Powrót do Gry...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15268
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15268

Guest
Po 4 latach powracam do gry, Ciekawe czy ktoś się ostał z dawnych znajomych z Omegi, pozdrawiam cały Team :)) widzę że tam zostało trochę starych osób :))
 

DeletedUser29733

Guest
OJ będzie ciężko bo sam powracam do gry po dłuższej przerwie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Aktualnie, to już jest zupełnie inna gra, nie ma nawet co przypominać sobie, tylko trzeba się uczyć gry na nowo :)
 

DeletedUser31071

Guest
No witam, też powracam po kilku-letniej przerwie .. Ostatnim razem na Theta pod nickiem WaszeDuszeSąMoje
Sporo się zmieniło ale na nowy świat z nowym systemem podboju chętnie pogram bo jeszcze nie miałem okazji grać po tak długiej przerwie.. zardzewiały ale czekający na okazję do wspólnej gry:eek:
Kto by przygarnął takiego kotka do sojuszu? :rolleyes::rolleyes::oops:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8140

Guest
Ja nie wracam ale byłem ciekaw co się pozmieniało graficznie Forum oraz płatność i do tego złoto doszło wiadomo muszą na czymś zarabiać ale ja na same obrazki jak dla mnie to nie przekonuje żeby grac w tą gre skoro same Aplikacje mają owiele więcej do zaoferowania to tylko tyle i prosiłbym o kontakt osoby które ze mną grały na ATENACH po prostu jestem ciekaw czy dalej grają ??
 

DeletedUser11280

Guest
Hehe a no i ja wróciłem :) po jakis 12-13 latach hehe. Czuję się jak w kosmosie w tej grze a nie w Grepolis XD ale daje radę. Pozdrawiam starych wyjadaczy
 

DeletedUser33216

Guest
Wracam po 5 latach przerwy... o mamo, ale kiedyś było tu cudnie :) Dużo fajnych wspomnień, dużo poznanych osób.
Liczę, że tym razem będzie podobnie :)
Już sobie wszystko przypomniałam, chociaż zaczynając od nowa na początku było przez chwilę ciężko ogarnąć co i jak.
Miłego wieczoru wszystkim życzę :)
 

DeletedUser9517

Guest
To ja przebiję chyba wszystkich - wracam po bodajże 8 latach (a przynajmniej z taką datą znalazłem ostatni swój wpis na forum).
Szukam ludzików pamiętających taki sojusz Roma (na którymkolwiek ze światów). Chciałbym zobaczyć czy odnajdę stare emocje, a najlepiej byłoby to czynić u boku kogoś znajomego. Pzdr
 
Do góry