Podniesienie predkosci nowego swiata do 3 ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24372
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za podniesieniem prędkości nowego świata do 3 ?

  • Tak

    Głosy: 58 56,9%
  • Nie

    Głosy: 42 41,2%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 2 2,0%

  • W sumie głosujących
    102

DeletedUser4218

Guest
glosowalem na predkosc x3,ludzie na wolnym swiecie gra to kara przeciez jest...

Dla Ciebie kara na wolnym świecie, dla innych może być karą gra na szybkim świecie.
Zresztą tu każdy z nas wybiera na jakim chce świecie zagrać, czy szybkim, czy wolnym.
My chcemy zagrać na tym, bez zmiany ustawień. Tobie nie pasuje, poczekaj na taki świat,
jaki Ci odpowiada :)
 

DeletedUser23379

Guest
Dla Ciebie kara na wolnym świecie, dla innych może być karą gra na szybkim świecie.
Zresztą tu każdy z nas wybiera na jakim chce świecie zagrać, czy szybkim, czy wolnym.
My chcemy zagrać na tym, bez zmiany ustawień. Tobie nie pasuje, poczekaj na taki świat,
jaki Ci odpowiada :)

Ale czemu niby? To pierwszy świat z dominacją z nowym systemem, naturalnym jest że cieszy się zainteresowaniem i jeśli można zmienić prędkość ku uciesze większości, to czemu nie?
Ty również, Sisuniu, możesz poczekać
smiley_emoticons_headstand.gif
 
Dobra, pewnie zaraz garudoo mi wytknie, mój błąd, fakt te 7.5 miesiąca + 2 miesiące na próg i trochę walki to może być 10 miesięcy, jednak na wiki jeszcze jest napisane,ze dominacja na normalnej prędkości 3, zaczyna się po 150 dniach a nie 180
Więc wychodzi 187dni + 2 miesiące = około 8.5 miesiąca
 

DeletedUser4218

Guest
Ale czemu niby? To pierwszy świat z dominacją z nowym systemem, naturalnym jest że cieszy się zainteresowaniem i jeśli można zmienić prędkość ku uciesze większości, to czemu nie?
Ty również, Sisuniu, możesz poczekać
smiley_emoticons_headstand.gif
Marantuniu, ale ja chcę zagrać szybkości takiej jaką zaproponowało Inno. Jeśli by dali szybkość 6, pewnie bym odpuściła. Ta szybkość mi pasuje i nie chcę, by ją zmieniono. I nie tylko ja. Dużo osób chce zagrać na takiej prędkości jaka ma być.
 
Dużo też chce zagrać na szybszej prędkości, jak pisałem, nie ma teraz świata szybkiego ani wolnego z nowym systemem na który można wejść coś ugrać
 
Ale czemu niby? To pierwszy świat z dominacją z nowym systemem, naturalnym jest że cieszy się zainteresowaniem i jeśli można zmienić prędkość ku uciesze większości, to czemu nie?
Ty również, Sisuniu, możesz poczekać
smiley_emoticons_headstand.gif
Powstała nowa ankieta na prędkość 1x też jest większość osób chętna na takie ustawienia
 

DeletedUser30582

Guest
Nie ma nic powazniejszego niz czas poswiecony pieknu, brzydki tego nie zrozumie.
 
Dużo osób chętna na szybki świat również na wolny jest sporo chętnych. Suport już wcześniej wybrał takie ustawienia to takie powinny zostać
 

DeletedUser30582

Guest
Zgadza sie, ale torebki nie brzmia, nie nosze torebek z takiej podrzednej firmy.
 

DeletedUser23379

Guest
Marantuniu, ale ja chcę zagrać szybkości takiej jaką zaproponowało Inno. Jeśli by dali szybkość 6, pewnie bym odpuściła. Ta szybkość mi pasuje i nie chcę, by ją zmieniono. I nie tylko ja. Dużo osób chce zagrać na takiej prędkości jaka ma być.

To ja Ci kochana wytłumaczę, jak działają ankiety. Ludzie głosują i wynik głosowania obrazuje, czego chce większość.
Proste, prawda
smiley_emoticons_headstand.gif
?
 

DeletedUser30713

Guest
cbe8d19a9d9bb.png


a może zamiast głosować na prędkość 3 zagłosujemy na szybkie rozstrzygnięcie. 135 dni do ED na prędkości 2 brzmi lepiej niż 150 dni na prędkości 3.
Jack Herer co o tym myślisz? wtedy się chyba zacznie ED dość optymalnie.
 

DeletedUser19313

Guest
Vear. To nie prędkość serwera będzie mieć decydujące znaczenie. X2 może się skończyć przed x3
Zamiast sztucznie przyspieszać grę o pare tygodni, postaraj się szybciej zakończyć serwer.
 
Do góry