Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser15394

Guest
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser31082

Guest
My tu gadu gadu a Tomaszek70 poleciał zmienić pełne pampersy (szarak) na dzień przed końcem ochronki i wojną z nami.

Od początku szykowaliśmy się na siebie a sojusz tomaszka70 jak i on sam kolonizował miasta na granicy z nami. Ale coś tam się pokłócili kilka osób odeszło a Tomaszek70 ma odwagę walczyć tylko jak ma dużą przewagę liczebną i sojusz za niego wyśle wszystko a on swoim bocikiem poceluje kolona i potem wielki podbój i wyczyn:)

Szkoda, ze sie wystraszył walki z nami i ze mną bo chciałem tu z nim powalczyć i celowo wybrałem kierunek z jego sojuszem. Niestety mimo chęci nie mam wpływu na wypełnionego pampersa Tomaszka.

Teraz czekam aż odważnie pojawi się na tyłach mojego sojuszu i będzie dzielnie walczył z zapleczem daleko od frontu ze mną.

Mam tylko nadzieję, że reszta jego sojuszu i Mati nie uciekną podejmując walke z nami.

Edit: Tomaszek70 wybrał przeciwległe morze i dzieli mnie od niego cały świat i kronika :D

Co za odwaga :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11474

Guest
My tu gadu gadu a Tomaszek70 poleciał zmienić pełne pampersy (szarak) na dzień przed końcem ochronki i wojną z nami.

Od początku szykowaliśmy się na siebie a sojusz tomaszka70 jak i on sam kolonizował miasta na granicy z nami. Ale coś tam się pokłócili kilka osób odeszło a Tomaszek70 ma odwagę walczyć tylko jak ma dużą przewagę liczebną i sojusz za niego wyśle wszystko a on swoim bocikiem poceluje kolona i potem wielki podbój i wyczyn:)

Szkoda, ze sie wystraszył walki z nami i ze mną bo chciałem tu z nim powalczyć i celowo wybrałem kierunek z jego sojuszem. Niestety mimo chęci nie mam wpływu na wypełnionego pampersa Tomaszka.

Teraz czekam aż odważnie pojawi się na tyłach mojego sojuszu i będzie dzielnie walczył z zapleczem daleko od frontu ze mną.

Mam tylko nadzieję, że reszta jego sojuszu i Mati nie uciekną podejmując walke z nami.

Edit: Tomaszek70 wybrał przeciwległe morze i dzieli mnie od niego cały świat i kronika :D

Co za odwaga :)

turek [CENZURA]
Juz raz "walczyles" przeciwko nam za tych swoich slawetnych murkow i na zywca wiochy na rzecz Patryka straciles..;)
Na gonnos bez murka dostales kolona na zywca nawet nie wiedzac ze kolon plynie od gracza z wiocha za 4k ;)))
wez sie lepiej za budowanie murkow a nie za udawanie mesjasza grepo..;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31082

Guest
turek [CENZURA]
Juz raz "walczyles" przeciwko nam za tych swoich slawetnych murkow i na zywca wiochy na rzecz Patryka straciles..;)
Na gonnos bez murka dostales kolona na zywca nawet nie wiedzac ze kolon plynie od gracza z wiocha za 4k ;)))
wez sie lepiej za budowanie murkow a nie za udawanie mesjasza grepo..;)

Ciesze się, że przytoczyłeś sprawę gdzie jakiś brązowy no name z 1 miastem 4k na, którego nie zwracałem uwagi wysłał kolona z 13 min z Atalanta i przyspieszeniami, że nawet nie widać czy to kolon czy hoplici bo zrobił to w czasie gdzie była na mnie duża akcja kolonem od Soul oraz różne fejki na różne miasta.

Ale co z tego? ani główna akcja Soul się nie udała bo idealnie sklinowałem ich ani ten no name mimo, ze wstawił kolona to został rozbity zanim z daleka doszły jakieś wsparcia. Po prostu gdy leci sam atak bez wsparć to czy to kolon czy nie nie ma znaczenia i tak się nie utrzyma a przecież nie będę ogniami bronił kolona przed wejściem to chyba ty tak robisz ale obrona ogniami ma to do siebie, że wpuszczasz kolona i potem go rozbijasz amebo grepolisowa:) Owszem był moralowcem i trzeba było 2 ataków ale nic to nie zmienia.

Serio będziesz podawać sytuacje gdzie brazowe małe miasto wstawia kolona na chwilę i zostaje rozbity 2 atakami:)? ty byś wstawił ognie przed kolona wiem ale ja wolę po kolonie nimi atakować:)

Tchórzu wracaj na front ze mną i walcz a nie uciekasz na inne morze dzień przed końcem ochrony. Ja się zjawiłem i wystartowałem tak by walczyc z toba i twoim sojuszem ty po 4 dniach zrobiles szaraka to sa fakty. Co najlepsze zrobiles szaraka uciekles daleko ode mnie i grasz od nowa hahah to już nawet nie da sie wytlumaczyc praca realem itp. ty po prostu uciekles :)

Tym się roznimy, ze ja miasto czasem trace ale wlasnie dlatego, ze leje sie z najlepszymi i wchodze na czerwone i sie nie boje walki. Ty uciekasz tam gdzie jest bezpiecznie i walczysz tylko silniejsza ekipa na mniejszych bo tylko wtedy cos mozesz podbic i nie musisz sie bronic czego nie potrafisz bo do obrony bot sie nie nadaje :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11474

Guest
bezsensowny belkot jak zawsze ...;) turek ty masz naprawde jakies powazne problemy z samym soba plus do tego przerost formy nad trescia ...;)
samce alfa bez jaj w sumie tak maja ...;)
 

DeletedUser31082

Guest
bezsensowny belkot jak zawsze ...;) turek ty masz naprawde jakies powazne problemy z samym soba plus do tego przerost formy nad trescia ...;)
samce alfa bez jaj w sumie tak maja ...;)

Tchórzy bierz linka od znajomych tam gdzie byłeś obok mnie i wracaj walczyć ze mna:) masz odwage? czy bedziesz za plecami kroniki sie chowal?

Kto tu nie ma jaj i uciekl zanim skonczyla sie ochronka:)? Wszyscy tu widza kto uciekl i nie podjął walki mimo, ze mielismy idealna okazje i dzieliła nas jedna wyspa:)

masz jeszcze szanse wrocic i walczyc ze mna podejmujesz sie? czy wolisz budowac domki na drugim koncu swiata?
 

DeletedUser11474

Guest
Tchórzy bierz linka od znajomych tam gdzie byłeś obok mnie i wracaj walczyć ze mna:) masz odwage? czy bedziesz za plecami kroniki sie chowal?

Kto tu nie ma jaj i uciekl zanim skonczyla sie ochronka:)? Wszyscy tu widza kto uciekl i nie podjął walki mimo, ze mielismy idealna okazje i dzieliła nas jedna wyspa:)

masz jeszcze szanse wrocic i walczyc ze mna podejmujesz sie? czy wolisz budowac domki na drugim koncu swiata?

Daje ci max 1 rok i smialo mozesz sie o rente od INNO starac ;)
jak wracalbym do gry za kazdym razem bo jakas farma sie tego domaga to faktycznie nie bylo by pomiedzy nami zadnej roznicy ...;)
Zakonczylem gre na tym swiecie na 100 procent chociaz gdybys szybciej napisal ze masz tak ambitne plany to przesiedzialbym jeszcze z miesiac i sie posmial ;)
 
Daje ci max 1 rok i smialo mozesz sie o rente od INNO starac ;)
jak wracalbym do gry za kazdym razem bo jakas farma sie tego domaga to faktycznie nie bylo by pomiedzy nami zadnej roznicy ...;)
Zakonczylem gre na tym swiecie na 100 procent chociaz gdybys szybciej napisal ze masz tak ambitne plany to przesiedzialbym jeszcze z miesiac i sie posmial ;)

A pisałem Ci przed startem byś pogadał ze Skinem i wpadł do nas :p
 

DeletedUser14913

Guest
Tylu silnych ludzi... Strach się bać... :confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31635

Guest
Samiec Alfa jak ktoś skończył grę to skończył i co CI do tego ? Tylko Ty wypatrujesz w tym swoje zasługi i tylko Ty lecisz z tym na forum jak dziecko które dostało nową zabawkę i musi pokazać ją innym - Stary człowiek z Ciebie, z dużym doświadczeniem a jednak dziecko ...

PS: o Jakiej Ty walce mówisz, jak coś do czegoś dochodzi to Wyjesz w sojuszu jak kwoka nad jajkami , a ludzie bez ambicji slą te wojsko- no bo przecież Arturek kazał .
 
Do góry