[Wyjaśnione] Firmowa wyspa Inno? ;)

  • Rozpoczynający wątek navyblue
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam.
Gram na Euebei, gdzie trafiłam na wyspę //ciach//. I - czemu powstało coś takiego, jak wyspa, gdzie co najmniej dwunastu graczy, to gracze fikcyjni, z nickami chyba z jakiegoś generatora, stworzeni chyba tylko po to, żeby zapychać miejsca?
Miasta tych "graczy" mają po 571 punktów - podbijać tego nie warto, bo za małe, a rosnąć przestały. Na farmy aż tyle nie jest konieczne. Pewnie z czasem wszystko zaniknie, ale to potrwa...
Rozumiem, że co jakiś czas z jakiegoś tam powodu lokuje się na wyspach miasteczka niby-właścicieli "guest+numerek", ale tamte przynajmniej są dość rzadkie. W tym wypadku chodzi jednak o więcej, niż połowę wyspy. Gracze, którzy stracili główne miasta, i nie mają już podboju, nie raz chętnie by puścili kolona w nowe okolice, tymczasem kto obejrzy wyspy na północ od //ciach//, zauważy, że na naprawdę sporym obszarze brak miejsc, które można byłoby skolonizować - a pierwsza względnie luźna wyspa została zagęszczona sztucznie.
Jaki jest cel takiego manewru?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11944

Guest
to glownie multikonta cwaniakow, ktorzy w ten sposob tworza sobie farmy do kradniecia lask
sprawdz sobie, ze w zasadzie jedyne co tam jest rozwijane to swiatynie
 

DeletedUser

Guest
Skoro to multikonta, to czemu tak rzucającej się w oczy wyspy nie sprawdzono pod tym kątem, nie znaleziono winnych (lub winnego), a miasta wciąż działają? A najuczciwiej wobec graczy na Eubei byłoby je usunąć, i przywrócić stan sprzed ich pojawienia się.
 

DeletedUser11944

Guest
takich wysp jest duuuzo wiecej, no i raczej niemozliwe jest namierzenie tych graczy do ktorych te konta naleza, bo raczej na pewno przy tworzeniu tych faremek nie korzystaja ze swojego normalnego lacza
swiatynie sie da za szybko wybudowac, stad postawienie takiej faremki nie zajmuje duzo czasu, moze jakby byly sporo wyzsze wymagania aby ja zbudowac to ten powszechny proceder nie bylby tak popularny
 

DeletedUser29238

Guest
Jeśli to nie kłopot, proszę o napisanie zgłoszenia w tej sprawie.
 

DeletedUser11944

Guest
to by bylo kilkaset ticketow z samej Eubei
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser29238

Guest
Jedno zgłoszenie naruszenie zasad z wymienionymi nickami z wyspy.
 

DeletedUser11944

Guest
i jak to sobie wyobrazasz?
"nie mam zadnych dowodow, ale wydaje mi sie, ze grupa wioseczek to multikonta jakiegos gracza, tylko nie mam zielonego pojecia ktorego dokladnie"
i ogromna ilosc takich ticketow - domyslow, bo przeciez takich grup faremek jest od groma?
przeciez to zadne rozwiazanie
 

DeletedUser29238

Guest
W zgłoszeniu podać: do sprawdzenia i w odpowiednim miejscu wpisać nicki. To wszystko.
 

