Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
piszesz tak jakbyś kiedyś chciał normalnie pograć
załatw sobie lepiej 3 pakty tak na dobry start

PS: Żebyś miał wsadzić do nas kreta to musiałbyś się nieźle napocić ale nic niemożliwego
Może wymienimy się nickami po prostu? I już tak oklepanie gracie jednym kretem, że to jest nudne :)
Spokojnie, jak mówiłem pośmieje się w swoim czasie :)
I bez spin, to tylko gra
 

DeletedUser29689

Guest
Vari słupie mojego złota nie kupisz ? Dla Ciebie specjalna oferta 2k za 200
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Skupuje narazie 1k za 200 więc twoja oferta jest za słaba :D
 

DeletedUser15965

Guest
No, dzisiaj to złotnicy w końcu się pokazali. Istne szaleństwo. Teraz tam z 10 takich jak Mulard, Loczek, Haszek.
 

DeletedUser26595

Guest
17 stron durnego spamu i przepychanek...aż strach pomyśleć że tam idą tylko spamerzy i złotnicy...
Was to się nie da zmienić...te plucie jednych po drugich to tu jakaś norma ostatnio....smutne
smiley_emoticons_no_sad.gif

Szkoda, że nie wbijasz, bo nie będzie miał mnie kto czujkować :(
 
No, dzisiaj to złotnicy w końcu się pokazali. Istne szaleństwo. Teraz tam z 10 takich jak Mulard, Loczek, Haszek.
pan Mulard to szanowany gracz i jako jeden z nielicznych daje możliwość legalnego pozyskania złota za surowce czyli z rynku
przypomnę tylko fragment regulaminu:
Dozwolone jest:
- handel surowcami w zamian za złoto za pośrednictwem targowiska.
jeżeli ktoś twierdzi, że ten paragraf nie zabrania handlu poza targowiskiem to jest tak, jak by interpretował kodeks drogowy gdzie jest zapis a o dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym 60, albo na autostradzie 140, ale nie jest tam napisane, że prędkość wyższa jest zakazana
i jakieś tam ogłoszenie polskiego suportu o jego legalności nic w tym nie zmienia, bo sami przyznali, że nie we wszystkich krajach jest to dozwolone
 

DeletedUser15965

Guest
skoro "nie we wszystkich krajach" to są i takie, gdzie jest to legalne. Handel złotem nie jest do końca przemyślany i życie zweryfikowało ile to złoto i na jakim etapie gry jest warte. Przez ten handel złotnicy mają przewagę już tak absurdalną, ze dobry gracz aby naprawdę pokazać ile jest wart musi się logować tak z miesiąc od startu świata pośród "normalniejszych" graczy. Z drugiej strony ów handel potraktować można jak event "Bogowie walczący pośród nas", czyli ci z praktycznie nieograniczonymi zasobami.W Iliadzie Bogowie też walczyli a Diomedesowi udało się nawet jednego z nich pokonać.
 

DeletedUser30330

Guest
Buy to win :)

No to nie nasza wina że inno jest tak głupie by zrobić grę w której grubość portfela wpływa na skilla i zwycięstwo.

Good logic.
 

DeletedUser23832

Guest
Do mnie dotarło, że to nie Inno jest głupie. Bo oni na tym zarabiają bo coraz więcej ludzi złoci. Mniej gra, ale i tak pewnie lepiej na tym wychodzą bo teraz kwoty ładowane w grę czasami są kolosalne. Oni nie są głupi, to biznes. Bardziej bym się skłaniał ku graczom. Większość się na to godzi mimo, że wiedzą o swojej straconej pozycji w starciu ze złotem. Ponarzekamy, ale i tak gra jakoś idzie. Nie ma już takich tłumów jak kiedyś, nicki przewijają się w dużej mierze te same. Jednak karawana grepo jakoś jedzie dalej i widocznie przynosi zyski skoro nic nie chcą zmienić i nie wracają do czasów sprzed chociażby skracania złotem. Gra już od dawna nie jest sprawiedliwa i od dawna nie pokazuje, kto faktycznie gra dobrze i poświęca na nią dużą ilość czasu, np na farmienie wiosek na wyspie na początku co 5/10 min.
Komu to odpowiada musi brać taką jaką jest albo to rzucić w cholerę;)
 

