Sytuacja na świecie Byllis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30644

Guest
Ja przynajmniej potrafię pisać "typie". Ty nawet tego nie potrafisz. Nie potrafisz nawet przełknąć z klasą porażki. Gdybyś miał jaja, to zamiast obrażać kogoś o kim nie masz zielonego pojęcia, pokazałbyś, że potrafisz jeszcze coś...oprócz fejkowania. Ale czego oczekiwać od zera?.
Nie wiem do końca gdzie zrobiłem błąd ale ok.
Nie wiem też co masz na myśli z tym "przełknięciem porażki" zwłaszcza, że świat wygraliśmy my ,a nie wy. Co do fake'owania to nie mam się co kłócić, taka prawda :p
Załączam screeny z Sali Chwały Byllis, przy okazji dorzucę Oroposa :3

jd.png jd2.png


PS: Moja ostatnia wiadomość do kogoś kto ma 30 miast.
 

DeletedUser15394

Guest
wiec koronka to tylko słowo? czyli król który nosi koronę wcale nie jest królem? Bo to tylko ozdoba
 

DeletedUser15394

Guest
Laxia co tak mało fejków? jeszcze żebym miał tam sie przejmował tą chora grą i tak słabym serwerem
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser19851

Guest
Nie ma czego. Ale powiem Wam, że przy takiej ilości ataków nie idzie dobrej cofki zrobić (nawet z wyłączonymi skryptami).

Mimo odświeżania co chwilę wyskakuje klepsydra.
wiem. przeszkadzajki skutecznie utrudniają obronę
 

DeletedUser19851

Guest
Łukasz nikt ci nie odpowie, bo astrolus na innych światach wypisuje, że tu już nie grają, haha. cieniarz i mięczak. brak mu argumentów to wymyślił sobie nową bajeczkę
 
Ja odpiszę, ludzie popadają w letarg bądź mają zdarzenia losowe śmierć, kradzież i inne choć dla mnie żadne z tych nie jest wytłumaczeniem by nie obronić miasta na cudzie, no chyba, że apka nie zawyje bo net w nocy padnie(czasami się zdarza) ale tak to jedynie jak ktoś jest w śpiączce. W innych przypadkach taki gracz nie powinien brać na barki takiego brzemienia jak miasta na cudach
smiley_emoticons_segen.gif

Tyle dobrego, że to stało się po budowie a nie w trakcie -_-
Człowiek się męczy, loguje sprawdza czy wioski bezpieczne a tu takie niemiłe niespodzianki a to 10 kolonów ktoś dostał albo drugi tylko 5
smiley_emoticons_irre4.gif
a za chwilę, że na cudaka wbili
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_candle.gif

Laxia ma wakacje dlatego nie odpisuje :| a trolli w grepo jest masa :/
 

DeletedUser31182

Guest
Psotka nie chce Cię obrażać czy coś ale praktycznie nikt nie gra juz na byllis :) wystarczy sprawdzić wykresy.
Większość pokonczyla poszła na urlopy i spokojnie nie przez to że zabraliscie mam cudaka :D wygraliśmy byllis i nic tego nie zmieni choćbyscie 7 cudów mam przejęli. Skoro twierdzisz że tu gramy i wgl na 100% się staramy to wytłumacz mi gdzie były te wasze kolony na cudach jak wygrywalismy świat ;) jak dobrze pamietam nie wbiliscie żadnego a my wam tak. Nie rozsmieszaj mnie teraz tekstami ze wygrywacie z nami czy coś Hahah to tak jakby skończył się mecz w piłce nożnej a ty po gwizdku byś stała i bramki strzelała oraz sie tym chwaliła :D
 

DeletedUser19851

Guest
my gramy. a to, że wy odpuściliście, to wybacz, ale Wasz problem. więc nie obrażasz mnie:)
 

DeletedUser31182

Guest
Jeżeli jeden sojusz wybuduje do 10 poziomu cztery z siedmiu cudów, wygra dany świat. Gracze, którzy spełniali pewne kryteria, mogli zagrać na Świecie Bohaterów. Wygranieświata zapewniało zwycięzcom z danego serwera dodatkowo możliwość korzystania z pewnych przywilejów w świecie bohaterów. Obecnie każdy może zarejestrować sięświecie bohaterów, a wygranie serwera nie zapewnia dodatkowych korzyści.

Na każdym świecie można wybudować tylko 1 cud na poziom 10. Jeśli "sojusz A" wybuduje cud na poziom 10, to "sojusz B" może rozbudować ten cud jedynie do poziomu 9.
 

DeletedUser30644

Guest
My po prostu nie widzimy celu grać dalej po zabawie, mieliśmy nadzieję, że dałoby radę się jakoś dogadać no ale niestety nie. Mam nowego wymagającego przeciwnika na nowym świecie i nie mam już ochoty klepać w kółko tego samego na Byllisie. Pewnie mamy inne poglądy jeśli chodzi o tą sprawę :)
PS: Ciężko widzieć mnie inaczej niż jako dzieciaka jeśli pewnie masz więcej lat od mojej Mama :d
PS2: I tak narazie nie pogramy bo na urlopie jestem z powodu egzaminów :c
 

DeletedUser31182

Guest
To powód dlaczego zakończyłem gre na byllis zresztą wiekszosc :) zwycięstwo jest po co siedzieć dłużej? Te cudaki ciało to najnudniejszy rozdział tej gry wiec wybacz że odpuściłem :(
 

DeletedUser19851

Guest
Dla pewności 2 raz wkleję :)

Jeżeli jeden sojusz wybuduje do 10 poziomu cztery z siedmiu cudów, wygra dany świat. Gracze, którzy spełniali pewne kryteria, mogli zagrać na Świecie Bohaterów. Wygranieświata zapewniało zwycięzcom z danego serwera dodatkowo możliwość korzystania z pewnych przywilejów w świecie bohaterów. Obecnie każdy może zarejestrować sięświecie bohaterów, a wygranie serwera nie zapewnia dodatkowych korzyści.

Na każdym świecie można wybudować tylko 1 cud na poziom 10. Jeśli "sojusz A" wybuduje cud na poziom 10, to "sojusz B" może rozbudować ten cud jedynie do poziomu 9.
macie świat wygrany, mój bład w interpretacji, ale nie macie korony. o to nadal możemy walczyć.
 

DeletedUser31182

Guest
Chyba że ktoś zmotywowany was nie lubi i zdecyduje sie bronić :D
 

DeletedUser29776

Guest
Czytam i przecieram oczy :) Oczywiście jeden sojusz wygrywa świat i nikt wam tego już nie zabierze to jest wasze . Ale tracenie cudaków chwały już wam nie przynosi. " Mi się nie chce koledze również tzw. propaganda w stylu wyborczej" chwały wam nie przynosi. Markę sojusz wyrabia sobie po tym,ze nie traci cudów i wszystkie trzyma do końca serwa. Jeżeli dodatkowo wbije na wrogie to już klasa sama w sobie i wstyd dla przeciwnika. Częściej się mówi o takich sojuszach a nie o tych co szybciej klikali surkę.
 
Do góry