DeletedUser11944

Guest
jesli bedziecie usuwac takie konta na podstawie innych czynnikow niz wspoldzielenie lacza to wlasnie powstala nowa strategia odcinania wrogich sojuszy od dodatkowych lask
 
Na Zakintosie występował ten sam problem,nie wiem czy jeszcze występuje,bo zakończyłem tam grę,pisałem o tym w zakładce o świecie Zakintos
 
od kilku światów już tak jest, to nie są lewe konta graczy do zbierania łask, miałem już w wielu czujki z biremek i nikt oprócz mnie po nich nie latał, powodem zapewne jest obecność w nich andromedy ( której na pewno by nie było gdyby gracz zrobił takie miasto specjalnie do zbierania łaski ), która na świecie z morale utrudnia bardzo farmienie, oprócz tego co kilka dni pojawia się w nich kilka/kilkanaście szermierzy, czasami boskie, regularnie we wszystkich o tym samym czasie, czasami ( co kilka dni ) regularnie we wszystkich równoczesnie przybędzie kilka punktów rozbudowy
to wioski INNO tak jak w tytule tego tematu do sztucznego zawyżenia liczby graczy
 

DeletedUser11944

Guest
Zrobilem skana jednej z takich wiosek, konto ozylo po 8 dniach, podobnie jak kilka innych na tej wyspie.
//ciach//
No i rosnie jedynie magazyn i swiatynia, w innych faremkach jest tak samo, dodatkowych wojsk nie zauwazylem, ale moze ktos juz je zdazyl wybic. Teraz dopiero zauwazylem, ze te wioski nigdy nie maja zmienionych nazw, zawsze jest "Miasto gracza X", a nazwy tych kont to calkiem przypominaja nazwy wiosek rolniczych i nigdy nie maja drugich czlonow czy cyferek. Gretsky przekonales mnie, masz racje, ze to wioski Inno.
Zadam wiec takie pytanie obsludze gry, czy stwierdzenie Gretsky'ego: "to wioski INNO tak jak w tytule tego tematu do sztucznego zawyżenia liczby graczy" jest prawdziwe?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Na Zakintosie było ich między 1000 a 2000 czyli wiele więcej niż aktywnych graczy (w czasie gdy grałem aktywnych graczy było ok 600) jak jakieś tego typu konta znikały zaraz pojawiały się nowe.To na bank konta istniejące po to by zawyżyć liczbę graczy.Inaczej świat musiałby się skończyć przed cudakami.
 

DeletedUser5

Guest
Nie będę kasować tematu, ale ocenzurowałam ID wyspy oraz screen, na którym widać nick jednego z tych kont. Bardzo proszę, tak jak wspomniał misiek200200, aby podejrzenia złamania zasad zgłaszać za pomocą kontaktu z obsługą gry. Forum nie jest na to odpowiednim miejscem.

Odpowiadając na pytanie w tytule: te konta nie zostały stworzone przez InnoGames, firma nie tworzy kont w celu sztucznego zapełnienia świata. Sprawdzimy tych graczy pod kątem naruszenia regulaminu, jednak nie możemy udzielić informacji na temat podjętych przez nas działań.
 

DeletedUser11944

Guest
Dziekuje za odpowiedz.
Takie grupy faremek moga byc przeszkoda w poczatkowym rozwoju, bo bez prawdziwych przeciwnikow trudno o jakiekolwiek punkty walki, szczegolnie dotyczy to wolnych swiatow. Ale moga byc i pomocne dla wszystkich, a nie tylko tworcow tych multikont jako zrodla lask i surowcow. A tickety moga rozwiazac tylko poszczegolne przypadki, nie rozwiazuja jednak problemu samego zjawiska jakim jest popularnosc tworzenia tych multikont. Mnie to irytuje z tego powodu, ze serwery przez to sztuczne zapelnianie wysp sa bardziej rozlegle i gracze, ktorzy startuja pozniej sa przez to za bardzo oddaleni od centrum.
 

DeletedUser23053

Guest
ponieważ problem kont widm obsługiwanych przez boty nie jest i raczej nie będzie rozwiązany drogą sprawdzania przez support, bo więcej roboty wymaga śledztwo niż założenie nowego, może powrócicie do stosowanej wczesniej metody sprawdzania poprzez capptcha czy konto zyje? przynajmniej zablokowalibyście do czasu odpowiedzi aktywność bota, a jeśli nie to byłby to dowód, że konto nie jest obsługiwane w sposób normalny
 
Do góry