Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30572

Guest
Jak tam chłopaki ;D ? Ktoś jest może na M54 :? I szuka kogoś do sojka :D ?
 
gdzie ja bylem twoja farmą od cb moze jeden atak widziałem ale co ty zrobilęs paliło sie pod toba to uciekłes do lam i wielki kozak :p

g
Nie gadaj, tak cwaniaczyles, a potem juz nawet na gre nie wchodziles, moze tobie miasto nie zabralem bo miales same paliki, ale twoi gracze tyle miast potracili ze slotow nie nadazalem robic i staly puste.

Witam.
Gram już bardzo spory czas tak jak większość z Was. Zresztą nie jedna osoba mnie kojarzy.
No ale nie o tym tu chciałem napisać. Zmobilizowałem się do (w końcu) rejestracji na forum, gdyż jak czytam co tu piszą, pisane jest - głowa boli i muszę coś od siebie dodać.
ellcomendante proszę Cię! Nie wysilaj się. Nie wpajaj ludziom tu swoich wypocin że Ty to (...to...) - (...tamto...) i itd. !
Co Ty bazgrolisz że wolisz żonę niż grę, że nie masz botów i jeszcze jeździsz po innych takich jak np. Tomaszek70.
Człecze opanuj się.
Grałem z Tobą nie raz, nie raz miałem z Tobą przeprawy bo sojusze szybciej budowałeś niż miasta. Twój rozwój w grze jest nikczemny i niski tak jak zapewne emocjonalny w życiu prywatnym a już nie wspomnę o Twoim podejściu do życia wraz z (żoną). Kredki strugaj i śmigaj do szkoły chłopcze, jeśli nie masz większego zaangażowania w życie to nie szukaj popytu w grze z takim nastawieniem.
Rady nie dajesz w grze to szaraki walisz. Jeździsz po ludziach i w ten sposób pokazujesz jak malutkim i szarym jesteś człowieczkiem.
Bywaj i weź się w końcu za normalne życie bo zaległości Ci rosnąąąąą... oj rosną!
-fifczok
Spoko, jak coś to pisz jeszcze, bo same ciekawe rzeczy opowiadasz.

Ale ja się stęskniłam za tym forum :D
Ell a Ty znowu swoje morały tu wypisujesz i jak zwykle po rodzinie jeździsz nie znudziło Ci się jeszcze ?
Nie, a ty jak tam Gosia?

W sumie, jak nie w życiu to w grze trzeba zabłysnąć :D
Ty to ani na grze ani w realu hehe :D

Na moim murku na oroposie jest rozwalonych w ataku 149 (cofki plus pewnie czyszczenie kogos) a w obronie 134 (kliny)
Szacun, ty to dopiero zabawe miales, ale co sie dziwic jak tam predkosc 4/3/3 byla i w sumie jak gralem tam to tyle klockow nie mialem, ale w podobnej ilosci.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25462

Guest
Gościu wyślij mi Screena Ekip z DYME na tebach . Jeśli jesteś tam już :)
 
Masowki która wygrała już jeden świat i ludzie zostali dobrane że względu na przydatność w sojuszu. Gratuluję logiki, a właściwie jej braku ell
 
Masowki która wygrała już jeden świat i ludzie zostali dobrane że względu na przydatność w sojuszu. Gratuluję logiki, a właściwie jej braku ell
I co się denerwujesz?
Co to za świat Rizinia?
Gralem tam i skonczylem gre bo nie dalo sie grac gdzie wszyscy mur budowali i nie bylo po kim latac, slaby świat i slabe ekipy tam byly.
 

DeletedUser25462

Guest
Murki? Przecież tam był stary system podboju Niezłe cyrki tam musiały odchodzić .
 
weź się czep tramwaju chłopie, a nie wszystkich dookoła. Żenada.
Haha kolejny nerwowy chlopczyk?
Dawaj na froncik do mnie, jestem blisko was
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 
I co się denerwujesz?
Co to za świat Rizinia?
Gralem tam i skonczylem gre bo nie dalo sie grac gdzie wszyscy mur budowali i nie bylo po kim latac, slaby świat i slabe ekipy tam byly.
No tak, ell nie dał rady po nas latać to się zawinił, typowe. Dopóki ma boby blisko jest Kozak, jak zaczyna się walka to ucieka.
 
XDD gościu smieszny jestes, jakbym chcial grac z murkami to bym poszedl na nowy system :)
Teraz to blazna z siebie zrobiles haha.
Jako ty masz zator umysłowy to dalej nie wierze. Każdy gra jak chce, jeśli ktoś na starym mur na max da i nikt tego miasta nie przejmie to jest to dobre rozwiązanie. Odbijanie? Zawsze mamy ognie. Graj ell, pokaz swój poziom.
 
Do góry