Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser31644

Guest
Widzę wpadło wiele topowych ekip
Wpadam i ja po ponad 4 letniej przerwie ;D
Co tam słupeczki?
 

DeletedUser30330

Guest
Turecki cymbale , nikt nawet u nas nie wspomniał o MDG , Twoja zbieranina nie jest brana poważnie , szkoda nawet zachodu na takich leszczy
ale jak chcesz sie skompromitować to zapraszam

A jednak przykuwa jakąś uwagę skoro odważyłeś się napisać o tym na forum.

Ciesze się :)
 

DeletedUser14342

Guest
światy z MDG i na fo + 1000 komentarzy :D
Turecki cymbale , nikt nawet u nas nie wspomniał o MDG , Twoja zbieranina nie jest brana poważnie , szkoda nawet zachodu na takich leszczy
ale jak chcesz sie skompromitować to zapraszam

kolega że tak zażartuje chyba zapomniał że sam "grał" w tej zbieraninie
giggle.gif

choć grą tego nie można było nazwać oczywiście na świecie Retimo
 

DeletedUser29689

Guest
światy z MDG i na fo + 1000 komentarzy :D


kolega że tak zażartuje chyba zapomniał że sam "grał" w tej zbieraninie
giggle.gif

choć grą tego nie można było nazwać oczywiście na świecie Retimo

Aktualnie z moją wiadomością to 415 wiadomość, wiec proszę mi tu bez propagandy
 

DeletedUser31082

Guest
światy z MDG i na fo + 1000 komentarzy :D


kolega że tak zażartuje chyba zapomniał że sam "grał" w tej zbieraninie
giggle.gif

choć grą tego nie można było nazwać oczywiście na świecie Retimo

Na Retimno to on uczył się gry u nas bo nie ogarniał i tracił miasta ze swoją dziewczyną. Ale zanim doszedł do nas gdzie zapewniliśmy mu schronienie to próbował sił zakładając swój sojusz z dziewczyną ale padło to coś po kilku tygodniach. Potem też próbował tworzyć jakieś pseudo sojusze ale zawsze na marginesie i bez żadnych sukcesów. Teraz już zmądrzał i przykleja się do lepszych ekip zamiast samemu robić coś czego nie potrafi.
 

DeletedUser31082

Guest
takie bajki to dzieciom opowiadaj, są fora gdzie było większe zainteresowanie i nie było wtedy mdg

Pewnie jakieś wyjątkowo ciekawe światy mialy wiecej to nie ma znaczenia ale jednak tam gdzie grało MDG bylo zawsze ciekawie na FO natomiast tam gdzie grały Twoje sojusze hmmm no właśnie ktos w ogole pamieta nazwy Twoich sojuszy i on gdzie odgrywał jakaś wieksza role? ja Cie kojarze tylko z sojuszy gdzie byłeś graczem a nie zalozycielem i szczerze to kojarze tylko, ze na Tau zalozyles Dzikie Hordy, ktore walczylo z MDG jakieś 2 tyg po czym się rozpadło a Ty wyzywales graczy, ze nic nie graja i zrobiles szaraka:D Potem piszesz, ze MDG jakis tam poziom mialo gdzie Twoje nigdy MDG do piet nie dorastało i pod wzgledem wyników i rozpoznawalności. Serio ja się dużo orientuje na GP ale nawet nie pamietam nazwy sojuszu w jakim grales na Akcjum gdzie pomagales MDG surke slac na cuda gdzie u nas zdobyles chyba koronke. O Dzikich Hordach nie wspomne bo po komrpomitacji na Tau juz chyba nigdy Dzikich Hord nie zakladales.

Wiem, ze lubisz byc w centrum zainteresowania ale wyluzuj teraz jestes juz tylko emerytem z 1 miastem i nic na GP nie znaczysz aczkolwiek chyba nigdy nie znaczyles poza tym, ze byles tam w ogolnej topce dobrych graczy lecz nigdy najlepszych.
 
Do góry