Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22509

Guest
Niestety nie można używać nazwy wyrobu miesopodobnego na p bo kasują :D także mati mimo moich najszczerszych chęci nie jestem w stanie Ci odpisać :D
 

DeletedUser30330

Guest
Cosiek jak będziecie wchodzić polecam z 2 tygodnie później żebyście znów nie musieli uciekać jak na Dyme 2 morza dalej . :D

Kto będzie wchodzić? To nie był mój sojusz xd tylko johna do niego pisz związku z wydarzeniami z dyme ja tam nawet nie grałem.
 

DeletedUser22509

Guest
Cosiek! i po co tak kłamiesz, był sojusz johna ale przeprowadzka była twoim pomysłem. Po co wie wypierasz? Ja się nie wstydzę ze się przeniosłam bo w tej ekipie po prostu nie było już na nic szans nawet na przejęcie jednego miasta. A ty się wypierasz faktów, z tego się wlasnie można śmiać.
 

DeletedUser30330

Guest
Cosiek! i po co tak kłamiesz, był sojusz johna ale przeprowadzka była twoim pomysłem. Po co wie wypierasz? Ja się nie wstydzę ze się przeniosłam bo w tej ekipie po prostu nie było już na nic szans nawet na przejęcie jednego miasta. A ty się wypierasz faktów, z tego się wlasnie można śmiać.

Nie no przyznaje że najlepszym wyjściem była przeprowadzka mówię tutaj o moralnych graczach co grają w jednym sojuszu do końca co nie ŻAN zmienić 4 razy sojusz BANUA?
 

DeletedUser27213

Guest
Trzeba zwiedzać sojusze,Ja jestem skoczkiem,jak się sypie to uciekam dalej pod parasol,albo wale szare i zaczynam na nowym świecie.Też jak pochlam
smiley_emoticons_saufen.gif
i Mnie zjadą to już woja nie buduje tylko wale szare,już taki jestem i Ty tego napewno nie zmienisz Cośku.
 

DeletedUser27908

Guest
A Ci dalej to samo,świat będzie taki jak zawsze. Ten jest funflem tamtego i go nie zaatakuje będzie pon. A w efekcie będzie się wycinało świeżaki bo wszyscy będą grali do jednej bramki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry