Dyskusja na temat Grepolis player council.

Status
Zamknięty.
jeśli zgłosiło by się 10-u to by wszystko grało, i wybranych by było 5
ale jeśli się zgłosiło się 2 to ludzie mieli złudną nadzieję, bo nie każdy dokładnie czyta regulamin, że wybierają kogoś z tej dwójki, że głosując na jednego odrzucają drugiego
 

DeletedUser19924

Guest
W zeszłym roku była opcja, że kandydaci nie przejdą, jeśli nie uzyskają poparcia. W tym roku chyba takiej możliwości nie było, ale po pustych głosach widać, że wielu osobom się te wybory i Rady nie podobają, a przynajmniej nie powinny istnieć w takiej formie.
 

DeletedUser15394

Guest
chyba cały sojusz izanami robiło nowe konta przez miesiac na forum żeby głosować na laxie
 

DeletedUser11944

Guest
A rady jak nie bylo, tak nie ma
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Jakie masz uprawnienia i jakie formalności były dopełniane?
 

DeletedUser23053

Guest
jeśli ktoś ma ciekawy pomysł piszcie do mnie odrobiłem się w pracy i mogę więcej czasu poświęcić na Radę
 

DeletedUser11944

Guest
https://devblog.grepolis.com/?p=2508

Raport z tego co probuje zmienic Player Council. Troche malo szczegolowo jest to podane. Miedzy innymi biora pod uwage:
- wieksze przerwy miedzy eventami i wylaczenie z nich nowych swiatow (eventy pozniej niz 2 tygodnie po starcie swiata?)
- brak morale podczas okupacji i w momencie gdy zacznie sie EC (naiwniacy i marzyciele zapomnijcie o dominacji, ani slowa o niej)
- Rada Wojenna (+5% do ataku) jako alternatywa dla Wiezy
- zmiane balansu jednostek - brak szczegolow
- czas wakacji (cos jak swiateczny czas pokoju), domyslam sie, ze to ma byc jakis odgorny termin o nieokreslonym czasie trwania, caly lipiec i sierpien, ale by bylo
smiley_emoticons_lol.gif

- ankiety dotyczace ustawien swiata jako norma
- no i troche blahostek (np. Krzysiek zamiast blondyny jako startowy bohater) i usprawnien dotyczacych apki, symulatora, forum soja czy wyszukiwarka raportow i wiadomosci
 

DeletedUser5

Guest
- brak morale podczas okupacji i w momencie gdy zacznie sie EC (naiwniacy i marzyciele zapomnijcie o dominacji, ani slowa o niej)

Co do dominacji, to prace nad nią są już w końcowej fazie. W kilku wersjach językowych powstały już pierwsze światy, na których ma pojawić się dominacja. Tak jak wspominaliśmy we wcześniejszych ogłoszeniach, prawdopodobnie światy będą posiadały zarówno cuda świata jak i dominację, dlatego nadal wprowadzamy ulepszenia cudów.
 

DeletedUser11944

Guest
Jedyne ogloszenie jakie udalo mi sie znalezc, mowiace cos o dominacji znajduje sie w pierwszym poscie w tym styczniowym temacie: https://pl.forum.grepolis.com/index...temat-dominacji-nowego-zakończenia-gry.28488/. Innych ogloszen nie udalo mi sie znalezc, prosze tu o pomoc z linkami do nich jesli takie sa. Od ponad pol roku zadnych nowych wiesci na temat nowego zakonczenia gry nie ma, ani ze strony krajowej Rady Graczy, ani ze strony Teamu Grepolis. To co bylo podane w ogloszeniu to byl mocno niedopracowany zarys, a w wielu aspektach byl po prostu bezsensowny, co wykazala dyskusja w powyzszym temacie. Kiedy doczekamy sie jakis swiezych wiadomosci na ten temat, jak zostal rozwiniety ten projekt? Kiedy mozna liczyc na wdrozenie tego rozwiazania w polskim Grepolis, skoro w innych wersjach jezykowych swiaty z dominacja juz wystartowaly? Kiedy pomysly polskich graczy beda w ogole brane pod uwage?
 

DeletedUser29689

Guest
Witam, kiedy następne wybory bo ZeusBąk nic nie robi. A moja kandydatura wniosła by dużo nowych może chorych ale pozytywnych pomysłow
 

DeletedUser11944

Guest
Polroczna kadencja juz dawno temu sie skonczyla, a dzial Propozycje jak lezal, tak lezy :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry