Podniesienie predkosci nowego swiata do 3 ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24372
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za podniesieniem prędkości nowego świata do 3 ?

  • Tak

    Głosy: 58 56,9%
  • Nie

    Głosy: 42 41,2%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 2 2,0%

  • W sumie głosujących
    102

DeletedUser24372

Guest
Witam, jak wiemy była i jest dalej ostatnio ankieta dotycząca podniesienia prędkości nowego świata na 4. Niestety głosy rozłożyły się po połowie, bo pewnie dla części osób, jest to za dużo. Ale dlaczego nie zrobić by prędkości 3 ? Proszę o wypowiedzi... ;)
 

DeletedUser19313

Guest
Predkosc x3 jest o 3 kroć za szybka. Dla tej gry naturalna jest x1.
x2 to już galop
x3 to szaleństwo
x4 to wariactwo.
 

DeletedUser24372

Guest
Czy za póżno....zawsze można będzie wziąć tez pod uwage glosy do jutra ktore tu beda graczy z grepo. Kto ma oddac glos to i tak to zrobi ;)
 

DeletedUser19313

Guest
Od kiedy x3 jest pójściem na rękę graczom preferującym wolniejsze serwery ?
 

DeletedUser24372

Guest
A ze tak zapytam . Nie tak dawno był świat wolny z nowym podbojem 1/2/2 o wolnych parametrach. Grasz na nim z swoimi ludźmi ? Nie, wiec najwiecej do powiedzenia ma osoba która na wolne swiaty nie wchodzi a chce takich.Hipokryzja

Po 2 ;) Analogicznie- skoro ostatni swiat byl ślimaczy to ten powinien być szybki...
 
Przeziez prędkość poniżej 3 to jest męka dla ludzi nie wydajacych Golda. Nowy podbój, trzeba mury budować będzie na goldzie. Bez pakietu Boba na start za 80ziko to nawet nie opłaca się wchodzić bo ma starcie ma się po dupie. Dajcie proszę chociaż te 3, skoro 4 to za szybki dla ludzi to zróbcie ukłon w stronę graczy bez Golda. Miłego
 

DeletedUser19313

Guest
A ze tak zapytam . Nie tak dawno był świat wolny z nowym podbojem 1/2/2 o wolnych parametrach. Grasz na nim z swoimi ludźmi ? Nie, wiec najwiecej do powiedzenia ma osoba która na wolne swiaty nie wchodzi a chce takich.Hipokryzja

Po 2 ;) Analogicznie- skoro ostatni swiat byl ślimaczy to ten powinien być szybki...
Pytać możesz .
A kiedy grać zamierzam i z kim to sprawa moja i tych ludzi .
Nie dla x3 .
Trzeba iść na kompromis. To pierwszy serwer z dominacja z nowym systemem podboju. x2 jest idealne. Na sprinty przyjdzie czas.
 
Pytać możesz .
A kiedy grać zamierzam i z kim to sprawa moja i tych ludzi .
Nie dla x3 .
Trzeba iść na kompromis. To pierwszy serwer z dominacja z nowym systemem podboju. x2 jest idealne. Na sprinty przyjdzie czas.

Kompromisem w zaistniałej sytuacji gdzie jest 50/50 jest własnie prędkość 3. Nie będzie za szybko ale też nie za wolno.
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Pytać możesz .
A kiedy grać zamierzam i z kim to sprawa moja i tych ludzi .
Nie dla x3 .
Trzeba iść na kompromis. To pierwszy serwer z dominacja z nowym systemem podboju. x2 jest idealne. Na sprinty przyjdzie czas.
Ty chyba nie masz pojęcia jak ta dominacja będzie działała, wróć do poprzedniego watku i poczytaj te konkretne wypowiedzi o dominacji, to szybko zmienisz zdanie, a jak nie to najwidoczniej lubisz rozgrywać 1 server przez wieki - sorki, ale tutaj niewielu takich :)


Oczywiście na tak :) Wszystko byle powyżej 2.
I jeszcze to:
Od kiedy x3 jest pójściem na rękę graczom preferującym wolniejsze serwery ?
A od kiedy x2 jest pójściem na rękę graczom preferującym szybkie serwery? :)
Głosy był rozłożone to idź płakać gdzie indziej. 50% nie będzie decydowało o pozostałych 50 i tyle. 3 to jest rozwiązanie pomiędzy - obie strony nie będą do końca zadowolone, a to oznacza, że sprawiedliwiej być nie może :)
 

DeletedUser28088

Guest
Panie Kapitan .. zmien Pan ankiete bo bedzie nie wazna ..
dodac prosze "obojetne / nie mam zdania"
 

DeletedUser19313

Guest
Kompromisem w zaistniałej sytuacji gdzie jest 50/50 jest własnie prędkość 3. Nie będzie za szybko ale też nie za wolno.
smiley_emoticons_kaffee2.gif
W poprzedniej ankiecie, wyscigowcy są w mniejszości .Wiec o jakim kompromisie piszesz? :)
—————
Hopek, x1 to minimum, x4 to maksimum . Gdyby było x6 to x3 byłoby kompromisem.
Na x2 jest już dwa razy szybciej niż na nominalnej prędkości gry Grepolis.
Na x2 pójdzie trochę złota wiec i dzieci się wyselekcjonuje od dorosłych .
Zagraj w poważną grę.
 
