Sytuacja na świecie Ialissos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31336

Guest
Więc gdzie się podziały sojusze które tak pewnie najeżdżały na nas słownie a teraz? Siedzą cicho pod szafką i czekają aż nam się znudzi...
smiley_emoticons_frown.gif
 
sojuszy nie ma ale gracze są, grają teraz u was ci najwiięksi złotnicy serwera, panowie ( albo panie bo kto ich tam wie ) loczekpiotrek, pioboru, ches2
raczej wątplie żeby ktokolwiek wam czyli im tu podskoczył, możesz świętować i znowu wpisać sobie w profil "gracz z wieloletnim doświadczeniem"
 

DeletedUser31336

Guest
Ależ Gretsky
Co do mojego profilu, tak mam trochę doświadczenia - od świata Epsilon ;) Więc mam również prawo wpisać swoje doświadczenie.
A Co do "Złotników" Czym ma się złoto bez umiejętności gry? Niczym! Tak właśnie, chłopacy nie dość że złoto to mają odpowiednie umiejętności do tego by cisnąć na tym świecie dosyć pokaźnie, a dodając jeszcze jedno zdanie - Grają u mnie w sojuszu "Złotnicy" Ale trzeba było jakoś ich namówić do wstąpienia ;)
Mogli grać gdzie indziej a wybrali Valhallę, a ty gdzie jesteś po za forum?
 
w sumie to masz rację, najważniejsze w tej grze to nie jakieś tam tzw synchro i zgranie
najważniejsza to sztuka dyplomacji i sztuka rekrutacji, muszę wam jej pogratulować
odczułem to osobiście już nieraz, najlepsze momenty to takie kiedy założyciel sojuszu wieje do wroga, jak na starym świecie JOTA evelin77 wiał do legionu ateńskiego albo jak na świecie kos yavus wiał do sih
dla takich momentów warto grać xd
ps. wracając do twojego pytania gdzie jestem oprócz forum, to odpowiadam, gram teraz tylko na tym świecie, mam nick pronda
 

DeletedUser26727

Guest
najważniejsze w tej grze to nie jakieś tam tzw synchro i zgranie
najważniejsza to sztuka dyplomacji

i tu gretsky chyba cie zawiodła sztuka dyplomacji

wyśmiewałeś się z Walhalli z bakussa z innych - a w ostatnim poście okazało się że ty to nasz najbliższy przyjaciel - sojusznik jesteś

pokazałeś prawdziwą twarz swoja i wikingów

ja to nawet ci jestem za to wdzięczny - bo dzięki temu zaczęło się coś dziać na tym świecie :):):)
 

DeletedUser23967

Guest
aż zajrzałam o co temu gretskyemu chodzi, a tam trawnik?

Prędkość świata / prędkość jednostek / prędkość handlu: 1/2/2

to ile tu atak do najbliższej żywej czerwonej kropki leci ze środka trawnika zanim czerwona kropka padnie z nudy?


q7bru1shiu9b.jpg


gqx1gppz1y45.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a po co atakować jakieś tam czerwone, czarne albo i białe kropki ?
przecież INNO w żadnym miejscu nie napisało że to jest gra wojenna, bo ją nie jest
 

DeletedUser31077

Guest
ja to nawet ci jestem za to wdzięczny - bo dzięki temu zaczęło się coś dziać na tym świecie :):):)


wdzięczne to jest inno,w koncu kasa płynie znowu,"strzyżenie baranów" to jest cel tej "gry" gretsky,a barany jak barany,czachy puste wiec złocą po 5 pak offa dziennie na 1/2/2 ku chwale inno
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
 

DeletedUser31336

Guest
Piotrek dobrze ujął to w słowa.
Nasz "Sojusznik" pod innym nickiem szydzil z nas na forum,ukazując twarz dopiero prży poczatku wojny.

Powodzenia życzę :)
 

DeletedUser16311

Guest
Bakkus zjedz snickersa bo gwiazdorzysz.i może poduczcie się czytania ze zrozumieniem.

również powodzenia życzę
 

DeletedUser30330

Guest
Bakkus stworzył największą massówke na świecie ilaissos no wielkie sprawa, trzeba mieć umiejętności w klikaniu plusika obok nicku.

Nie wiem jak teraz politycznie stoi ten sojusz, ale na początku miał podpisane pakty ze wszystkimi massówkami i lał małe sojusze ciesząc się jak dziecko z ich pokonania.

Martwy świat od samego początku. Myślę, że nikt na poważnie nie bierze tego co tutaj się dzieje :)

Sojusz Bakkusia upadłby po starciu z NORMALNYM sojuszem, a nie massówkami. Skoro nie upadł to macie prostą odpowiedź :)


PS: jak tutaj w topce jest taki gracz jak N-E-L-M-A-N to zaczynam myśleć czy to nie jest jakiś testowy serwer z darmowym złotem xd
 

DeletedUser31336

Guest
Rzeszi.
Gdzie się podziała wasza walka?
Oddajecie miasta za free ;p


Cosiek, a ty gdzie się podziewasz po za waleniem szaraków?
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif
 

DeletedUser9349

Guest
Ja Ci powiem gdzie. Nikt się dla golda nie będzie wysilał. Pozbierałeś samych czerwonych plus reszta gracze gold to sobie grajcie sami. Ten świat nie jest wart aż takiego wysiłku. Proponuję abyś założył jeszcze ze 2 Vallhalę. A najlepiej zmienił nazwę na inną bo Valhalla jaką znam z innych światów była coś warta a za tę tutaj nie dałabym złamanego centa :) I nie top się tyle jak ataki puszczasz bo aż nie przystoi takiemu girojowi.
 

DeletedUser31778

Guest
Valhala sralhala ;p chodźcie osiłki zagramy w rugby bez piłki bo się nudzę a ważne ataki 9 h to jest porażka życiowa zróbcie Vallhala 8 zbieranino bobków na wykopki się na wiosnę szykujecie ?:oops:
 

DeletedUser31336

Guest
Nie jest wart świat wysiłku dlaczego? Bo w końcu dostajecie oklep?
Przykro mi waszego bólu...
I tych śmiesznych wiadomości pisanych do naszych graczy ;D
 

DeletedUser31336

Guest
Masówka? Ha Ha Ha ;D
Ta masówka własnie zabiera wam miasteczko moi drodzy, zaczniecie w końcu coś odbijać?
 

DeletedUser31778

Guest
Oj widzisz ty jedno my 4 ;) ale nawet nie masz pojecia ;) i to cie gubi
 
Do góry