Sytuacja na świecie Katania

A tak wygląda gra turka z najlepszymi

sLS5H9.jpg
 

DeletedUser31082

Guest
Oczywiście, że jest łatwiej... jeszce latwiej by było gdybym grał w MDG. Wymagań nie ma. Jeśli chodzi o Gonnos to po tym jak jeden zawodnik oddał nasze cuda na Byllis przestałem wchodzić na grę, a miasta chciałem oddać już od dłuższego czasu. Oczywiście napiszesz zaraz, że to wszystko bo się ciebie bałem i tak dalej ale prawda jest taka, że w wakacje są lepsze rzeczy do roboty niż rozbijanie bunkrów pajaca z kompleksami. Zwłaszcza, że to tobie zbijałem offa w nielicznych wioskach, w których nie było bunkra.

A ten nilus to chyba 1 świat gra bo nigdy go nie widziałem na gonnosie.

No Ty w tym sojuszu nigdy nie zagrasz jak i kilka innych osób. A do sojuszu gdzie jesteś wymagania są? jak tak to dziwie się czemu dostajecie od nas lanie;p

Dziecko ale sam robiłeś mury i bunkry ba to miasto, które Ci zabrałem miało mur i było bunkrowane:) każdy to potwierdzi. W waszym sojuszu każdy kto wchodził na nasze wyspy robił mur i bunkier więc to hipokryzja z Twojej strony. Ja nie wnikam czy chciałeś kończyć czy nie tylko napisałem, że podbijałem Ci miasto, które broniłeś bo wcześniej tego dnia wstawiałem kolona leciałeś atakami gdzie musiałem cofać kolona a potem ponownie wstawiłem odbijałeś je z kolegami ale już nie było szans odbić i zrobiłeś szaraka. Nie wnikam jakie były powody podaje suche fakty.

A co Do Nilusa to gra w MDG od Omega chyba czyli bardzo długo i jest jednym z filarów tego sojuszu od wielu lat. Ty natomiast jesteś gwiazdą słabego świata Bylis gdzie z Laxią zrobiliście sztuczną topke a na Gonnos dostaliście lanie z czego Laxia całkowicie a Ty zle nie grales aczkolwiek do topki daleko.
 

DeletedUser31082

Guest
A tak wygląda gra turka z najlepszymi

sLS5H9.jpg

No straciłem miasto jak na każdym świecie jakim grałem poza Retimno i Akcjum. Co w tym dziwnego?
Na Korynt to jakiś średniak No name mi miasto podbił bo czasami to się zdarza gdyż dużo losowych czynników wpływa na to i przez tyle lat gry nie sposób nie stracić miasta walcząc zawsze na trudnym froncie.


Możesz nam tu wszystkim wyjaśnić dlaczego na Retimno straciłeś prawie wszystkie miasta dzien w dzien i uciekles z tego frontu obsrany oddajac mi miasta bym je za ciebie pilnowal? wyjansisz nam dlaczego sam ich nie broniles?
 
Każdy kiedyś stracił miasto (czy był, czy nie był na grze, to nie istotne), a jeżeli nie stracił to straci w przyszłości jeżeli będzie jeszcze grał:)
Po co się na to licytować? Każdy świat jest inny, jak i gracze inaczej podchodzą do gry.
Na jednym serwerze się wymiata na drugim wręcz przeciwnie.
 

DeletedUser14342

Guest
smiley_emoticons_grepolove.gif
gdybym zdecydował się po retimno dalej z Tobą grać to byłbym jak reszta Twoich psów , czyli większym nieudacznikiem niż Ty sam jesteś


przynajmniej byś się kultury nauczył
a tak przy okazji przypomnę ci Akcjum jak wylądowałeś na m64 i gdyby nie moje wsparcia w początkowej fazie gry nic byś nie podbił bo porywałeś się na lepszych od siebie
zgadnij kto chciał tego paktu także na 2 światach byłeś zależy od nas
 

DeletedUser31082

Guest
ale ja nie mówię o straconych miastach , tylko przejętych
a jesli chodzi o to stracone to akurat byłeś na grze

wyjaśniłem powyżej już mój mistrzu który mnie nauczył tak dobrze grać
smiley_emoticons_grepolove.gif
gdybym zdecydował się po retimno dalej z Tobą grać to byłbym jak reszta Twoich psów , czyli większym nieudacznikiem niż Ty sam jesteś

Ten post o psach tylko pokazuje jakim burakiem jesteś bo obrażasz mase ludzi tylko dlatego, ze brak ci argumentow na obrazenie mnie. Tak sie sklada, ze nawet na kolejnych swiatach lizales dupe MDG i prosiles o pakt dzieki czemu bezpiecznie mogles grac na Akcjum pod nasza ochrona walczac z jakimis noobami na uboczu.