Zastanówmy się nad jednym..chcecie 3/3/3..to będzie trzeci z rzędu szybki serwer. Znając życie kolejne dwa siłą rzeczy będą bardzo wolne i będzie psioczenie i marudzenie na to, że ciągle wolne serwery dają. Nadal podtrzymuję zdanie, że naprzemiennie powinny być robione : raz szybki, raz wolny serwer. Osobiście wolę szybkie serwery i jestem za tą opcją..z drugiej strony..ostatnim wolnym światem była cytera, która wystartowała w grudniu 2017. Wątpię by jeszcze w tym roku Inno wypuściło jakiś wolny serwer na nowym systemie..choć to by było jakieś rozwiązanie i kompromis. Podsumowując..gracze grający na wolnych serwerach też powinni mieć prawo do ustawień im odpowiadających..teraz nie mają możliwości zalogowania się na takim świecie bo tylko na Hermonassie jest możliwość dla osób preferujących nowy system.
 

DeletedUser29075

Guest
W poprzedniej ankiecie, wyscigowcy są w mniejszości .Wiec o jakim kompromisie piszesz?
Z tego co widzę to już nie, ale szybko się to zmienić może, bo nowe konta zaraz polecą
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser28088

Guest
niestety Kapitanku , Ialissos jest na starym systemie ;)
 
A ja dodam od siebie,że dominacja jest nowym trybem i dopiero w niedługim czasie wyjdą niedoskonałości tego trybu, było pisane już,że ten świat może się ciągnąć baaardzo długo, a gdy inno postanowi wprowadzić jakąś ważną zmianę, to prawdopodobnie nie obejmie to tego świata, dlatego wolny świat teraz na dominacji może być złym pomysłem bo kto wie co inno znowu wymyśli i czy ich zmiany nie zmienią rozgrywki o 180 stopni...

Potraktujmy ten świat jako rozgrzewkę przed następnymi światami z takim trybem, zdecydowanie szybciej nauczysz się jak rozegrać następne światy z dominacją na takiej prędkości 3/4 niż na 1/2... A jeżeli ktoś nie lubi grać na szybkich światach to zawsze może obserwować szybki świat i zdobyć wiedze na przyszłość.
No i Hermonassa zbliża się ku końcowi, świat jest zdominowany i zaczynanie gry tam nie ma sensu obecnie, jeżeli chce się wygrać, tutaj zdecydowanie większa prędkość przyciągnie graczy co lubią nowy podbój.

Nie ma serwera z nowym podbojem szybkiego ani wolnego w tym momencie, gdzie rozpoczęcie gry miałoby sens, jednak Lapitos i tak bliżej do szybkiego (przez prędkość jednostek i handlu), a jednak prędkość 2 odrzuca weteranów, więc poprawienie prędkości będzie tutaj idealne
 

DeletedUser24372

Guest
Mniejsza, mój błąd. Ale więcej osób chce świat szybki i tak powinno być. Nie kazdy ma gore zlota zeby skracac. Oraz nie kazdego rajcuje wstawanie w nocy specjalnie by postawic rozsadny murek. Tyle w temacie
 
A smoki to tam były ? Ostatni wolny to był Ialissos czy jak mu tam ;) I w dodatku to ostatni swiat .

Ps- kup okulary jak tam sie nie da zalogowac ;)
Sparoł czy jak ci tam. Cały czas mam na myśli nowy system, a nie stary. Są gracze preferujący tylko wolne światy na nowym systemie i o takich jest mowa, a możliwości zalogowania na takim obecnie nie ma. Nie wiem czego się nawąchałeś, ale smoków nigdzie nie widziałem:)
 

DeletedUser24372

Guest
Ps- dodam że jeśli inno chce zbankrutowac i poraz pierwszy dolozyc do swiata niech pusci go z predkoscia 2
smiley_emoticons_lol.gif
. Tyle ludzi nie wejdzie, i tyle stracą ze przekonają się o czym mowa. A Wy tam z nudow umrzecie zas ;)
 
Do góry