DeletedUser23685

Guest
Do mnie dotarło, że to nie Inno jest głupie. Bo oni na tym zarabiają bo coraz więcej ludzi złoci. Mniej gra, ale i tak pewnie lepiej na tym wychodzą bo teraz kwoty ładowane w grę czasami są kolosalne. Oni nie są głupi, to biznes. Bardziej bym się skłaniał ku graczom. Większość się na to godzi mimo, że wiedzą o swojej straconej pozycji w starciu ze złotem. Ponarzekamy, ale i tak gra jakoś idzie. Nie ma już takich tłumów jak kiedyś, nicki przewijają się w dużej mierze te same. Jednak karawana grepo jakoś jedzie dalej i widocznie przynosi zyski skoro nic nie chcą zmienić i nie wracają do czasów sprzed chociażby skracania złotem. Gra już od dawna nie jest sprawiedliwa i od dawna nie pokazuje, kto faktycznie gra dobrze i poświęca na nią dużą ilość czasu, np na farmienie wiosek na wyspie na początku co 5/10 min.
Komu to odpowiada musi brać taką jaką jest albo to rzucić w cholerę;)

Nawet na samej premce możesz sie do top1 wbić wojowników jak chcesz tak na dobrą sprawę, choć to troche trwa i trzeba mieć swój pomysł na grę, a jak taki noob jak ja tego dokonał to praktycznie każdy może :V

To kwestia tego aby jakoś przetrwać i przeciągnąć początkowy etap gry, a w późniejszym to złotnicy tracą na sile, a 90% z nich wali szybko szaraki i zabiera manatki jak słupy do bicia się skończą, a ich złocenie nie będzie przynosiło już takiego progresu jak wcześniej, a ponadto ktoś postawi silny opór i gra dla nich traci ten smak jak nie ma free PW i wiosek
 

DeletedUser9983

Guest
Przykłady:
Top1. Loczek - nic nie ugrał i sporo przesiedział na urlopach
Top.2 Mulard - prosił o spokój i oddał wioski

Tych dwóch Panów na jednym świecie zostawili Dom i parę samochodów...
 

DeletedUser27908

Guest
Do mnie dotarło, że to nie Inno jest głupie. Bo oni na tym zarabiają bo coraz więcej ludzi złoci. Mniej gra, ale i tak pewnie lepiej na tym wychodzą bo teraz kwoty ładowane w grę czasami są kolosalne. Oni nie są głupi, to biznes. Bardziej bym się skłaniał ku graczom. Większość się na to godzi mimo, że wiedzą o swojej straconej pozycji w starciu ze złotem. Ponarzekamy, ale i tak gra jakoś idzie. Nie ma już takich tłumów jak kiedyś, nicki przewijają się w dużej mierze te same. Jednak karawana grepo jakoś jedzie dalej i widocznie przynosi zyski skoro nic nie chcą zmienić i nie wracają do czasów sprzed chociażby skracania złotem. Gra już od dawna nie jest sprawiedliwa i od dawna nie pokazuje, kto faktycznie gra dobrze i poświęca na nią dużą ilość czasu, np na farmienie wiosek na wyspie na początku co 5/10 min.
Komu to odpowiada musi brać taką jaką jest albo to rzucić w cholerę;)
Mimo tego że cieszyłeś się z wolnego od grepo to jednak krótszy/dłuższy powrót.Uzależnia to cholerstwo.
 

DeletedUser23832

Guest
Czysto towarzysko, po ochronce mnie już nie będzie. Poklikać w domki zawsze fajnie, tym bardziej będąc pod ochroną:)
 

DeletedUser11474

Guest
Nawet na samej premce możesz sie do top1 wbić wojowników jak chcesz tak na dobrą sprawę, choć to troche trwa i trzeba mieć swój pomysł na grę, a jak taki noob jak ja tego dokonał to praktycznie każdy może :V

To kwestia tego aby jakoś przetrwać i przeciągnąć początkowy etap gry, a w późniejszym to złotnicy tracą na sile, a 90% z nich wali szybko szaraki i zabiera manatki jak słupy do bicia się skończą, a ich złocenie nie będzie przynosiło już takiego progresu jak wcześniej, a ponadto ktoś postawi silny opór i gra dla nich traci ten smak jak nie ma free PW i wiosek


Azir bierz polowe ....
 
Do góry