Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27766

Guest
Wchłoneli poł servera po czym szczyca sie statami XD
smiley_emoticons_bravo2.gif
 
A tak zapytam,czemu ludzi z Atlasu wywaliliście? xD
bo Wam miast nie chcieli oddać czy skapnęliście się że wzięliście słupy? ^^
 

DeletedUser31197

Guest
Skad wy macie takie info :D ze Shejmusek jest np studentem :eek: ? jak on pracuej przy komputerze w biurze w korpo wiec macie informacje bardzo sprawdzone
 

DeletedUser27766

Guest
Kazdy bot przyjety byleby mogliscie odbic poki jeszcze macie przewage wsadzic to ja tam moge kazdemu moge od was kwestia utrzymac to jeszcze too early
 

DeletedUser27766

Guest
Ej opowiedzcie mi prosze jak to było naprawde on naprawde sadzi ze ja swirowałem do breeny i o to jest ta cała dramaturgia wieczna XD? Kosza dostał powaznego stad ten post o przywiazywaniu no prosze was
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_drunk.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser31197

Guest
Marcin jak widzisz mamy o 1 gracza wiecej od was a 2 miliony wiecej PW wy jestescie pijani :D ludzie czy jak ? Marcinku bez obrazy oczywiscie licze ze juz wyzdrowiales :D
1 Soul Hunters 54
2 Epsilum 53
3 Prości Ludzie 53
4 Fobia 53
5 Wyznawcy Menela 55
 

DeletedUser31197

Guest
Nie bylo zadnego kosza Shejmusek rozmawiajac ze mna stwierdzil ze za duzo poswieca na gre bo siedzial na prawde kupe czasu po czym zobaczyl ze grepo przytloczylo jego zycie i to nie powinno tak wygladac bo zaczelo go to meczyc psychicznie zamiast dawac FUN jak to powinna robic gra :) wiec po prostu odpuscil co uwazam za sluszna decyzje :cool:
 

DeletedUser27766

Guest
Sheamusek miał 4 damksich bogini w grepo Hera Artemina Atena i Brena od samego poczatku jesli chodzi o mnie o to chodzilo
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser31197

Guest
Wiesz nie sądze zeby ktos byl tak naiwny i wierzyl w milosc w grepoliscie Shejmusek byl swirem dobrym ale chyba niz az takim :) dobra zmykam z forum bo szkoda spamic
pozdro i milej nocy ! ;)
 

DeletedUser7962

Guest
Marcin jak widzisz mamy o 1 gracza wiecej od was a 2 miliony wiecej PW wy jestescie pijani :D ludzie czy jak ? Marcinku bez obrazy oczywiscie licze ze juz wyzdrowiales :D
1 Soul Hunters 54
2 Epsilum 53
3 Prości Ludzie 53
4 Fobia 53
5 Wyznawcy Menela 55

no o 1 gracza więcej, a o 350k pkt przewagi, nasi główni nabijacze pw niestety musieli skończyć gre już na początku świata i praktycznie połowa sojuszu ostatnio na urlopie była

z urlopu wracam jakoś na dniach, jak w robocie trochę się poluzuje przez tą nieobecność :) ze wszystkim jestem na bieżąco, nawet dostałem ss'a masa od Sheamuska, jak to nas straszył, że walniemy szaraki albo zostaniemy "zjedzeni na żywca" xD
 

DeletedUser26351

Guest
Marcin jak widzisz mamy o 1 gracza wiecej od was a 2 miliony wiecej PW wy jestescie pijani :D ludzie czy jak ? Marcinku bez obrazy oczywiscie licze ze juz wyzdrowiales :D
1 Soul Hunters 54
2 Epsilum 53
3 Prości Ludzie 53
4 Fobia 53
5 Wyznawcy Menela 55

swietna matematyka zapomniales

Soul Hunters II 2062851 32

lacznie 86 jak jeszcze potrafie liczyc
 

DeletedUser30330

Guest
Śmieszą mnie komentarze ludzi z zewnątrz co nie maja pojęcia o zaistaniałem sytuacji gdzie Shejmuskowi nie pozwolilo życie prywatne na kontynuacje dalszej gry a co do przywiazana Shejmiego do nas ;) chodzi o fakt ze sie zrzylismy w ekipie i zaczelismy sie spotykac w prywatnym zyciu a wy piszecie o jakis wymyslonych koszach ;) zajmijcie sie swoimi sojuszami bo na razie jasno widac kto prowadzi w rankingu ;)

Ranking? Hahahaha co za słup.
 

DeletedUser31082

Guest
Dziś koalicja Soul Hunters oraz ich akademia z ex Szarańczami Soul Hunters II razem z ***Wudogrzmoty*** i Epsilium ze swoją akademią stracili 22251ogni odbijając naszego kolona ale nawet nie zagrozili okupacji. Wcześniej rozbijali je z dużym zapasem także widać, że znacząco osłabli.

Swoją drogą nadal nie rozumiem na czym polega pakt SH z Epsilium bo gdy Epsilium ma kolona to zawsze lecą o pomoc do SH i ci odbijają im wielkie bunkry. Natomiast wiele razy SH ma okupowane miasto przez Prostych Ludzi i w tym samym czasie zamiast SH odbijać swoje miasto z 3k birem lecieli odbijać okupacje Epsilium gdzie było 10k birem. O co chodzi? Epsilium obiecało SH swoje miasta w erze cudów i sypanie im cudów czy co to za dziwna umowa?

Ogólnie Epsilium bez SH upadłby bardzo szybko bo SH juz im wiele miast uratował gdyż Epsilium nie bazuje na obronie miast tylko na odbijaniu gdzie nie trzeba żadnych umiejętności.
 
Dziś koalicja Soul Hunters oraz ich akademia z ex Szarańczami Soul Hunters II razem z ***Wudogrzmoty*** i Epsilium ze swoją akademią stracili 22251ogni odbijając naszego kolona ale nawet nie zagrozili okupacji. Wcześniej rozbijali je z dużym zapasem także widać, że znacząco osłabli.

Swoją drogą nadal nie rozumiem na czym polega pakt SH z Epsilium bo gdy Epsilium ma kolona to zawsze lecą o pomoc do SH i ci odbijają im wielkie bunkry. Natomiast wiele razy SH ma okupowane miasto przez Prostych Ludzi i w tym samym czasie zamiast SH odbijać swoje miasto z 3k birem lecieli odbijać okupacje Epsilium gdzie było 10k birem. O co chodzi? Epsilium obiecało SH swoje miasta w erze cudów i sypanie im cudów czy co to za dziwna umowa?

Ogólnie Epsilium bez SH upadłby bardzo szybko bo SH juz im wiele miast uratował gdyż Epsilium nie bazuje na obronie miast tylko na odbijaniu gdzie nie trzeba żadnych umiejętności.


Soule pieski są na zawołanie Agatki ^^ :D
 

DeletedUser31082

Guest
Soule pieski są na zawołanie Agatki ^^ :D

Agaty Matołek, której okupowałem miasto szło 34 ataków ogniami od jej sojuszu oraz były u niej wsparcia deff od sojuszu a gdy wycofałem kolona bot automatycznie jej postawił straż bo nagle wykrył ataki i z automatu to zrobil? No tak w tym sojuszu chyba wszyscy sa ze szkoly laxi i boty są tam obowiazkiem służby na froncie:)

Tego gracza co wczoraj wstawilismy mu kolona i dzis nie udalo im się odbić tez miał straż postawioną ale 0 uników i cofek oraz reakcji sojuszu takze tez chyba bot był na służbie akurat:)

Ten sojusz to jest jakas patologia pod tym wzgledem i botów i fejkowania 24/h (aga matolek tak fejkowala ich bylego gracza co zostal dany do rozbiorki)

Czekam na boty 2.0 które zaczna tez myslec za nich bo jedynie tego brakuje by byli niepokonani.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30428

Guest
Turuś podniecasz się, że koalicja nie odbiła miasta,
a gdzie byłaś, gdy pakowałyście kolona (albo wyznawczynie) epsilum pod bonus, mieliście 6h na obstawę, a kolon do 8 nie potrafił ustać? ;)
 

DeletedUser27766

Guest
Turuś podniecasz się, że koalicja nie odbiła miasta,
a gdzie byłaś, gdy pakowałyście kolona (albo wyznawczynie) epsilum pod bonus, mieliście 6h na obstawę, a kolon do 8 nie potrafił ustać? ;)
Wszyscy byli i to ja wpakowalem do women kolona wlasnie po tej akcji zostalem oficjalnie bociarzem . Wstawilismy razem 12k birem ale nie wystraczylo miesiac gry zaczelismy pozniej w wiekszosci nie boj sie wszystko sie wyrowna to miasot za miastem bedziecie tracic

Ps: sciagnijcie sb jeszcze wiecej moralowcow bo u mnie na 1 wyspie juz 2 przybyło
 
Do góry