Podniesienie predkosci nowego swiata do 3 ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24372
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za podniesieniem prędkości nowego świata do 3 ?

  • Tak

    Głosy: 58 56,9%
  • Nie

    Głosy: 42 41,2%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 2 2,0%

  • W sumie głosujących
    102

DeletedUser4218

Guest
A nie po to, by soje mogły sie przygotować i zadecydować czy w ogóle interesuje ich ten serwer?
To że dzień wolny (12 listopad) wprowadzają 7 listopada to nie znaczy, że team ma robić tak samo chore zmiany na ostatnia chwilę.
Regułą było podanie parametrów i ich wprowadzenie.
Wprowadzając zmiany zrobi się syf, na przyszłość.
I tu się zgodzę. Wcześniej jest info podane, by każdy mógł zdecydować, czy chce iść na świat z danymi parametrami czy nie. I jesli tak, by zebrać ekipę.
Jeśli teraz ankieta przejdzie, to możecie być pewni, że każdy świat będzie już z ankietą, gdzie zbierze się grupa graczy i powie, że też chcą mieć zmienione, bo Lapitos tak miał. Jeśli ok. 50 ludzi zadecyduje za setki, czy tysiące, to to będzie śmieszne :)
Trochę jak z naszymi wyborami niedawnymi, ale to już inna bajka :)
 
no tak, wolisz jak to kilka/naście osób z
smiley_emoticons_grepolove.gif
decyduje za Ciebie o takich ustawieniach, niż gracze którzy chcą pograć

ja tam wolę mieć wpływ na to jaki świat zostanie wypuszczony

przykład Rizina na urodziny
smiley_emoticons_grepolove.gif
"łaskawcy , pozwolili nam wybrać ustawienia"

oczywiście aby uchronić przed patologią w ankietach kolejnych światów ...
dać jakąś zasadę wykluczając poprzednie "wygrane" 2 ustawienia z ankiety ,
aby nie okazało się że każdy kolejny świat będzie miał te same ustawienia ...
 
Ostatnia edycja:
Sisi nie do końca sie z Tobą zgodzę.
Informacje są podawane przed aby można było je przedyskutować i zaproponować własne propozycje. I to jest potwierdzone - tak mi napisał człowiek z suportu.
W głosowaniach biorą udział gracze zainteresowani tą grą. Mówicie o 900 innych którym obojętnie jest na czym grają - pewne jest tez to że nawet nie wiedzą że jest ta ankieta z prędkością.

O końcowym wyniku ankiety decyduje administracja. 100 graczy którzy głosowali oraz prowadzili "dyskusje" wskazało tylko swoje propozycje zmian czy też zostawienie tego co jest.
 

DeletedUser30582

Guest
Wiesz co Ypsilon, czytajac cie czlowiek traci wiare w ludzkosc, jezeli o "koncowym wyniku"( co to za wyrazenie w ogole) decyduje administracja to po co cala ta szopka?
 

DeletedUser24372

Guest
I tu się zgodzę. Wcześniej jest info podane, by każdy mógł zdecydować, czy chce iść na świat z danymi parametrami czy nie. I jesli tak, by zebrać ekipę.
Jeśli teraz ankieta przejdzie, to możecie być pewni, że każdy świat będzie już z ankietą, gdzie zbierze się grupa graczy i powie, że też chcą mieć zmienione, bo Lapitos tak miał. Jeśli ok. 50 ludzi zadecyduje za setki, czy tysiące, to to będzie śmieszne :)
Trochę jak z naszymi wyborami niedawnymi, ale to już inna bajka :)

Wiekszych bzdur dawno nie czytałem...;) Mowisz ze kilkanascie osob decyduje za tysiace ludzi, to gdzie w takim razie sa te tysiace osob ? Typowi Polacy nic nie robic ale narzekac ze bedzie zle ? Tu kazdy moze wejsc i oddac glos oraz sie wypowiedziec, a ze tego nie robi to jak moze byc brany za przyklad...Zalosny argument ;)
 

DeletedUser24372

Guest
Bo idąc Twoim tokiem myślenia - to ja stwierdzam że te tysiące osób chce przyspieszenia swiata bo nie wyrazilo glosu przeciw. Madre ? Nie. Wiec przemysl nastepnym razem co nasmarujesz a najlepiej nie smaruj wcale ;)
 

DeletedUser4218

Guest
To wytłumaczę. Osoby, które nie wiedzą o istnieniu ankiety - nie mogą głosować, tak? Tak. Wybierając się na świat ogladaja ustawienia i decydują, czy zagrać czy nie. I nagle, na chwilkę przed otwarciem świata patrzą ustawienia są zmienione. Zadają pytanie - ale dlaczego? I odpowiedz suportu: Szanowni gracze, zmieniliśmy ustawienia, bo grupa osób wymyśliła sobie, że chce inne. W tym celu zrobiła ankietę o której wiedziało mało osób, więc nie mogliście decydować. Ankietę swoją "wygrali" więc zmieniamy ustawienia. Fajnie no nie?
 

DeletedUser24372

Guest
Tak fajnie. Bo podkreślam raz drugi i więcej nie powtórze Ci tego, że Ci którzy są na nie a chcą to głos i tak oddadzą ( np Ty). To jest analogiczne do tego ze Kowalski i Jasiek nie poszli na wybory. Ale ten wójt, burzmistrz czy inny jest zły bo wygrał
smiley_emoticons_lol.gif
. Tylko ze czy kogos to interesuje dlaczego Kowalski i Jasiek nie poszedł na wybory ? Nie... tak samo jest tutaj. To nikogo nie interesuje dlaczego ktos nie wyrazil swojego zdania, mimo ze mial prawo.
 

