Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser27799

Guest
No to kolejny świat wchodzimy, mam nadzieję że będzie większy opór niż na Dyme
smiley_emoticons_winken4.gif

Jasiu tyś jest taki fighter że oo matko :D
 

DeletedUser23012

Guest
Miśki po co się kłócić jeszcze przed startem, w grze sobie zweryfikujecie kto jest krową
smiley_emoticons_minotaur.gif

Ja tam się jaram nowym zakończeniem , może w końcu będzie normalny świat na którym 3/4 topki nie zrobi szaraków "bo nie chcą budować cudaków"
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Będzie dobra zabawa z pewnością :D
 

DeletedUser23967

Guest
o i mój tęczowy ulubieniec :) jaka gra :p wakacje były, opalenizna jeszcze nie zeszła, żadnego drugiego wieloryba morze nie wywaliło więc konkurencji nie miałam, remont zrobiony, świat był idealny do wchodzenia jak się przypomniało bo i tak trawniki nie atakowały przecież
 

DeletedUser15394

Guest
Ale mnie bawi jak ktoś pisze że dyme było mało zbalansowane :D do cudaków jeszcze było spoko po szarakach ip trzeba szukać wymówek jak sie daje na cudaki nieaktywnych grajków a cuda stawia na morzu gdzie mamy po kilka h kolonem
 

DeletedUser23967

Guest
A mnie bawi jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem :) i wyskakuje z czymś czego nie było w temacie bo sobie we własnym łebku dopisał :)
ja o nudzie i braku czegokolwiek u przeciwnika a ten o cudakach :p
jak pani w szkole zapyta czy masz pracę domową odrobioną to jej mówisz ze ze ci stopy śmierdzą?
tak to wygląda :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15394

Guest
Spokojnie na tym świecie też będzie zielono i nuda, ja tam na dyme sie dobrze bawiłem pół świata na froncie przeciw złodziejom, pół świata ze złodziejami
 

DeletedUser31082

Guest
Ktoś ma kontakt z Dr.Nikt ? umawiałem się z nim na nowy świat ale nie mam kontaktu więc jeżeli to czyta niech się odezwie tu czy na Gonnos albo ktoś mu przekaże:)
 

DeletedUser14322

Guest
w końcu udało nam się zebrać , na nowy świat :) idziemy starą ekipą pozdrawiam
 

DeletedUser28762

Guest
Ponoć idzie też ekipa Starego Pomarszczonego Capa ....
ale nie liczni będą wiedzieć o kogo chodzi....
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na nowym świecie.
Warrior to Ty ??? warriorreaktywacja ??
mariobigo każdy zna :) ekipa Kroniki Frontowej np.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10207

Guest
mam drobną propozycję dla Wielce nam Panującej Shannqa,
od momentu założenia tego tematu upłynęło już trochę czasu, wiele osób przeżyło jak w filmie, "cztery wesela, jeden pogrzeb", o rozwodach nie wspomnę :)

proponuję założenie nowego tematu, do dyskusji o nowym świecie z podstawowego powody, że wchodzimy jakby w grepo 3.0 to raz, a dwa to to co wspomniałem wyżej, wchodzę i na starcie wątki z 2011 roku,
można ew. odwrócić kolejność i w momencie wejścia w ten wątek lądujemy na ostatnim poście,

a następna sprawa, jest ogłoszony nowy świat, fajnie, ale chciałbym się dowiedzieć gdzie oficjalnie jest wszystko opisane na czym polega ta dominacja, nie na zasadzie dyskusji między grajkami a na zasadzie zatwierdzonego schematu nowego świata z nowym zakończeniem pod tytułem dominacja,

gdy wszedłem po ogłoszeniu tego nowego świata, przeczytałem o dominacji, oki, coś tam w dyskusjach przeczytałem,
ale dzisiaj wchodzę i czytam, że dominacja po 90 dniach od momentu rozpoczęcia świata, jak to rozumieć ? 90 - start i koniec gry ?, jaki algorytm naliczania rankingu sojuszy ?
dlatego między innymi proponuję jakby nowy temat dla tego świata, wiemy kiedy startuje, wiemy, że stary system podboju itp. ale nie wiemy w sumie nic o dominacji, dostajemy po paru dniach dopisek o 90 dniach, śmiem twierdzić, że do 20.IX coś jeszcze się pojawi,

dlatego chciałbym przeczytać parę słów od Pani Shannqa w powyższych moich wątpliwościach,

dziękuję
:)
 

DeletedUser10207

Guest
Karwallo dzięki, coś wiem więcej,
popatrzymy co będzie się działo od 20.IX,
generalnie chyba chodzi o to, że dotychczasowe rozwiązania i sposoby zakończenia danego serwera trwały zbyt długo / dla INNO oczywiście /,
chyba chodzi o to aby świat trwał góra 4-5 miesięcy, bo taki 7-9 przynosi zbyt mało kasy,
obym się mylił :)
obym nie miał racji :)

a co do Cudaków, zgoda, ciekawsze zakończenie, ale czy ograniczenie drastyczne czasu trwania danego świata jest tego warte, nie wiem,
po prostu mam wątpliwości,
po prostu jeżeli mam zainwestować oprócz premium więcej złota na okres 4 miesięcy to ja osobiście pasuję, wejdę ale tylko góra premium,
może i to się INNO opłaca :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry