Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser27799

Guest
No Wy potraficie podbić tylko miasta gdzie macie 40vs1 miast a na linii frontu tylko tracicie :D A że masz takich słupow na froncie to chyba Twoja wina :) Co do obrony to nie jednego udało się obronić wczoraj :) nie złociłem i udało Was się tylko temu że mieliście tam więcej miast i woja :) żaden sukces jak dla mnie podbić takie miasto,
 

DeletedUser31082

Guest
No Wy potraficie podbić tylko miasta gdzie macie 40vs1 miast a na linii frontu tylko tracicie :D A że masz takich słupow na froncie to chyba Twoja wina :) Co do obrony to nie jednego udało się obronić wczoraj :) nie złociłem i udało Was się tylko temu że mieliście tam więcej miast i woja :) żaden sukces jak dla mnie podbić takie miasto,

No wy tez akcje tylko na takie miasta robicie gdzie macie przewage duza wiec:)? a co do slupow to owszem w kazdym sojuszu znajda sie tacy i nawet my u was ostatnio takie miasta podbijalismy wiec znowu piszesz o czyms co uw as wystepuje;p

No trudno gdzies mamy kolona nie moglismy bronic i miasto stracimy. Trzeba bedzie w odwecie tez cos podbic taka gra.
 

DeletedUser27799

Guest
Jak gdzie przewagę mamy ?:p Przecież podbijamy Was na linii frontu ? Możecie na moje lecieć nie ma czym się tam już bronić także łatwy cel macie :D
 

DeletedUser31082

Guest
Orientuje się ktoś czy Kronika ma jeszcze z kimś pakt prócz *tip-top* i Mirabelki? choć nie wiem czy nazwy nie zmienili nie moge ich znaleźć ale wiem, że ostatnio te sojusze wspólnie odbijały miasto Kroniki. Teraz by wychodziło, że Kronika nie chwaląc się tym miała aż 3 pakty bo było jeszcze Słupowisko ale się rozpadło.

Niepokoi mnie fakt, że Kronika na dwa wielkie sojusze i 3 pakty ma bardzo mało wojen. Walczą tylko z MDG i Imperial z takich poważniejszych sojuszy co mogą coś zagrozić. Ze Stare Wygi chyba nie mają problemów bo widzę, że z tego frontu przychodzą gracze z Kroniki na nasz front.

Ewidentnie widać, że Kronika walczyć tu nie chce a jedynie bezpiecznie wygrać świat. MDG mimo, że ma dużo mniej graczy topowych od Kroniki ma poważniejsze wojny z silniejszymi przeciwnikami. Jednak pogłoski o tym, że exulor czy tam ktoś z Kroniki wszedzie paktuje byle wygrać się potwierdzają. Już pominę fakt wyciągania graczy od wrogów i ciągłym wzmanianiem się natomiast paktów dochodzi wojen ubywa Kronice.

Szkoda, że niektóre topowe sojusze zamiast lać Kronike czekają aż ta bez problemu wygra bo jak na takiego moloha to frontów maja bardzo malo.

MDG zajete Pralnia nie moze za wiele skupic sie na Kronice a Imperial mimo, ze fajnie dziala to tez sa w mniejszosci. Innych zagrozen niestety dla Kroniki nie widac na mapie na obecna chwile.

Licze, ze cos sie zmieni bo Kronika obecnie wygrywa tylko dlatego, ze maja przewage liczebna i malo wojen a nie dlatego, ze sa lepsi od kilku innych sojuszy. Kolony daja sobie wpuszczac i jedyne co ich ratuje silowe odbijanie wszystkiego z pomoca sojusznikow.
 

DeletedUser31663

Guest
Kumpel dzisiaj to powtórka mojego kolona z wczoraj a nie jakies pakty xddd
 

DeletedUser15394

Guest
Kronika odbija kolony z pomocą sojuszników ???? Chyba zmienie o tobie zdanie a dobrze myślałem jak był temat z laxią i te pakty też śmieszne
 

DeletedUser15394

Guest
Kolony daja sobie wpuszczac i jedyne co ich ratuje silowe odbijanie wszystkiego z pomoca sojusznikow? Przykro mi ale chyba serwery pomyliłeś, nie pamiętam takiego odbijania ): zróbcie sobie tą koalicje może te ognie nie będą stać wiecznie w porcie
 

DeletedUser23012

Guest
Niektórzy się nie mogą dopchać żeby dostać PW z odbijania bo wszystko tak szybko pada a ten jeszcze napisał że mamy paktowiczów którzy nam odbijają, no nie wierzę...
 

DeletedUser28174

Guest
Ostatnio jakos calkiem ladnie sie zgraliscie z mirabelkami jak lecieliscie mitami do nas na okupacje, chyba ze sie myle i umywacie rece od wspolpracy z mirabelkami, teraz mirabelki tez przypadkiem sa w komarach? :D
 

DeletedUser15394

Guest
To chyba jakieś na pw było odbijanie bo na forum nic takiego nie widziałem, my do nikogo nie piszemy to oni chcą sobie tylko dłużej pograć
 

DeletedUser31082

Guest
Ostatnio cale Imperial i MDG a nawet i Pralnia mialo okazje na ruchomym podziwiac jak kronika mirabelki i tip top odbijaja okupacje. No ale kronika wpadla na fo napisze turek bajki pisze to byly ilizje a nie ataki i nikt nic nie widzial.

To jak panowie byla pomoc mirabelek i top top by wam uratowac miasto czy nie bylo? rozumiem, ze to te nowoczesne niepisane pakty? sluchaj my tu sie nie atakujemy i sobie pomagamy ale nie dajemy paktu bo my gramy bez paktow:D Ze Słupowiskiem tez tylko taki umowny?

No kurde jak juz prosicie o pomoc innych i cos sie dogadujecie to nie wstydzcie sie tego a nie teraz jakies wypieranie:)

A co do paktu z pralnia to obawiam sie, ze nie bedzie co zbierac z kroniki jak te dwa sojusze przestana ze soba walczyc a wezma sie za kronike no ale na razie ze soba walczymy zamiast z wami wiec cieszcie sie jescze luzem jakis czas:)
 

DeletedUser31082

Guest
To chyba jakieś na pw było odbijanie bo na forum nic takiego nie widziałem, my do nikogo nie piszemy to oni chcą sobie tylko dłużej pograć

To bylo odbijanie furii czyli jagody. Na koniec okupacji na 24. bylo tyle atakow, ze raporty mi spadaly jeszcze 5 minut po 24

Aczkolwiek zabraklo myslenia w tej akcji bo nie ubiliscie transportow gdyz jagoda nie zdazyla cofnac birem bo zamiast zrobic ataki na 23:50 i dac z 5 min na cofniecie to kazdy lecial ogniami na transporty zaraz po mitykach i nie bylo czasu na cofniecie.

serio nie osmieszajcie sie bo cale MDG i Imperial widzialo ataki od tip top i mirabelek wszystko na usgodniony czas razem z wami przed 24.

tez byla to okupacja moralowca wiec ciezko pisac o leceniu na punkty bo wiele osob mialo slabe morale;p
 

DeletedUser26353

Guest
Jak do nas ktoś kolona wstawi to leci cały świat deffowac,ale to przecież my jesteśmy zapaktowani hahah dobre.
Możesz dalej pisać bajki,może ktoś w końcu w to uwierzy.
A jak ktoś leci po punkty to jego sprawa,sami latamy gdzie się da u nie znaczy to o jakiś paktach.
Podpisujcie pakt z pralnia,może w końcu zacznie się coś dziać ciekawego na tym świecie,bo jak narazie wieje nuda i mam wrażenie,ze połowa zapomniała,ze gra na starym systemie i murki się nie buduje tutaj ;)
 
Do góry