Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser30713

Guest
Kto wie Maniek, może się okazać, że za kilka dni dopiero wbije ekipa, która zaskoczy nas wszystkich. Mnie ten świat ciekawi o tyle, że oprócz oczywistych graczy o pierwsze miejsce są jeszcze takie ekipy jak Cenzury, Dezerterzy, Nemezis, Armada, czy Spożywczak, a jak widać z każdym dniem przybywa ich coraz więcej. Spodziewałem się bardziej walki na linii Tuptuś:Śpiochy, a tutaj spory szok dla mnie
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Entuzjazm jest, a skonczy sie jak zwykle. Tylko nazwy sie zmieniaja. Tuptusie maja 3 sojusze. Zgadujcie ktory jest jeszcze ich. Ja nie powiem bo mi nie wypada teraz :)
 

DeletedUser3480

Guest
Kto wie Maniek, może się okazać, że za kilka dni dopiero wbije ekipa, która zaskoczy nas wszystkich. Mnie ten świat ciekawi o tyle, że oprócz oczywistych graczy o pierwsze miejsce są jeszcze takie ekipy jak Cenzury, Dezerterzy, Nemezis, Armada, czy Spożywczak, a jak widać z każdym dniem przybywa ich coraz więcej. Spodziewałem się bardziej walki na linii Tuptuś:Śpiochy, a tutaj spory szok dla mnie
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif
a który to ten sojusz śpiochy? bo nie widzę ich.

No ściągnęli mnie na ten świat i obiecali SiH. czekam jeszcze kilka dni i jak nie ma to idę sobie bo szkoda mi czasu bez urazy dla wszystkich ekipy bo naprawdę dobre grajki. Ale z większością już grałem a z SIH nie.

Grzesiek jaki trzeci sojusz? :)) co Ty miała to byc tajemnica :) a Ty tu wypaliłeś
 

DeletedUser31769

Guest
Maniek by być dobrym defowcem po pierwsze trzeba mieć defa a po drugie trzeba być aktywnym by szybko go dosyłać .
Nie są to chyba wymagania niemożliwe do spełnienia zwłaszcza jak piszesz, że to osoba młoda ( oj jak ja sobie przypomne czasy studenckie z lapkiem na kolanach podczas nudnych wykładów ). Aczkolwiek należą się niskie ukłony dla ludzi którzy grają tylko po to by wspierać swój sojusz defem.

Fajnie ,że tutaj grasz ... :D

Cześć Tadek, kope czasu.Grasz tu?
 

DeletedUser29075

Guest
Z pogranicza 45 i 55 też można coś zarobić?
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif

Na premkę by się przydało zacząć zarabiać.
 

DeletedUser31825

Guest
No i prawidłowo, się okaże jak ludzie ten okres przepracowali. :rolleyes:
 

DeletedUser4387

Guest
Grepo było i będzie tu przeplatanką wzlotów i upadków.
Choć lepiej nam płynąć tutaj z kimś tratwą, niż samemu na statku.
To nie warto walczyć tutaj nam o coś co nas niszczy Kubuś
tak jak byś serce wkładać miał w związek co toksyczny jak fast food :p
 

DeletedUser24372

Guest
No nie ma to jak Dziadek Motzej płakać o wolne ustawienia a koniec końców nie wejść na świat
smiley_emoticons_bravo2.gif
Niestety ten kraj pełen jest właśnie takich pajaców, sam grać nie będzie na nim, ale innym zabawę musi popsuć.
 

DeletedUser3480

Guest
ja w końcu znalazłem swój sojuszu i co więcej swojego idola ;)
teraz podbijemy świat nie ma co - już się bać możecie ;p
 

DeletedUser3480

Guest
a wiecie ile on płaci dla tych co zbierają? :)

na etat tam idę :)
 
Do góry