie doprowadzi. Mam nieodparte wrażenie że po szarakach pani Honor to niektórym się ambicje z realizmem pomieszały i potem wychodzą takie kwiatuszki. :)
 

DeletedUser20310

Guest
Czym mam cie atakować? Biremami? Mi wystarczy widok 30k ogni na murku przy stracie 3k birem podczas obrony 1 miasta ;) Wy już nawet do akcji się nie przykładacie, wbić parę buntów i potem na hurra leciec na 1 miasto
smiley_emoticons_lol.gif
Przykro mi łoriorku ale już wszyscy dookoła powoli przestają się interesować twoimi przechwałkami tutaj więc ładnie podziękuj że mam ochotę na Ciebie jeszcze uwagę zwracać
smiley_emoticons_nicken.gif

PS Nie trzeba być geniuszem, żeby stwierdzić, że obrona gwiazdorków i pozostawianie samych sobie reszty graczy co to z nicków znani nie są, do niczego nie doprowadzi. Mam nieodparte wrażenie że po szarakach pani Honor to niektórym się ambicje z realizmem pomieszały i potem wychodzą takie kwiatuszki. :)
widzisz głupoty gadasz kazdy aktywny gracz na jest broniony gorzej jak ktoś olewa obrone to jest różnie ale to chyba wszędzie.
Ja już dawno jestem znudzony tą grą szkoda czasu ale dogram jak trzeba :cool:
 

DeletedUser26311

Guest
Patrząc na Twoje poprzednie posty to nasuwa mi się pewne przysłowie: 'im kto mniej wart tym wyżej głowę nosi'. I jakoś ten Twój ostatni post mnie nie dziwi
Nie dość, że nie masz za grosz kultury, błaźnisz się porównując gruzowanie wioski do znęcania nad zwierzętami, to jeszcze błyszczysz hipokryzją... Wziąłbyś za wzór kolegów z sojuszu i chociaż pozory klasy zachowywał CZASEM
 

DeletedUser9983

Guest
STOP.. Chyba każdy powiedział już co najmniej o dwa słowa za dużo.. Nie ważne która strona bardziej się zagalopowała. Ważne, że obie przeginają. Zaczepianie popieram, ale na plucie jadem już oka przymknąć nie potrafię..

P.S. Mądrzejszy odpuści..
 
wy zawsze jesteście najmądrzejsi .Nie zmienia to faktu ze potopiliśmy wam kilkaset miast offa i w ciul mityków którymi już nie polatacie .
Chcieli byście pod setke ataków zeby wstawic 3 k bierm i żebyście miasta pogruzowali ale nie pykło ....Lanie było i tyle pozdrawiam zaangażowanych bo ci tutaj tylko gadają a atakować nie atakowali pewnie strach ...
tu tylko jeszcze dokończę temat;)łorior - rozmawiajmy o faktach i to co teraz napiszę nie odbieraj jako złośliwości. Ile wioch nam przejąłeś? ile masz miast na froncie, w naszym rejonie? jak dobrze widziałem - 1 skałka, ale przejęta od Leonidessa. Każdy u nas miał w ten dzień swoje zadania i zajmował się swoim celem, siłą rzeczy po co więc mieli inni na ciebie lecieć? więc łorior - to nie był strach, tylko ważniejsze rzeczy były do zrobienia
 
ja nie pluję
smiley_emoticons_lol.gif
no to zmieniamy temat. jakieś ciekawe świąteczne promocje ktoś zauważył?
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

tak, zauwazylem drop w supreme, bluza za 1000 dolcow :D jak na moje idealny prezent na swieta gdyz cena ponoc wzrasta, przedmiot staje sie niedostepny na wiele czasu i lata za jeszcez wiecej niz w sklepie po ebayach i innych cudach:D
 

DeletedUser9983

Guest
Ja miałem chytry plan i zrealizowałem go z powodzeniem.. Wstałem z dziewczyną wcześnie i pojechałem po prezenty o 9 rano. Przy nas sklepy otwierano. O godzinie 11 byliśmy po zakupach... Pustki.. Ufff udało się...
 

DeletedUser26271

Guest
Nikt nie zaprzecza, sam pisałem o gradzie, ale jeśli jedyny płacz to dla ciebie nasze wpisy o gradzie to poczytaj wpisy kolegów z sojuszu i pani która już szara jest. :p
Miałam się nie odzywać ale po raz któryś ktoś mnie wzywa do tablicy... co do uprzednich wpisów pragnę sprostować autora.Z upoważnienia właściciela tekstów oznajmiam że prosił mnie o wklejanie na FO gracz Snake50 ,nie ma on konta na FO więc robiłam to w Jego imieniu.
Co do szaraków,nie dodawajcie sobie zasług :p nie było nawet jednego ataku na moje miasta więc nie "wojenka" była powodem :)
Pozdrawiam wszystkich i życzę Wesołych Świąt i mnóstwa prezentów :)
 

DeletedUser20310

Guest
Widze żelki o których pisało zip że jako jedyny sojusz na tym świecie pomaga w akcjach Sigmie zaczyna przechodzić do Kasyniarzy hah.

Wynik Sigma vs Zip i reszta świata :cool:
 

DeletedUser26558

Guest
a skoro juz wspomniałes...
tak jak było pisane,czy Wam,czy na FO sojusz "zelkow",był i jest nadal sojkiem dla zabawy,kto chce robi co chce. czesc bedzie z niego znikac(bo takie niektorzy mieli zalozenie na swiat),czesc zostanie,czesc pojdzie gdzie bedzie chciala.

flipero(bo do tego bijesz),odszedl i poszedl gdzie chcial,dał ogłoszenie zreszta na FO ze szuka sojuszu
smiley_emoticons_nicken.gif
,my mu zyczymy na Apolloni sukcesow,jak kazdemu zreszta.

a co z reszta zelkow,wspomnalem wczesniej,kazdy wybierze co mu pasuje,i tyle.

a teraz to wrzuciles post jakby 55osob nagle "zmienilo strone"...
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser20310

Guest
a skoro juz wspomniałes...
tak jak było pisane,czy Wam,czy na FO sojusz "zelkow",był i jest nadal sojkiem dla zabawy,kto chce robi co chce. czesc bedzie z niego znikac(bo takie niektorzy mieli zalozenie na swiat),czesc zostanie,czesc pojdzie gdzie bedzie chciala.

flipero(bo do tego bijesz),odszedl i poszedl gdzie chcial,dał ogłoszenie zreszta na FO ze szuka sojuszu
smiley_emoticons_nicken.gif
,my mu zyczymy na Apolloni sukcesow,jak kazdemu zreszta.

a co z reszta zelkow,wspomnalem wczesniej,kazdy wybierze co mu pasuje,i tyle.

a teraz to wrzuciles post jakby 55osob nagle "zmienilo strone"...
smiley_emoticons_irre.gif
wrzuciłem konkretny opis sojusz zip teoretycznie jest faworytem na grepo .Strasznie mieli problem o rekrutacje i żeby bić się 1 vs 1 .
Tymczasem na wymioty mnie bierze że cały świat dosłownie liże im jaja hah.
Jedni grają po ich stronie inni przechodzą lub krecą .Co oni wam ludzie poobiecywali .
Sigma powinna szarki jebnąć i niech grają sobie sami z tymi wszystki wazeliniarzami.
Najbardziej mnie bawi to ze mimo wszystko jest im ciężko złamać sigme i gdyby było by 1 vs 1 dostali by smary to moje zdanie .
Bez odbioru teraz możecie pitolić swoje nadal.
 
jeden były gracz żelków przechodzi do piz i już wielki problem, dobrze jeszcze, że nie nazwałeś tego fuzją bo dopiero by to była komedia
smiley_emoticons_lol.gif
nie tak dawno część oszołomów przeszła do sigmy, tak samo resztka żagli, a teraz żale wylewasz o jednego gracza, który przeszedł do nas. łorior, dobrze że tu grasz, ten świat byłby nudny bez ciebie, jest przynajmniej z czego się pośmiać
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser24372

Guest
Jak to każdy że złodzieji lubi pisać co mu wygodne, jakie to zabawne :)

A dlaczego nikt z was nie wspomni nawet, że od was koleś też szaraki strzelił??
...
Wy tylko u Sigmy widzicie, ale u siebie już nie, a szkoda niestety.
 

