Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26311

Guest
TPisalem z kilkoma graczami od nas i jasno i wyraznie napisali ze woziliscie sie na plecach pijakow.
Mógłbyś rozwinąć o co tutaj Ci chodzi ? Że niby na apolonii się woziliśmy na plechach pijaków ?

Po pierwszym dniu walk bodajze Liubei pisal ze brakuje nam deffa i co ?
Bzdury piszesz. Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem wojny pisałem z ironią, że macie lekki deficyt łódek, które utopiliśmy u Guzika, o defie się nie zająknąłem.
 
Zgadza się strach ponieważ post niżej kozaczysz że przed tobą uciekają i rolują .Ja nie uciekłem i jakoś próby nie było....
Łorior na czyjąś prośbę wyjaśnię jak jesteś przez wiele osób odbierany.
Z tej całej paplaniny, którą tworzysz na FO brudząc klawiaturę nic nie wynika.

Ty nie udałeś się na front /powiedzmy sobie szczerze, że nic w tym kierunku nie zrobiłeś/, to front do ciebie przyszedł, więc chyba dobrze się stało, bo nie musisz się zastanawiać jak przejąć coś obok nas, my już obok jesteśmy i czekamy na twoje poczynania, mam nadzieję, że się doczekamy...tylko czy pustego gadania i bzdur tak jak dotychczas czy konkretnych działań?? obstawiam to pierwsze. wybacz szczerość.

znowu używasz słowo STRACH, przypomniał mi się taki bohater jednego z polskich filmów, Marcinek miał na imię, ksywa Strachu, bardzo go przypominasz.

Życzę wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt Wszystkim;)
 

DeletedUser29675

Guest
moje zdanie na temat sytuacji jest proste :
1 pijaki i złodzieje dobra dyplomacja i przewidywanie wydarzeń (osobiście dodam wszyscy wiedzieli że dojdzie do konfrontacji z sigmą ) no cóż na początku pon pijaków z nami czyli AA przynosił trochę stratę pijaków ale był dobrym wyjściem do rozmowy o pakcie
sigma za to zaniedbała dyplomację poszukiwanie sojuszników i nie zostawiła sobie miejsca na rozwój atakowała w wszystkich kierunkach czym przyczyniła się iż te małe sojki się dogadały odnośnie współpracy :D
2 sigma w swoim szczycie łapała wszystkich graczy z m55 choć niektórzy to typowi bobki za co po części teraz płacą :eek:
3 sigma zapomniała że w dobrym soju tak jak na wagę złota są dobrzy offowcy tak samo ważni są dobrzy deffowcy czego jak widać wam brakuje bo prawda jest taka że większość graczy lubi grać offem a mało jest takich jak ja co preferuję deff i łatwo ich ściągną po za tym gdy jest ciężko to deff aktywnych daje się na front aby można było się przegrupować i odciążyć offowców by mogli się skupić np na przygotowaniu przegrupowania na inne morze
4 w pijakach też jest sporo wartościowych graczy z niektórymi miałem przyjemność zmierzyć się na baris ha ha i muszę przyznać dawali mi dużo pracy w obronie moich i kolegów miast
5 pijacy trzeba przyznać są dobrze zorganizowani sigma natomiast za dużo indywidualności za mało gry zespołowej
6 krety no cóż mało przydatni już na tym świecie ponieważ nie wszystko jest zamieszczane na forum jeśli chodzi o obronę :D natomiast jeśli chodzi o atak to bunty są podawane jak wbijane natomiast przejęcia konkretnych miast często są uzgadniane po za forum ;) albo idą na ostatnią chwilę przed kolonami
Na koniec śmiać mi się chce jak odchodzili gracze z oszołomów do rywali (sigmy ) zamiast do sojuszników a za powód podawali że chcą jeszcze na tym świecie zdziałać :rolleyes: no cóż ja poszedłem do sojusznika AA i jak widać dość dobrze się mam ;) szkoda że zaraz chyba trafię na bezrobocie bo gram deff :( a miałem nadzieję iż będzie tylko lepiej i gdy w końcu zacząłem przyspieszać swój rozwój i powoli klepać przyzwoite ilości ladu jak i birem to coś czuję że to powoli koniec przyzwoitych 50 k pkt w obronie :cool: teraz muszę się napocić żeby zgarnąć choćby 10 k pkt
no chłopaki i dziewczyny więcej luzu to tylko gra
 

DeletedUser29075

Guest
Ale ty wciąż chociaż to 10k mozesz zarobić, ja jak odbudowałem deffa po pierwszej akcji, potem po drugiej, tak do teraz w ogóle już nie muszę budować :D
 