Jedno jest pewny probowales zakladac wiele razy sojusze i zawsze albo byly rozbierane w pierwszym etapie swiata jak an Retimno albo byly slabe i nic nie znaczyly. Jako gracz tez zawsze jestes gdzies na dole i jedyne gdzie sie wyróżniasz do an FO w pisaniu bo w grze nie pokazujesz nic konkretnego.

Wyzywaj dziesiatki ludzi od psów ale tym tylko pokazujesz swoj poziom nie tylko ten w grze choc oba sa na podobnym poziomie.
 

DeletedUser31082

Guest
Każdy kiedyś stracił miasto (czy był, czy nie był na grze, to nie istotne), a jeżeli nie stracił to straci w przyszłości jeżeli będzie jeszcze grał:)
Po co się na to licytować? Każdy świat jest inny, jak i gracze inaczej podchodzą do gry.
Na jednym serwerze się wymiata na drugim wręcz przeciwnie.

Oczywiście, że każdy. Ale jest różnica stracić miasto a nawet kilka w ciągu trwania świata a tracić hurtowo miasta co akcje codziennie. To już oznaka tego, że nie umie się grać i jest się rozbieranym. Mati był farmą i uciekał z frontu na zaplecze robić deffa a teraz struga tu kozaka mimo, że nigdy tego nie udowodnil a wrecz przeciwnie jako jeden z nielicznych dostawal lanie.
 

DeletedUser29381

Guest
Panowie!

Polecam dalsze wyjaśnienia w wiadomościach prywatnych, bo tutaj naprawdę jest już tego za dużo.

A jeśli interesuje Was coś PRAKTYCZNEGO, oprócz opowiadania na FO o dawnych żalach,
porażkach i dokonaniach, to tu jest świetny wątek:
https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/walki-na-świecie-katania.29084/

niech jeden drugiemu zabierze miasto, albo chociaż nakłoni swój sojusz do sensownej akcji,
to będzie się czym pochwalić Z TEGO ŚWIATA, a nie z przeszłości.
 

DeletedUser3480

Guest
Czy to ten swiat z tym super hiper zakonczeniem?

Co za sklady sie potworzyly? Cos ciekawego bedzie sie tu dzialo?

Ee no i turek zagral czy sie myle? To moze bedzie ciekawie.
 

DeletedUser31082

Guest
My tu gadu gadu a Pralnia pyk cichy nieoficjalny pon z
CAVEIROES

Ale ciiii nikt ma o tym nie wiedzieć jakieś sporadycznie ataki raz na jakiś czas aby nie było nic wiadomo bo my piszemy wszystkim, że z każdym walczymy. A wy jesteście na naszych plecach i mieszanych wyspach więc nie możemy mieć prawdziwej wojny bo nas inni zjadą szybko. Ok to w tajemnicy nie będziemy sobie wstawiac kolonów. Ok dzieki powodzenia w grze:)

i pyk już jest bezpieczniej.

Tam jeszcze z sojuszem adaśko pewnie beda dbać by sie za mocno nie naruszac a zwlaszcza nie wysylac kolonow i pyk bezpiecznie dotrwamy do dominacji:D
 

DeletedUser27799

Guest
[CENZURA] ja ich panie kolego widzę na brązowo :) weź się zajmij lepiej swoimi graczami bo traca miasta słupie :) Pozdro. Niech trochę lepiej budują te miasta ale i tak dzięki :D Wkrótce odezwę się po kolejne :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27799

Guest
Zaraz 3 masówkę typo założy :D To niezły wojownik :D I później będzie pisał że on bez paktów cały świat grał :D a miał 3 masówki po 55 os :D
 
Do góry