Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Ale co ma pomóc? Usuwanie historii co minutę? To nic nie daje, jeżeli jest błąd w funkcjonowaniu produktu xddddddd
Niech Ci mądrzy od wstawiania formułek sobie pograją, bo wciąż pojawiają się teksty rodem z nieudolnych osób z BOK: "Radzimy wyczyścić pliki tymczasowe i ciasteczka. W przypadku niepowodzenia prosimy o dalszy kontakt", "Prosimy o odświeżenie strony, powinno pomóc. Jeśli nie pomoże, prosimy o dalszy kontakt", "Pracujemy nad rozwiązaniem problemu, gdy problem ustąpi poinformujemy państwa. 12h później: Pracujemy nad rozwiązaniem problemu, gdy problem ustąpi poinformujemy państwa. 2 dni później: Wciąż pracujemy nad rozwiązaniem problemu, gdy problem ustąpi poinformujemy państwa'" itd. xdddddd
 
No brawo geniuszu, powinni za to wręczyć nagrodę Nobla. Pomimo waszych instrukcji na każdy temat przeważnie nic się nie dzieje. Nie wiem, kto pisze wam formułki, ale z pewnością ta osoba nie ma wiele wspólnego z graniem. No bo jak można się wypowiedzieć na jakiś temat, gdy nie ma się o nim zielonego pojęcia :D:D:D
 
Przecież nie tylko mi spowalnia, gracze wam piszą, a wy dalej swoje :D
Kolejny mądry, który daje przepisy do gry. Dajcie jeszcze kodeks Napoleona, Konstytucję USA, Kodeks Hammurabiego, prawo 12 tablic, kodyfikację Zamoyskiego, Poniatowskiego, ABGB, BGB xdddddd
Poza tym radzę pograć na tym serwerze też, będziecie mieć pełną informację :D
 
Ostatnia edycja:

Sapcio

Zespół Grepolis
Weteran napisz ticketa, a sprawdzimy co się dzieje.
Liczba zgłoszeń drastycznie spadła o spowolnieniu serwera, po tym jak dokonano zmian na nim.
 
Weteran osobiście poproszę, aby sprawdzono na Twoim cudownym koncie działanie serwera :).
P.S: Mówienie nieprawdy jest karalne :D

Weteran napisz ticketa, a sprawdzimy co się dzieje.
Liczba zgłoszeń drastycznie spadła o spowolnieniu serwera, po tym jak dokonano zmian na nim.

Znowu ta sama śpiewka, równie dobrze możecie ustawić tutaj boty do udzielania odpowiedzi. To nie jest działanie serwera z jego początku i sytuacji przed awarią. Stare serwery z wyjątkiem 3-4 były bardziej grywalne niż ten, a zdarza się wam przynajmniej 1 wadliwy w danym roku, niestety padło na sam jego początek.

Ps. opóźnienia od 5s. w górę z wahaniami nie stanowią rozwiązania problemu, a przypomnę serwer ma zawieszki od prawie tygodnia nie licząc wprowadzenia eventu :)

Weteran nic nie napisze, czeka, aż Sapcio spełni obietnicę, zamiast się wykręcać, a przecież mówienie nieprawdy jest karalne. Celowe kłamstwo, czy próba wykręcania się? :)
 

DeletedUser22509

Guest
Weteran osobiście poproszę, aby sprawdzono na Twoim cudownym koncie działanie serwera :).
P.S: Mówienie nieprawdy jest karalne :D

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że moje pytanie nie ma na celu wprowadzenia Szanownego Pana w jakikolwiek zakłopotanie. Nie ma też związku z grepolis, ale wrodzona dociekliwość i troska o uzupełnianie braków w wiedzy nakazuje mi zapytac. Z jakiego art. mówienie nieprawdy jest karalne? Wnioskuję, że chodzi o mówienie nieprawdy przez weterana, który to jak mi wiadomo nie jest osobą publiczną i jego stwierdzenia (przyjmując domniemanie, że kłamie) nie łapią się pod czyn karalny z jakiegokolwiek znanego mi art. zawartego w KK lub KW Jak wszyscy wiemy karą objęty moze byc wyłacznie czyn w KK lub KW ujęty i dla którego KK lub KW przewiduje odpowiedzialność karną. Będę niezmiernie wdzięczna za uzupełnienie moich braków w wyksztełceniu i z góry dziękuję za fatygę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Na wstępie pragnę zaznaczyć, że moje pytanie nie ma na celu wprowadzenia Szanownego Pana w jakikolwiek zakłopotanie. Nie ma też związku z grepolis, ale wrodzona dociekliwość i troska o uzupełnianie braków w wiedzy nakazuje mi zapytac. Z jakiego art. mówienie nieprawdy jest karalne? Wnioskuję, że chodzi o mówienie nieprawdy przez weterana, który to jak mi wiadomo nie jest osobą publiczną i jego stwierdzenia (przyjmując domniemanie, że kłamie) nie łapią się pod czyn karalny z jakiegokolwiek znanego mi art. zawartego w KK lub KW Jak wszyscy wiemy karą objęty moze byc wyłacznie czyn w KK lub KW ujęty i dla którego KK lub KW przewiduje odpowiedzialność karną. Będę niezmiernie wdzięczna za uzupełnienie moich braków w wyksztełceniu i z góry dziękuję za fatygę.

233 kk, 304 kpc :) Natomiast te artykuły dotyczą innej sytuacji :p
 
Ostatnia edycja:
Ell bociarzu ja nie odpisuje na zaczepki i nie dyskutuje z głupkami . Ani twoje Ani tym bardziej Cecota [***] co tylko gada a nic nie robi ;) ;) ;)

tylko gada a nic nie robi? Znasz to z autopsji?
nie dyskutujesz z głupkami? Pewnie dlatego twoje myśli się nie biją niech ktoś myśli za ciebie

Trochę grobowy klimat umówimy się na randkę?
Lepiej szykuj usprawiedliwienia zaraz się w SOS pod swoim tematem rozpisujesz
 
Do góry