Podniesienie prędkości nowego świata do 4.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29075
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za podniesieniem prędkości świata?

  • Tak

    Głosy: 68 50,7%
  • Nie

    Głosy: 63 47,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 2 1,5%
  • Tak, ale na 3.

    Głosy: 3 2,2%

  • W sumie głosujących
    134

DeletedUser29075

Guest
Witam, pragnę złożyć propozycję podniesienia prędkości świata startującego 14 listopada do 4, propozycję motywuję tym, iż prędkość świata testowego była wysoko, wypuszczono jako pierwszy świat ze starym systemem [z dominacją], który jest równie szybki, a zatem ja również domagam się szybkiego świata z dominacją oraz nowym systemem podboju. Bądźmy sprawiedliwi. :D
 
popieram jak wyzej,niech bedzie szybszy,bedzie ciekawiej,niechce zasypiac przy klawiaturze czekajac az sie 1 (slownie jeden)szermierz zrekrutuje...
 
Głos na nie
Bez sensu robić takie ankiety. Ostatnie 2 światy na nowym systemie Eubea 3x Hermonosa 4x teraz pora na coś wolniejszego. Ustawienia powinni zostać takie jakie są
 

DeletedUser30713

Guest
Jestem na nie. Grepoemerytura się zbliża, a nie chciałbym znowu siedzieć na tej grze całymi dniami. Szkoda mi czasu na prędkość 4 po prostu, a każdy kto zechce pograć na takich ustawieniach ma jeszcze szanse wejść na Hermanosse. Nie dublujmy światów. Obecna prędkość moim zdaniem jest taka, że gracze, którzy grają na wolnych jak i na szybkich serwerach mają szansę tu zagrać, trochę się naginając.
 

DeletedUser31758

Guest
błagam was tylko nie to
dajcie pograć normalnym ludziom
nie każdy siedzi przy grze całą dobę, albo korzysta z botów
 
Tak. Jeżeli Katania wyszła z prędkościami 4/4/4, to pierwszy świat z dominacją na nowym systemie powinien też być szybki, następny świat może być wolniejszy. Podniesienie prędkości do 4/4/3 lub 3/4/3 uważam już za dobre.
 

DeletedUser25516

Guest
Stary wyszedł szybki to i nowy musi wyjść szybki ? [CENZURA] Była Eubea, była Hermonassa. Może wielu graczy czeka na wolniejszy świat?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24372

Guest
Na tak, trzeba to przyspieszyc zeby nudą nie wialo ;)
 

DeletedUser25717

Guest
jestem na tak, inne prędkości są zbyt powolne jak dla mnie, a na takiej akcja się przynajmniej szybko rozwija.:)....tu ma się dużo dziać ,ma być ogień
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser15806

Guest
No 2 to przesada. Do 3 chociaz mogliby podniesc. Ale niektorym to nie na reke bo wtedy weszlyby mocniejsi gracze. Inno powinno byc tym zainteresowane bo wiecej graczy to wiekszy zysk.
 
Do góry