Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29675

Guest
Po co się produkować wklej po prostu nasze forum :)
ha ha i tu widać Twoją przenikliwość nie wiem tego z waszego forum tylko nielot jak mi gratulował obrony to wspomniał paranoję jednego gracza (niestety nie chciał podać nick ) po za tym jakbym wiedział o akcji to jakim cudem straciłem 2 miasta :eek: jednak nielot trochę miał racji odnośnie was ... Tak na marginesie ja akurat piszę z rywalami jeśli potrafią okazać odrobinę kultury i szacunku dla drugiej osoby ;)
 

DeletedUser20310

Guest
Ach ten nielot niby z nami a jednak haha

Ps.Gratulacje akcji pijaczków na Wariora weszło 220 ataków z buntami :D
 

DeletedUser19924

Guest
Jak się wstawia do jednego miasta bunkier jak na cudaka, to potem brakuje do obrony...
 

DeletedUser20310

Guest
no mi padło 88 k deffa rano i brakło ale zabawa fajna :) Chłopaki dalej latają trzeba złocić mury:)
 

DeletedUser19924

Guest
Heh...a kolega ma dwa razy tyle lądu wstawione u siebie + prawie 20k birem
smiley_emoticons_wallbash.gif
i jeszcze spływa
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser11618

Guest
Warrior a wiesz ile kobiet Cie bije :p? nasze panie lepiej walcza od nas :D
 

DeletedUser29075

Guest
Wy żadnych wniosków z obrony nie wyciągacie. Żadnych. :) Dobrze, że macie chęci, zapał, świetnie się na to patrzy, ale zacznijcie wnioski wyciągać. Raz już was pewna rzecz pogrążyła i doprowadziła was do upadku, teraz się trochę podnieśliście i zaczynacie robić to samo, a co to już się sami domyślcie. :)
 

DeletedUser20310

Guest
Wy żadnych wniosków z obrony nie wyciągacie. Żadnych. :) Dobrze, że macie chęci, zapał, świetnie się na to patrzy, ale zacznijcie wnioski wyciągać. Raz już was pewna rzecz pogrążyła i doprowadziła was do upadku, teraz się trochę podnieśliście i zaczynacie robić to samo, a co to już się sami domyślcie. :)
Za dużą siłę ognia macie i po 13k bierm czesto wstawianych w bw jest za mało.
Ja dzis miałem grubo ponad tysiąc mieczyków i ponad 25 buntów .zabawa fajna pw też ale walka troche nie równa.
 

DeletedUser29075

Guest
Za dużą siłę ognia macie i po 13k bierm czesto wstawianych w bw jest za mało.
Ja dzis miałem grubo ponad tysiąc mieczyków i ponad 25 buntów .zabawa fajna pw też ale walka troche nie równa.
Ale 150k lądu i 20k birem w paliku na M44 który wam do niczego nie jest potrzebny to już chyba przesada? A potem deffa na SOS brakuje i po 5 stron buntów jest. :)
 

DeletedUser11618

Guest
Hopus kazdy gra jak uwaza, moze jednak sie nada ta wioska im - skad wiesz ;)
 

DeletedUser30541

Guest
Ale 150k lądu i 20k birem w paliku na M44 który wam do niczego nie jest potrzebny to już chyba przesada? A potem deffa na SOS brakuje i po 5 stron buntów jest. :)
jeżeli mam być szczery, to byłem przekonany, że to rozbijecie; przynajmniej spróbujecie... choć przyjęta przez Was taktyka też sensowna oczywiście
gratki uderzenia :)
 

DeletedUser19924

Guest
A po co rozbijać takie coś, jak można inne miasta brać...a tam niech się kisi :) Dobre miasto do wbijania fejkowych buntów...a kolejne widzę się tworzą i wyrastać zaczynają.
 

