[Wyjaśnione] Saper- ostatnie trofeum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23685
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23685

Guest
Mam takie pytanko, czy ten saper jest ustawiony tak abyśmy go nie zdobyli i wydali górę złota? Ja na ostatnich dniach klikam i klikam i dupa, mam 4/10 i nie jestem chyba jedyną osobom, która ma ten problem, ale uważam, że każdy powinien mieć możliwość nazbierania ich, a jeżeli ja klikam dodatkowo za złoto jeszcze 5-10 razy na dzień i od tygodnia żadnej nie dostałem no to coś tu chyba jest nie halo
 

DeletedUser29184

Guest
Mysle ze jest to zupelny przypadek, mi pare dni zbieranie szło 0 na dzien a potem wystrzelilo po 3-4
BTW event moglby byc zrobiony tek zeby mozna bylo bez złota strzelić do kazdego celu, mamy 10 strzałek a 15 celów (celi?) i mozna wylosować dodatkowe strzałki, niestety nie jest tak zrobiony a szkoda bo moim zdaniem powinno być to przy jakimś tam szczesciu wykonalne
 

DeletedUser23685

Guest
Wydałem przed chwilą 5k złota i dostałem jedną zbroję i to jedyna zbroja z ostatnich 7 dni, żenada
 
Z tego co pamiętam z w każdym z tych eventów (podobnych do aktualnego) w jednej formacji była zmniejszona szansa na zdobycie kolekcji, ja bez złota klikam, teraz już tylko i wyłącznie saperów od dwóch czy trzech dni i na jednym świecie mam dwie części a na drugim trzy, wątpię że zbiorę;)
 

DeletedUser23685

Guest
Z tego co pamiętam z w każdym z tych eventów (podobnych do aktualnego) w jednej formacji była zmniejszona szansa na zdobycie kolekcji, ja bez złota klikam, teraz już tylko i wyłącznie saperów od dwóch czy trzech dni i na jednym świecie mam dwie części a na drugim trzy, wątpię że zbiorę;)

Zmniejszona, ale tutaj jest zmniejszona do zera wręcz czy złocisz czy też nie szanse marne no chyba, wyjątkiem są ci dla których 25k złota jest jak kupienie paczki fajek
 
Status
Zamknięty.
Do góry