Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser22434

Guest
Jakim trzeba być zakłamanym samym w sobie aby takie brednie opowiadać publicznie, jak to sie mówi co w łóżku to w życiu, widać Grepolis tak mocno weszlo Ci, że jedynie została spuscizna własnego ego, co ciekawe, sam kogoś Arturze obwiniasz, oczerniasz a sam tylko co robisz to gadasz, umiejetnosci w grze masz, tego nie można podważyć, ale jeden człowiek to nie sojusz, a sojusz to nie jeden czlowiek, więc zarzucic co kolwiek to możesz własnym graczą, i skoncz juz biedolić na forum publicznie bo ani śmieszny nie jesteś ani zabawny, bardziej bym cię porównał do... A nie ważne pomidor ;-)
 

DeletedUser26620

Guest
zobaczymy czy twoi gracze dadzą sobie radę ze mną na wyspie bez twojej pomocy
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser22713

Guest
oczywiście, wszyscy którzy wpuścili kolona będąc w MDG to krety do wywalenia, niemożliwe żeby wielkie MDG straciło miasto :eek: i jeszcze śmie się stawiać będąc okupowanym przez swój były sojusz, jak to możliwe.

a co do /ciach/ to wyjątkowo się zgodzę, dawać za takie coś to /ciach/
 
oczywiście, wszyscy którzy wpuścili kolona będąc w MDG to krety do wywalenia, niemożliwe żeby wielkie MDG straciło miasto :eek: i jeszcze śmie się stawiać będąc okupowanym przez swój były sojusz, jak to możliwe.

a co do /ciach/ to wyjątkowo się zgodzę, dawać za takie coś to /ciach/

w sumie jaki team taki .. :D ich decyzje są tak żenujące że niedługo zostaną tu sami i ich funfle
chociażby z tego powodu wole grać na międzynarodowym
 

DeletedUser31082

Guest
zobaczymy czy twoi gracze dadzą sobie radę ze mną na wyspie bez twojej pomocy
smiley_emoticons_steckenpferd.gif

a wy przyszliscie walczyc ze mna czy podbijac miasta od kretow nieaaktywnych i gdy dostaje bana niesłusznie? nie dosc, ze za plecami macie puste wysy i 0 wrogow poza nami to jeszcze takie zagrywki. Jestescie zalosni
 

DeletedUser26620

Guest
zaraz leci złoty kolon, Przyglądaj się uważnie jak zabieram AKTYWNEMU miasto. :)
 

DeletedUser22509

Guest
Jakim trzeba być zakłamanym samym w sobie aby takie brednie opowiadać publicznie, jak to sie mówi co w łóżku to w życiu, widać Grepolis tak mocno weszlo Ci, że jedynie została spuscizna własnego ego, co ciekawe, sam kogoś Arturze obwiniasz, oczerniasz a sam tylko co robisz to gadasz, umiejetnosci w grze masz, tego nie można podważyć, ale jeden człowiek to nie sojusz, a sojusz to nie jeden czlowiek, więc zarzucic co kolwiek to możesz własnym graczą, i skoncz juz biedolić na forum publicznie bo ani śmieszny nie jesteś ani zabawny, bardziej bym cię porównał do... A nie ważne pomidor ;-)

20 zdań w jednym zdaniu, przecinki wylosowała maszyna losująca. Z trzema karygodnymi ortografami. Nie dałam rady przemilczeć :d Czapki z głów i owacje na stojąco dla tego Pana.
 

DeletedUser22509

Guest
Ja po prostu czuję jakby ktoś mi nóż w serduszko wbijał, kiedy czytam coś takiego :(

No dobrze, przepraszam już nie będę się czepiała. Pójdę coś zjem :D
 

DeletedUser22434

Guest
20 zdań w jednym zdaniu, przecinki wylosowała maszyna losująca. Z trzema karygodnymi ortografami. Nie dałam rady przemilczeć :d Czapki z głów i owacje na stojąco dla tego Pana.
Widzisz tym sie różnymi, że ja potrafię zrozumieć każdego, a wy w tym waszym zamkniętym sojuszu otoczonym ego samca nic nie potraficie ;-) wypominaj ile chcesz byle co ta czapka nie upadła za daleko, bo odkryjesz nie te karty co potrzeba
 

DeletedUser22509

Guest
Nooooo ego samca to tak. Weszło Ci za mocno chyba :D
I jakim zamkniętym Hahhaha, jak chcesz to pewnie dostaniesz zapro xD
Karty? Nie umiem grać w karty. W grepo w zasadzie tez nie :D Dlatego tez sukcesywnie uciekam jak najdalej od Matiego i jego synchro i od was tez. Tomaszka nie ma to się już do mnie nie pofatyguje, mogę sobie słupić :D
 

DeletedUser22509

Guest
Nooo wiadomo, dlatego poszłam z nim grać, żeby się go nie bać już.
 

DeletedUser27770

Guest
Uwaga uwaga pamiętacie jak ten osobnik tu pochwalił się, że podbił nam miasto na zywca? potem jeszcze kolejne tego samego gracza podbil i dziwnym trafem ten gracz robil wszystko bysmy o tym nie wiedzieli a on jedno po drugim przejmowal.

Dzis ten gracz juz bez sojuszu z ostatnim miastem 2k

spokonon odsyła następujące wojska z 02.Spokonon:

po chwili atakuje i?

[CENZURA] (Samiec Alfa.) atakuje miasto 02.Spokonon okupowane przez gracza kingbokser (rozbity kolon)

Teraz już wiemy, że to był ich kret, który wpuszczał ich kolony.

Jakim trzeba byc zalosnym zakompleksionym typem by przylatywac tu chwalic sie podbojem miasta gdy dostal je od kreta?

Ten typ jest smieszny bo tu cwaniakuje a na grze siedzi cicho i tylko miasta od krecika bierze a sam boi sie nawet kolona wyslac na naszych na wyspie.

Samiczko a co z nami? Już o nas zapomniałaś? Bo już nawet Ci "nieaktywni" nie są wyrzucani
cool.gif
 

DeletedUser11474

Guest
pasiak to turek jeszcze was nie podbil?;) tak sie przeciez rwal do walki z pralnia...;)
 
Do góry