DeletedUser29075

Guest
Jak to każdy że złodzieji lubi pisać co mu wygodne, jakie to zabawne :)

A dlaczego nikt z was nie wspomni nawet, że od was koleś też szaraki strzelił??
...
Wy tylko u Sigmy widzicie, ale u siebie już nie, a szkoda niestety.
Kolega od nas strzelił szaraki bo został wybrany na ochotnika do rozbiórki za obijanie się :) U was szaraki strzelają i nawet nie wiedzą dlczego [pisałem już z takimi, na pytanie dlaczego odpowiadają "No bo xxx strzelił to ja tez, a dlaczego to nie wiem"].

A teraz kilka faktów.

Sigma wchłania Żagle, Oszołomy i pisze do AP, aby ich czołówka przeszła do nich ---- OK.
Do PIZ z własnej woli dołącza flipero z żelek które do tej pory nas atakują i nie mają z nami nic wspólnego prócz czerwonego koloru na mapie --- [***]
Liczebność sigmy to jakieś 137 graczy. - OK
Liczebność PIZ to z kolei 94 osoby - [***]
Sigma pisze do połowy świata o PAKTY ale ich propozycje zostają odrzucone, po tym, jak sojusze wybrały PIZ jako sojusznika - [***]
Sigma jest wspierana przez inne sojusze podczas akcji ofensywnych i defensywnych [było wiele przypadków płynącego deffa po przejęciu miasta np. od SLN] - OK
PIZ w akcjach defensywnych nie jest wspierane przez inne sojusze, deffujemy się sami, a pół świata w obronie to mit - sigma po prostu nie potrafi przejąć miasta wbijając 2 strony buntów i potem heroicznie rzucając się na 1 miasto [zaliczając potop to potęgi]. - [***]

Łoriorku, pokaż kochaniutki rapki jak deffa dostajemy :) Macie u nas nawet kreta [jak nie u nas to u sojuszników, więc dostęp do zakładki jest] a dalej opowiadasz bajki. Prawda jest taka że o wielki wojowniku jedyne co robisz to pompujesz swojego ego a na nic więcej cię nie stać, zrobiłeś kilka palików, ściągnąłeś deffa od połowy sojuszu i siedzisz dumny ze swoich osiągnięć, a jak jakiś bunt jest to pojawia się u Ciebie 20k birem i w kolejnych 10 miastach twoich sojuszników jest pusto. Umbrella przejmując wasze miasta trafiała na opór po 2k birem - to kilka paczek ogni jest.

Jesteś śmieszny i tak jak już kiedyś mówiłem - w sigmie jest wielu których szanuję i mam z nimi dobre kontakty, ale ty co najwyżej możesz im buty czyścić. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11618

Guest
Jak to każdy że złodzieji lubi pisać co mu wygodne, jakie to zabawne :)

A dlaczego nikt z was nie wspomni nawet, że od was koleś też szaraki strzelił??
...
Wy tylko u Sigmy widzicie, ale u siebie już nie, a szkoda niestety.


zabawne drogi agresorku jest to ze brak wam jajec.. Dostaliscie czas na przegrupowanie i co z tego wynika ? Nic.. Nie potraficie nawet bronic kilku miast na naszych morzach tylko rolki robicie.. Rolki to tez pewna forma taktyki lecz przy takiej ilosci graczy to wstyd nie moc postawic deffa w tych kilku wiochach.. My bronimy wszystkich miast na waszych morzach pomimo 3,4 stron buntow. Spodziewalem sie po was wiecej a w szczegolnosci waszej topki agresorow. w pierwszej 15 jest was 7... Kapitan, Warrior, Dragonet, Majestro, Zebra (wieczny urlopowicz) - gdzie wy jestescie ? Wolicie klepac slabszych graczy bo wam tak wygodnie (fajne pw przy malych stratach). 400 transow to dla was Himalaje zeby wbic bunt o_O Lecz niestety to o was swiadczy ze jestescie przecietni i malo odpowiedzialni za sojusz bo ja na waszym miejscu przeniosl bym sie i podjal walke ale wam jest wygodniej siedziec na tylach i pisac na forum zamiast zabrac sie do roboty. Mam nadzieje ze wreszcie sie ogarniecie i podejmiecie walke zamiat wylewac swoje niezadowolenia na FO :)
 
Do góry