Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23685

Guest
On ma dowód! :eek: Nasz sherlock jak zawsze nieomylny, niesamowite zdolności dedukcji. Pewnie teraz wniesiesz sprawę do sądu w którym dostaniesz grube tysiące złota w ramach zrekompensowania od
InnoGames, a skoro rozwiązałeś i nagłośniłeś twoją najtrudniejszą sprawę proszę zdradź nam zwykłym szarym obywatelom, którzy chylą nisko głowy przez twoim niekwestionowanym intelektem jak tego dokonałeś


uodgPMs.jpg
 

DeletedUser30696

Guest
Słup się odezwał :D nie dam Ci PW bo jeszcze wyjdziesz poza granice 10k
 

DeletedUser30696

Guest
On ma dowód! :eek: Nasz sherlock jak zawsze nieomylny, niesamowite zdolności dedukcji. Pewnie teraz wniesiesz sprawę do sądu w którym dostaniesz grube tysiące złota w ramach zrekompensowania od
InnoGames, a skoro rozwiązałeś i nagłośniłeś twoją najtrudniejszą sprawę proszę zdradź nam zwykłym szarym obywatelom, którzy chylą nisko głowy przez twoim niekwestionowanym intelektem jak tego dokonałeś


uodgPMs.jpg


A żebyś wiedział że pójdę, bo jeżeli tak nadal ma być to po co dalej grać na tym świecie?
 
Pochwał się słupie ;)
Kolejny słup co rzuca słowa na wiatr i myśli, że nikt nie sprawdzi ;) Albo dostanie klocka i się zamknie jak "zwycięzca" Rizinii ;););)))
 

DeletedUser30696

Guest
A po co mam ujawniać mój dowód na światło dzienne? Przyjdzie na to czas. Dostanę kolona to trudno zacznę od nowa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30330

Guest
Nie ma dowodu bo słupem jest. Tak naprawdę anulował raport.
 

DeletedUser30077

Guest
Halo , halo czy ktoś tu wpadł się bić ?
Czy tylko ścigamy się kto podbije więcej wiosek słupów ?
 

DeletedUser30432

Guest
No ja to miałem w ten weekend fajną zabawę, 4 klocki sobie zbiłem. Jak na razie fajny świat, słupy powoli z centrum znikają i zostają osoby którę umią więcej niż klikać i stawiać murki xd
 
Widzę Rosjanie Cię zwerbowali do rosyjskiej 5 kolumny.
Albo gorzej ukry. Sląsk . To sie nawet zgadza. Tam coraz wiecej ukrów jest
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30346

Guest
Widzę Rosjanie Cię zwerbowali do rosyjskiej 5 kolumny.
Albo gorzej ukry. Sląsk . To sie nawet zgadza. Tam coraz wiecej ukrów jest
Gościu ja dzisiaj tracac 20 gryfow zdobylem wiecej pw niz ty masz od poczatku DYME.
Nie pisz na FO tylko graj, bo ty nie masz pojecia co sie dzieje dookola a piszesz jakbyś byl wielkim znawcom.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30582

Guest
No ja to miałem w ten weekend fajną zabawę, 4 klocki sobie zbiłem. Jak na razie fajny świat, słupy powoli z centrum znikają i zostają osoby którę umią więcej niż klikać i stawiać murki xd


Malutki, przestan siedziec w przegladarce, grajac w gry dla matolkow, to tez sie czegos nauczysz.
 
Do góry