Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26408

Guest
Krzykacz kroniki, pewnie dlatego siedzisz u nich :)

się odezwał ... krzykacz festyniarza
wysmiewacz.gif
 

DeletedUser27213

Guest
Cośek dlaczego nie lecisz odbijać szaraczka jak Twój sojusz? nawet po 20 zapałek koledzy lecą,to ile jeszcze Ci ell zostało 100 harpii i 40 gryfów chyba?
 

DeletedUser26620

Guest
Co do burzenia gradem. Chyba od tego jest żeby z tego korzystać co nie?
Nikt nie może nikomu wytykać iż ktoś mu burzy miasto bo ma wybadany grad. Nic nie stoi na przeszkodzie byście i wy badali grad... Fuck logic
 

DeletedUser30563

Guest
Może jakbyście nie mieli 7 paktow to byloby gdzie latac po pw :)
Co do burzenia gradem. Chyba od tego jest żeby z tego korzystać co nie?
Nikt nie może nikomu wytykać iż ktoś mu burzy miasto bo ma wybadany grad. Nic nie stoi na przeszkodzie byście i wy badali grad... Fuck logic
zgadza sie dlatego wtedy nie mozna wytykac że ktos w takim miescie murek buduje co innego jak ktos jak Johnaldinio ma mur a nikt mu z gradem nie latał
 

DeletedUser26620

Guest
zgadza sie dlatego wtedy nie mozna wytykac że ktos w takim miescie murek buduje co innego jak ktos jak Johnaldinio ma mur a nikt mu z gradem nie latał
Po prostu każdy Gra inaczej, Ty Diabełku lubisz murki na 0 i aktywność 24/7 ale niektórzy chcą spędzić czas z rodziną więc budują murki i stawiają deffa by mieć czasem spokój :)
Tak jak woda "zakazuje" używania gradu, tak i ja zakazuje wam podbijania lecz nakazuje palikować bo palikowanie jest mniej bolesne :D
 

DeletedUser30563

Guest
Po prostu każdy Gra inaczej, Ty Diabełku lubisz murki na 0 i aktywność 24/7 ale niektórzy chcą spędzić czas z rodziną więc budują murki i stawiają deffa by mieć czasem spokój :)
Tak jak woda "zakazuje" używania gradu, tak i ja zakazuje wam podbijania lecz nakazuje palikować bo palikowanie jest mniej bolesne :D
a kto jest aktywny cały czas bo ja na 100% nie
 

DeletedUser30582

Guest
Martin pisal o cebulowym rycerzu, atrybutem grepowojownika jest ziemniak w roznych formach, bo ktory grepowojownik nie lubi wepchac do geby frytki podczas walki.
 

DeletedUser10777

Guest
poleciałeś tam ,gdzie nie powinieneś

,ale znając twoją historię na serwerach ,to albo szaraki ,albo jeszcze ze 2-3 razy zmiana sojuszu:)
 
Do góry