DeletedUser20310

Guest
No widzisz i po co było tak uciekać na urlopy przed każdą akcją? Kobieta ze straponem może dać wiele satysfakcji.
To co? Już nie będziesz uciekał więcej?
Chciałem was pochwalić za akcje ale widze was pycha owładneła na maksa.
Powiem tak grepo jest mega czasochłonną grą i znudziło mi się jakiś czas temu :cool:
Mimo to gram bo uzależnia i nie chce kończyć bo jest ciężko tak jak zrobiło to wielu innych graczy:(
Dodam że pod takim naporem jaki teraz mamy trzeba siedzieć praktycznie non stop na grze a myślę że żąden normalny człowiek nie może sobie na dłuższą metę na to pozwolić.
Ps.mimo iż wy macie luz to też gracze znikają na urlopy lub mają nie obecności w grze takie życie:D
Grajcie ludziki akcja fajna wybiliśmy w kilku graczy ponad 80 k waszych ogni gdzie drugie tyle się odbiło i mogliście skutecznie poprawiać .Gratuluję ale mimo wszystko w obecnej sytułacji którą sobie wypracowaliście gra się mega łatwo latając samym offem który nawet nie jest zagrożony :cool:
Piona i może mnie namówiłeś na ten urlop ;)
 

DeletedUser13617

Guest
Eee tam pycha zaraz. Pycha to kroczy przed upadkiem a ja nie przewiduję takowego
smiley_emoticons_biggrin.gif


Ty mi lepiej powiedz chłopie jak to jest....grepo jest czasochłonne, Ty czasu nie masz za bardzo ale jak zabraliśmy ci sporo miast to nadal jesteś top8 eko.
Siedzisz na tych urlopach, gra cie nudzi a koks z ciebie taki, że slotów ciężko nazbierać w całym soju na ciebie.
Bocik lata czy Ukrainki zatrudniasz czy jak?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Zbieram zakłady - kiedy poprzedzający ten, wpis Lucka, wyleci z tego forum :D Albo zostanie edytowany. :D

kkuull - chyba sam przyznasz, że to miasto działa tylko i wyłącznie na naszą korzyść? :D
wariorreaktywacja No to jak teraz taka fajna zabawa to jaka mogłaby być fajna, jakby cała topka waszego sojuszu po kilku akcjach na urlopy nie uciekła, z których już nie wracają? Naprawdę szkoda...

A co do pychy - e tam, ja tu jej nigdzie nie widzę. Jedynie co to Atosowi zazdroszczę bo tak jak mówiłem - jeszcze z 10 akcji i wyprzedzi całe PiZ w obronie, teraz jeszcze pewnie złote zmysły dorwał. Aż mnie zżera ta zazdrość. :D Ja do AP deffa wysłałem na drugi koniec świata i jak tylko się dowiedziałem że 8 ataków leci to odpaliłem zmysły, bo to rzadkość mieć okazję złapać chociaż tyle PW
smiley_emoticons_motz.gif
 

DeletedUser20310

Guest
Eee tam pycha zaraz. Pycha to kroczy przed upadkiem a ja nie przewiduję takowego
smiley_emoticons_biggrin.gif


Ty mi lepiej powiedz chłopie jak to jest....grepo jest czasochłonne, Ty czasu nie masz za bardzo ale jak zabraliśmy ci sporo miast to nadal jesteś top8 eko.
Siedzisz na tych urlopach, gra cie nudzi a koks z ciebie taki, że slotów ciężko nazbierać w całym soju na ciebie.
Bocik lata czy Ukrainki zatrudniasz czy jak?
smiley_emoticons_confusednew.gif
A no nie ma pykam z doskoku widac po przejęciach :) Co do botów ,multi itd nigdy nie grałem na tym więc się nie znam:)
Top 8 eko tylko ale top 2 wojowników:)
 

DeletedUser29075

Guest
To jest ten dzień kiedy offowcy w PIZ dziękują za to, że inno wymyśliło nereidy i przyspieszoną rekrutację z eventu :D
Hahahaha
 
Do góry