Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser31644

Guest
Zacznijcie walczyć a nie tylko w słowach jesteście do siebie mocni ;)
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 
Nie czytam ale pewnie jest tak:
Polmozg, polkon cosiek mówi jakie mdg jest wspaniałe i każdego bije
Samica alfa coś tam dedukuje, że strata miasta bo nieaktywny gracz, a przynajmniej wiedzą gdzie reszta ma deffa, offa i coś tam jeszcze
Zgadlem?
Edit : poczytałem i nasuwa mi się takie "iks de" tak to można skomentowac
A gnidos to nie jest mój krzykacz, a po prostu "dobry kumpel" jeśli można tak powiedzieć o ludziach z gry. Chociaż w sumie jak typ koń cosiek nie ma kolegów ani w grze ani w życiu to co ja będę tłumaczył.
Idę, jak coś ciekawego napiszecie to mogę dyskutować. Koń niech zamilczy, nie mam siły na Jego rzenie
 

DeletedUser31658

Guest
Johnaldinio nie nawiązałeś do mojego pytania, kto kogo leje na pyre- Chętnie poznam opinie, opozycyjnej strony :D
 

DeletedUser26620

Guest
Punkty nie grają roli tylko to że każdy ulegnie wielkiemu MDG i będzie musiał zostać wasalem tego WIELKIEGO sojuszu, myślę że świat skończy się szybciej niż nadejdzie dominacja, bo przecież z kim MDG będzie walczyć skoro nikogo nie będzie do tego czasu.
Z niecierpliwoscią czekam aż Kronika przyjdzie w wasze rejony... :D
Zobaczymy czy potężne MDG sprosta wyzwaniu, choć znając kronike o MDG nie ma ŻADNYCH szans :)
 

DeletedUser22509

Guest
Xd

Cosiek coś napisze na forum i zaraz leci „patrzcie jaka będzie [CENZURA]burza”. Czy wszyscy tu działają na takiej zasadzie? I czy wszyscy tu to łykają? Naprawdę uważacie, ze Turek, Cosiek czy ktokolwiek inny z naszego sojuszu nie liczy się z tym ze dostanie po tyłeczku? Myslicie, ze uważamy, ze 100 graczy w dwóch sojach to wyborni wojownicy ? Wszyscy tu stroszą piórka, wiec nie dziwie się chłopakom, ze odpowiadają w takim samym tonie. Zluzujcie majty, bo naprawdę nic wam od tego nie urośnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26620

Guest
Xd

Cosiek coś napisze na forum i zaraz leci „patrzcie jaka będzie [CENZURA]burza”. Czy wszyscy tu działają na takiej Zasadzie? I czy wszyscy tu to łykają? Naprawdę uważacie, ze Turek, cosiek czy ktokolwiek inny z naszego sojuszu nie liczy się z tym ze dostanie po tyłeczku? Myslicie, ze uważamy ze 100 graczy w dwóch sojach to wyborni wojownicy ? Wszyscy tu stroszą piórka, wiec nie dziwie się chłopakom, ze odpowiadają w takim samym tonie. Zluzujcie majty, bo naprawdę nic wam od tego nie urośnie.
Mi urosło...
smiley_emoticons_confusednew.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Johnaldinio nie nawiązałeś do mojego pytania, kto kogo leje na pyre- Chętnie poznam opinie, opozycyjnej strony :D
Jeśli walka nazwiesz przepychanki o szaraka, czy tam jakieś wymiany pstryczkow to chyba My, chociaż mdg też dobrze, a nawet bardzo dobrze sobie radzi. Poczekajmy aż nasze opóźnienie się wyrówna. Jakbyś chciał jakieś obiektywne opinie to mnie wezwij. Gracz ze mnie marny, z moich ludzi można wybrać nooba roku, no ogólnie knajpa leszczy, nie morderców. Tak pisali w mdg przynajmniej ;)
 
Xd

Cosiek coś napisze na forum i zaraz leci „patrzcie jaka będzie [CENZURA]burza”. Czy wszyscy tu działają na takiej zasadzie? I czy wszyscy tu to łykają? Naprawdę uważacie, ze Turek, Cosiek czy ktokolwiek inny z naszego sojuszu nie liczy się z tym ze dostanie po tyłeczku? Myslicie, ze uważamy, ze 100 graczy w dwóch sojach to wyborni wojownicy ? Wszyscy tu stroszą piórka, wiec nie dziwie się chłopakom, ze odpowiadają w takim samym tonie. Zluzujcie majty, bo naprawdę nic wam od tego nie urośnie.
Cześć Aniu!
A teraz poczytaj kto zaczął xd
Z braku laku tak samo odpowiadamy, a co tam, nic nam nie zaszkodzi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22509

Guest
Cześć! :D już się martwiłam, ze tak nie cierpisz mdg, ze przestałeś mnie rozpoznawać :d
I o nie, nie! Nie jestem w stanie określić
Kto zaczął :D wszyscy jesteście tacy sami
 

DeletedUser30330

Guest
Xd

Cosiek coś napisze na forum i zaraz leci „patrzcie jaka będzie gownoburza”. Czy wszyscy tu działają na takiej zasadzie? I czy wszyscy tu to łykają? Naprawdę uważacie, ze Turek, Cosiek czy ktokolwiek inny z naszego sojuszu nie liczy się z tym ze dostanie po tyłeczku? Myslicie, ze uważamy, ze 100 graczy w dwóch sojach to wyborni wojownicy ? Wszyscy tu stroszą piórka, wiec nie dziwie się chłopakom, ze odpowiadają w takim samym tonie. Zluzujcie majty, bo naprawdę nic wam od tego nie urośnie.

Ale jak się fajnie patrzy na tak marnych ludzi co połykają tak prymitywny haczyk.


:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser30330

Guest
Jeśli stwarzanie dla Ciebie gownoburzy na forum to Forma rozrywki to nie dość, że jesteś sam marny to jeszcze prymitywny :D
Ale każdy ma swoje zainteresowania, hobby, czy skrzywienia :p

Też ciebie lubię oraz także się z tobą zgodzę, że MDG jest najlepszy na tym świecie sojuszem.
 

DeletedUser27770

Guest
co masz na myśli na żywca ?
czy ten gracz się bronił bo jakoś nie było informacji o waszym kolonie :)
czy masz na myśli że wbiłeś kolona obstawiliście miasto szedł nasz kolon i się rozbił ? to jest zabranie miasta na żywca ?

no to gratuluje toku myślenia
Łooo przecież turas pisze, ze macie wspaniały sojusz .. to nie rozumiem .. jak to się stało, że ktoś nie napisał o kolonie .. przecież tak nie wypada sojuszowi, który jest przecież "legendą" tej gry ..
 
Do góry