DeletedUser8468

Guest
nie chce mi się czytać tego wszytkiego znów ale teraz sam doświadczam chyba problemu niektórych którzy latają z gradem bo nie umieją miasta przejąć dla mnie to
smiley_emoticons_auslachen2.gif
ale każdy gra jak umie :) pozdrawiam
 

DeletedUser9983

Guest
W związku z obecną sytuacją na świecie Apollonia firma SIGMA poszukuje dla swojego klienta – dużej stoczni luksusowych jachtów SIGMA BROS mającego siedzibę w Polsce kandydatów na stanowisko:

Cieśla okrętowy - Monter wyposażenia okrętowego

Nr referencyjny: SIGMA/1117/PR
Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł
Wymagania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia jako cieśla, stolarz;
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego;
  • mile widziane doświadczenie w przemyśle stoczniowym;
  • podstawowa znajomość języka polskiego.

Obowiązki:

  • produkcja i montaż statków ogniowych, birem i statków tarnsportowych
Oferujemy:

  • stałą, stabilną pracę w firmie będącej liderem na świecie na świecie;
  • wynagrodzenie brutto: 15 tys. zł /mc
  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, opłacone przez niego na okres 1/2 roku (możliwość przedwczesnej eksmisji przez Pijaków i Złodziei )
  • zapewniona odzież robocza + narzędzia.
Rozmowy z przyszłym pracodawcą prowadzone będą przez komunikator TeamSpeak w dniach 22 – 23 grudzień 2018r



Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
 

DeletedUser22396

Guest
"Najbardziej przerażającym dźwiękiem na świecie jest bicie własnego serca. Nikt nie lubi o tym mówić, ale to prawda. Jest to dzika bestia, która w samym środku głębokiego STRACHU dobija się olbrzymią pięścią do jakichś wewnętrznych drzwi, by ją wypuścić.";)

Zamiast psioczyć i narzekać,pora ogarnąć wojo i ruszać do przodu,a nie w tył- miała być "wielka wojna" a jest tylko lament na forum,jacy to niektórzy są poszkodowani,bo ten zrobił to,drugi zrobił tamto....gdyby była wojna na "literki" mielibyscie remis,bo tutaj bardzo zgrabnie odbijacie "literki" :p

I nasze niby wspieranie PiZ to niespełniona baśń graczy Sigmy - piszecie że każdy Was atakuje,przecież od poczatku gry robiliscie to samo z innymi sojuszami,wstawiajac im kretów do sojuszu,po zmasowanych atakach były dopiero rozmowy,z osobami "trzecimi" by zrobić fuzje,czyli zabrać kilku najlepszych graczy i by nie było dla Was zagrożenia - więc po co wytykacie innym,że staneli po stronie PiZ? Tak strasznie Was boli ta koalicja? Przecież to tylko zwykła gra,rozrywka,odskocznia od reala a Wy zachowujecie się jakby od tej gry zależało Wasze życie - przy realnym zagrożeniu niektórzy schowali by się w mysiej norze.
Śmieszne jest pisanie o honorze - gdy go brak...nawet w grze .
 

DeletedUser30541

Guest
jestem pierwszy raz, to się przywitam :)
a w temacie HR - cieśla do transów to raczej drugiej stronie jest potrzebny :)
a najważniejsze, to że Sigma ma genialnego trendsetera ;)
my gruzujemy, Wy zaczęliście...
my rolujemy, Wy zaczęliście...
więc jak my pójdziemy na urlopy, to Wy..... też :cool:
pozdrawiam :)
 

DeletedUser13617

Guest
jestem pierwszy raz, to się przywitam :)
a w temacie HR - cieśla do transów to raczej drugiej stronie jest potrzebny :)
a najważniejsze, to że Sigma ma genialnego trendsetera ;)
my gruzujemy, Wy zaczęliście...
my rolujemy, Wy zaczęliście...
więc jak my pójdziemy na urlopy, to Wy..... też :cool:
pozdrawiam :)

masz lajka za pierwszy post - jak nic więcej nie napiszesz to będziesz miał 100% polubienia ;)

---------------------------------------

w tym roku są przerwy świąteczne na grepo?
 

DeletedUser20971

Guest
"Najbardziej przerażającym dźwiękiem na świecie jest bicie własnego serca. Nikt nie lubi o tym mówić, ale to prawda. Jest to dzika bestia, która w samym środku głębokiego STRACHU dobija się olbrzymią pięścią do jakichś wewnętrznych drzwi, by ją wypuścić.";)

Zamiast psioczyć i narzekać,pora ogarnąć wojo i ruszać do przodu,a nie w tył- miała być "wielka wojna" a jest tylko lament na forum,jacy to niektórzy są poszkodowani,bo ten zrobił to,drugi zrobił tamto....gdyby była wojna na "literki" mielibyscie remis,bo tutaj bardzo zgrabnie odbijacie "literki" :p

I nasze niby wspieranie PiZ to niespełniona baśń graczy Sigmy - piszecie że każdy Was atakuje,przecież od poczatku gry robiliscie to samo z innymi sojuszami,wstawiajac im kretów do sojuszu,po zmasowanych atakach były dopiero rozmowy,z osobami "trzecimi" by zrobić fuzje,czyli zabrać kilku najlepszych graczy i by nie było dla Was zagrożenia - więc po co wytykacie innym,że staneli po stronie PiZ? Tak strasznie Was boli ta koalicja? Przecież to tylko zwykła gra,rozrywka,odskocznia od reala a Wy zachowujecie się jakby od tej gry zależało Wasze życie - przy realnym zagrożeniu niektórzy schowali by się w mysiej norze.
Śmieszne jest pisanie o honorze - gdy go brak...nawet w grze .

Heh honor honor a co powiecie na to ze honorowi gracze sigmy którzy w dużej części są dezerterami z innych sojuszy, zaczęli pisać nawet do pomiotu tego świata który mieli zjechać w trzy max cztery tygodnie czytaj Anonimowi o zapki do soja bo sigma broni tylko topki...?
Padłem jak zobaczyłem te privy i to od ludzi którzy na tym serwerze nie byli tylko w pijakach chyba
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser29075

Guest
masz lajka za pierwszy post - jak nic więcej nie napiszesz to będziesz miał 100% polubienia ;)

---------------------------------------

w tym roku są przerwy świąteczne na grepo?
Nie wytrzyma, zobaczysz. Patrz:

"a w temacie HR - cieśla do transów to raczej drugiej stronie jest potrzebny"
No trzeba będzie zabudować te przeszło 40 nowych miast
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser27405

Guest
Chyba z Sigmy zeszło powietrze...może przedświątecznie, w kazdym razie tracą wiochy, a obrona jakaś taka niemrawa i nieskuteczna
PS podobno padła propozycja u Pijaków, aby przez wzgląd na dawniejszą współpracę troszku Sigmie pomagać deffem, ale to zalezy od tego czy rada SB wystosuje oficjalną prośbę

Wesołych Swiąt wszystkim bez wyjątku, a szczególnie pięknym Paniom :)
 

DeletedUser26311

Guest
Ja mam takie pytanko w związku z "wypominkami" o honorze w stronę graczy Sigmy. Jak obecna sytuacja ma się do tej zapowiadanej przez wielu graczy PiZ, koleżeńskiej potyczki 1 vs 1 ?
 

DeletedUser27405

Guest
Ja mam takie pytanko w związku z "wypominkami" o honorze w stronę graczy Sigmy. Jak obecna sytuacja ma się do tej zapowiadanej przez wielu graczy PiZ, koleżeńskiej potyczki 1 vs 1 ?

po koleżeńsku Sigma się potknęła o lezącego pijanego złodzieja, straciła kilka kluczy do swoich domków, i tyle...
PS zmęczony zakupami dla rozładowania atmosfery takie powiedzonko zaslyszane na ilość wsparć lecących na jeden z buntów wbitych przez Sigmę
" nie szalejcie z tymi wsparciami, to tylko Sigma" czy jakoś tak podobnie
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Sigmy nie należy przekreślać już teraz. Faktycznie tracą teraz sporo miast, bronią się słabiej niż poprzednio, ostatnia akcja zrobiła swoje, ale absolutnie nie możemy powiedzieć, że wojna została wygrana, to była jedna z wielu bitew
 

DeletedUser29075

Guest
Ja mam takie pytanko w związku z "wypominkami" o honorze w stronę graczy Sigmy. Jak obecna sytuacja ma się do tej zapowiadanej przez wielu graczy PiZ, koleżeńskiej potyczki 1 vs 1 ?
<tymczasowo nie prowo> U mnie zmieniło się tylko podejście do łoriora <prowo>bo za dużo krzyczy</prowo>, resztę nadal traktuję jak fajną zabawę :D </tymczasowo nie prowo>.
 

DeletedUser3480

Guest
no i jak wojenka?
miesiac juz minal a sigma nadal stoi
czyżby moi funfle z wprawy wyszli? normalnie zazwyczaj przeciwnika brali na 3-5 akcji. No wieksze kozaki 10.

napiszcie jak to wyglada na teraz
 
Do góry