DeletedUser31758

Guest
Tak fajnie. Bo podkreślam raz drugi i więcej nie powtórze Ci tego, że Ci którzy są na nie a chcą to głos i tak oddadzą ( np Ty). To jest analogiczne do tego ze Kowalski i Jasiek nie poszli na wybory. Ale ten wójt, burzmistrz czy inny jest zły bo wygrał
smiley_emoticons_lol.gif
. Tylko ze czy kogos to interesuje dlaczego Kowalski i Jasiek nie poszedł na wybory ? Nie... tak samo jest tutaj. To nikogo nie interesuje dlaczego ktos nie wyrazil swojego zdania, mimo ze mial prawo.

To tak jak byś wystawił informację w jednej gazecie tematycznej że będą wybory (nikt w telewizji, radiu, innych gazetach słówka o tym nie pisnął - tylko ta jedna gazeta) i tylko czytelnicy tej gazety poszli głosować. W takiej sytuacji sam Kowalski będzie się baaaardzo interesował dlaczego na wyboru nie poszedł.

P.S. Ludzie nie chodzą na wybory bo uważają że i tak nic tym nie zmienią bo wszyscy rządzący są tacy sami. Taki sam jest powód dlaczego mało osób głosuje tutaj na forum.
 
To tak jak byś wystawił informację w jednej gazecie tematycznej że będą wybory (nikt w telewizji, radiu, innych gazetach słówka o tym nie pisnął - tylko ta jedna gazeta) i tylko czytelnicy tej gazety poszli głosować. W takiej sytuacji sam Kowalski będzie się baaaardzo interesował dlaczego na wyboru nie poszedł.

P.S. Ludzie nie chodzą na wybory bo uważają że i tak nic tym nie zmienią bo wszyscy rządzący są tacy sami. Taki sam jest powód dlaczego mało osób głosuje tutaj na forum.
Dowaliłeś stary grasz w grepo to wiesz że jest forum ogólne o tej gierce masz możliwość skorzystania z tego ale nie musisz -nie korzystasz to Twój wybór ale godzisz się z tym że nie korzystasz z ankiet i takich tam- dodam że jest to jedyne forum poświęcone tej gierce na nasz serwer kiedyś było nieoficjalne forum o grepo ale nie wypaliło
 

DeletedUser19313

Guest
Dowaliłeś stary grasz w grepo to wiesz że jest forum ogólne o tej gierce masz możliwość skorzystania z tego ale nie musisz -nie korzystasz to Twój wybór ale godzisz się z tym że nie korzystasz z ankiet i takich tam- dodam że jest to jedyne forum poświęcone tej gierce na nasz serwer kiedyś było nieoficjalne forum o grepo ale nie wypaliło
Art, ludzie boja się zabierać głos na FO, widzą jakieś groźne awatary i się zamykają w sobie.
Widzą wpisy Haszka i czują się mali.
Pewnie widzą też wiele pisanych dyrdymałów i olewają.
 
pani sisi, czy czasami jakieś 2 lata temu nie zostały w taki właśnie sposób zmienione albo ustalone ustawienia jakiegoś tam świata, coś mi chodzi po główce, że zmobilizowała pani wtedy cały swój sojusz plus akademie, ludzie pozakładali konta kto nie miał i mieliście z półtorej setki głosów i świat pod siebie
pisałem kiedyś o tym - magiczne słowo w demokracji to kworum aby jakiekolwiek głosowanie miało sens, jeżeli nie ma ustalonego to mamy np 2 za, 1 przeciw i propozycja przechodzi bo ma większość, a ci którzy nie głosowali sami są sobie winni ?
 
Art, ludzie boja się zabierać głos na FO, widzą jakieś groźne awatary i się zamykają w sobie.
Widzą wpisy Haszka i czują się mali.
Pewnie widzą też wiele pisanych dyrdymałów i olewają.
A kto to Haszek??
Po co się przejmować ludźmi z FO przecież nic nikomu nie zrobią.
Ludzie nie bać się głosować. Ja jestem za zwiększeniem prędkości świata.
 

DeletedUser24372

Guest
No bo Sisi czuje się pepkiem świata jak ona zakładała ankietę za zmiana ustawień to było dobrze... Ale jak ktoś to zrobił to od razu bee :)
 

DeletedUser25516

Guest
A Ty kim się czujesz? Kapitan Sparrow nr 10, lepszy od poprzednich 9 ? Ostatni z miotu zawsze najsłabszy podobno.
 

DeletedUser24372

Guest
Żebyś jeszcze bacikow nie dostał na świecie, tylko wbij pod swoim nickiem ;)
 

DeletedUser31693

Guest
Dla mnie slowa Sisi to czysta prowokacja.
Jeszcze do niedawna sami robili taka ankiete zeby na swiecie jak sie nie myle 'Cytera" podnies predkosc swiata.
 
Czepiacie się biednej Sisi - pamiętajcie co wolno wojewodzie ......
Prawda jest taka że każdy z nas ma prawo wyrażać swoją opinię na temat gry i jej zasad oraz ustawień do tego mamy prawo do głosowania w ankietach które dotyczą nas jako graczy.
 

DeletedUser4218

Guest
Jak miło - dyskusja na temat prędkości świata, zeszła na temat - "Sisi jest zła".
Zabrakło argumentów czy jak?

Ja się nie wypieram, że ankietę zrobiłam i owszem (nie dotyczyła prędkości, ale to szczegół i została odrzucona).
Ale też ta ankieta wtedy pozwoliła mi zrozumieć, że kilka osób nie powinno decydować o zmianie ustawień.
 
Do góry