Sytuacja na świecie Eubea

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Nie wiem czy będzie miał czas odczytać
smiley_emoticons_auslachen2.gif


Swoją droga mi urlop zepsuliście, miałem na miesiąc zniknąć a tu się okazuje, że deff będzie potrzebny i siedzieć muszę
smiley_emoticons_lol.gif

Kto by pomyślał, że w tej grze o walkę i podbijanie miast chodzi :V
Olej grę, zostaw sobie jedynie FO do czytania. Deff jest niepotrzebny, wstawiasz 1k transów, dorzucasz trochę wojska za mur i udajesz, że masz bunkier. Tylko nie zapomnij o jaskini, a podobno znasz się na deffowaniu xd
 

DeletedUser29075

Guest
Ale to nie u mnie potrzebny :D
Ja im dalej od czerwieni jestem tym ze mnie szczęśliwszy człowiek
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser31057

Guest
Nie wierzę, że ten osobnik komentujący poprzednio wreszcie mnie rozśmieszył pozytywnie, a nie tylko swoimi głupotami :D Ale ja nie po to, żeby o nim i Waszych śmiesznych wojnach rozmawiać. Oświadczenie:
W związku z licznymi patologiami wykrytymi na serwerze - takimi jak fuzja pomiędzy ścisłą topką, oraz dezorganizacją w radach otaczjących nas jedynych dwóch sojuszy, do których mamy blisko z off/deff - grupa Anarchii postanawia wyszarzyć się na tym świecie już niedługo. Nie został żaden sensowny przeciwnik na serwerze, otaczające nas sojusze to dwie grupy chaotycznych graczy, w dodatku masówki :D Ale jeśli je zaatakujemy, przybliżymy jeszcze bardziej niemal pewne już zwycięstwo NZ/NP/NU, co też nie jest nam na rękę. Takze pobawimy się jeszcze parę dni na tym nudnym światku i pożegnamy się z państwem :] idziemy za niedługo na najnowszy
 

DeletedUser29075

Guest
Ja to się bardziej zastanawiam, o kogo tam chodzi :D Bo się może okazać że to ktoś kogo znamy weteranie
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30093

Guest
Nie wierzę, że ten osobnik komentujący poprzednio wreszcie mnie rozśmieszył pozytywnie, a nie tylko swoimi głupotami :D Ale ja nie po to, żeby o nim i Waszych śmiesznych wojnach rozmawiać. Oświadczenie:
W związku z licznymi patologiami wykrytymi na serwerze - takimi jak fuzja pomiędzy ścisłą topką, oraz dezorganizacją w radach otaczjących nas jedynych dwóch sojuszy, do których mamy blisko z off/deff - grupa Anarchii postanawia wyszarzyć się na tym świecie już niedługo. Nie został żaden sensowny przeciwnik na serwerze, otaczające nas sojusze to dwie grupy chaotycznych graczy, w dodatku masówki :D Ale jeśli je zaatakujemy, przybliżymy jeszcze bardziej niemal pewne już zwycięstwo NZ/NP/NU, co też nie jest nam na rękę. Takze pobawimy się jeszcze parę dni na tym nudnym światku i pożegnamy się z państwem :] idziemy za niedługo na najnowszy

Nie lepiej napisać że po prostu sracie w gacie i się poddajecie niż szukać wymówek?
 

DeletedUser29858

Guest
W związku z licznymi patologiami wykrytymi na serwerze - takimi jak fuzja pomiędzy ścisłą topką, oraz dezorganizacją w radach otaczjących nas jedynych dwóch sojuszy, do których mamy blisko z off/deff - grupa Anarchii postanawia wyszarzyć się na tym świecie już niedługo
A co to za sojusz ta Anarchia?
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser4218

Guest
NorbiF po co taki jadowity język, spokojnie też można było zapytać ;)
 

DeletedUser4218

Guest
To chyba o to chodziło, jak Pociągi podbili kilka miast Śpiochów.

I znowu nastał taki dzień w którym napompowani do granic możliwości Bobowie zostali sprowadzeni do parteru.

Tylko czemu pisał, jeśli tu nie gra? To nie wiem.

Jakub krótkie info. Brak szefa (niby), upadek sojuszu.
Pociągi z mojej obserwacji są słabo zorganizowane.
Śpiochy - organizacja na najwyższym poziomie.

Jednak nie wygrywa dyplomacja, doświadczenie, lata w grepo.
Wygrywa zawziętość, upór i chęć wygrania (dla starych grepoholików - tak, chęć grania).
Gratki dla Śpiochów.
 
NorbiF po co taki jadowity język, spokojnie też można było zapytać ;)
Pewnie tak ale ten troll co świat się ukrywa i tylko wyspiewuje piosenki dziekczynne dla swoich koleżanek i kolegów i podszczypuje drugą stronę.
Czasami ciężko się opanować :cool:
Teraz chwilę troll będzie cicho. Wróci jak koledze się coś uda i opluje przeciwnika jak zwykle z ukrycia kreując się na obiektywnego komentatora.
Sorry no ale wybitnie obrzydliwa postać
 

DeletedUser4218

Guest
Za dużo pasażerów na gapę wciąż mamy :D

Bo zapewne jest jak zawsze w takim gronie...
"Tego nie wyrzucaj, to dobry grajek, zam go z innego świata."
"Tego zostaw, bo ja z nim przyszedłem, ale ma słabsze dni."
"Oj zdarzyło się - nie wywalaj."
"Nie wywalaj, bo przejdzie do wroga i będziemy mieć czerwone kropki."

Garudo nie patrzy kto kogo zna, zawaliłeś, nie masz wytłumaczenia - lecisz.
Gramy razem i każdy musi się dostosować do zasad, bo jedno słabe ogniwo,
może zakończyć ten świat porażką sojuszu.

Pewnie tak ale ten troll co świat się ukrywa i tylko wyspiewuje piosenki dziekczynne dla swoich koleżanek i kolegów i podszczypuje drugą stronę.
Czasami ciężko się opanować :cool:
Teraz chwilę troll będzie cicho. Wróci jak koledze się coś uda i opluje przeciwnika jak zwykle z ukrycia kreując się na obiektywnego komentatora.
Sorry no ale wybitnie obrzydliwa postać
Nie warto dawać się sprowokować :)
 
Do góry