Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser17617

Guest
Dlaczego sądzisz, że jakakolwiek negatywna opinia na temat takiej gry spowodowana jest zazdrością, bolem czy co tam ci jeszcze do czaszki przychodzi?
Dodam, ze tez uzywam zlota w grze jak mi taka ochota, potrzeba przyjdzie.
Rozbawil mnie jedynie ten "król".

Weronika, pogadalas sobie z doroslymi mniej lub bardziej chlopcami, a teraz marsz do kuchni.
 
To w żaden sposób nie jest ból. Po prostu żałuję że nie spotykam takich naiwniaków w życiu realnym, sporo by to odciążyło kieszeń. W końcu nawet woda się martwi o mój status materialny. Poza tym skąd pewność że ludzie nie mogą pakować takich pieniędzy w grę? Myślę że mogą,nawet osoby grające. Ale nikt nie jest na tyle niedowartościowany by tak robić, to moja subiektywna opinia i nie widzę żadnych logicznych kontrargumentów by tak nie sądzić. Wydawanie pieniędzy w celu rozbicia okupki,bycia top 1 ma sens .Ale sponsorowanie innych by przykuć ich atencję jest już żałosne .
To z tym wydawaniem To tez moja opinia tylko. Ostatnie zdanie zgoda. A pakowanie duzej kasy na gre moze tez byc spowodowane hazardem. Ma kase to wydaje. Lepiej na golda niz panny.
Do blokowania nie potrzeba tony wojska, a zakladasz, że ja nie mam nic w miastach.
Zrobisz byllis bis i po sprawie ;) wystarczą paliki z prockami i ogniami :) Trzeba kolony przyszykowac :)
 

DeletedUser24372

Guest
Ciekawe czy tym razem tez turas przyjdzie plakac ze na zywca nie było :)


Jak moze tak szczekac na Fo przestanie i nabierze pokory to ich bic nie bede :)

Ps - A ciekaw jestem swoją drogą jak to możliwe ze taka miernota jak ja zabiera juz 3 wioche Mdg :)
 
ciekawa jest ta liczba pojedyncza "miernota zabiera" tak jakby tylko i wyłącznie ona wstawiała defa po kolonie i dawała ataki przed nim
to coś takiego jak powiedzenie wielu ministrów z różnych ekip - ja zrobiłem ( jeżeli wyszło ), ale - nam się nie udało ( jeżeli nie wyszło )
 

DeletedUser22713

Guest
ciekawa jest ta liczba pojedyncza "miernota zabiera" tak jakby tylko i wyłącznie ona wstawiała defa po kolonie i dawała ataki przed nim
to coś takiego jak powiedzenie wielu ministrów z różnych ekip - ja zrobiłem ( jeżeli wyszło ), ale - nam się nie udało ( jeżeli nie wyszło )
miernota zabiera przy pomocy innych miernot, nie widzę w tym nic dziwnego :p
 

DeletedUser26620

Guest
Ojj Knajpa morderców sie sypie... można im z łatwością wstawiać kolony... atakujcie póki są zdezorganizowani... :)
 

DeletedUser27770

Guest
Ja tam widzę, że to na razie turek jest bez soja
smiech.gif
ale to pewnie ta jego taktyka bo ktoś mu wstawił kolona i nie chce psuć statystyk sojuszu
hihi.gif
 
Ja tam widzę, że to na razie turek jest bez soja
smiech.gif
ale to pewnie ta jego taktyka bo ktoś mu wstawił kolona i nie chce psuć statystyk sojuszu
hihi.gif

albo rozbijają wojsko, teraz niestety to norma.. zresztą nawet jak oddajesz miasto i masz w mieście jakieś wojo to lepiej wyjść z soja chyba że nie chcesz dostać 100% pkt lub by ktoś tyle dostał :p
 

DeletedUser27770

Guest
albo rozbijają wojsko, teraz niestety to norma.. zresztą nawet jak oddajesz miasto i masz w mieście jakieś wojo to lepiej wyjść z soja chyba że nie chcesz dostać 100% pkt lub by ktoś tyle dostał :p
A to tak ale nie sądzę, że nasz "król" oddaje miasta lub kończy po tylu epickich poematach na FO xd Zarzekał się, że przyjdzie nam pokazać jak gra ;( a tymczasem nawety nie wychylił się w naszą stronę ;p
 

DeletedUser31082

Guest
Uwaga uwaga najnowsze wieści ze świata idą. Mdg boi sie puścić kolona na aktywnego gracza :) Puścili na mnie kolona, poczarowalem i kolon wycofany. Strach ich obeical normalnie a tacy podobno waleczni :)

Uwaga uwaga pamiętacie jak ten osobnik tu pochwalił się, że podbił nam miasto na zywca? potem jeszcze kolejne tego samego gracza podbil i dziwnym trafem ten gracz robil wszystko bysmy o tym nie wiedzieli a on jedno po drugim przejmowal.

Dzis ten gracz juz bez sojuszu z ostatnim miastem 2k

spokonon odsyła następujące wojska z 02.Spokonon:

po chwili atakuje i?

[CENZURA] (Samiec Alfa.) atakuje miasto 02.Spokonon okupowane przez gracza kingbokser (rozbity kolon)

Teraz już wiemy, że to był ich kret, który wpuszczał ich kolony.

Jakim trzeba byc zalosnym zakompleksionym typem by przylatywac tu chwalic sie podbojem miasta gdy dostal je od kreta?

Ten typ jest smieszny bo tu cwaniakuje a na grze siedzi cicho i tylko miasta od krecika bierze a sam boi sie nawet kolona wyslac na naszych na wyspie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry