Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser29075

Guest
Ja od dzisiaj staję się twarzą kampanii "Zero nienawiści na FO Grepolis.".

Zapraszam do dyskusji. Nawet sparrowa nie będę obrażał.

Tylko yavusowi wbiję palec w oko bo nadal mi nie napisał za co mi nakopać chce.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser24372

Guest
Widzę że yavus ma kompleksy z powodu tego, że Sparrow nie chciał z nim grać tylko spuszcza mu baty 15-3 co widac na grepolife
smiley_emoticons_lol.gif


Miód na moje uszy ;)
 

DeletedUser31858

Guest
Nikt Cię nie zmusza do czytania tego forum, możesz swój cenny czas poświęcić na wizyty u kosmetyczki, fryzjera...
Nie ma jakichś promocji przedświątecznych? Może jakieś torebki louis vitton ze zniżką rzędu 50% się trafią ?

Zobacz jakie życie jest atrakcyjne i ile atrakcji może Ciebie ominąć podczas wylewania żalu na tym forum:p
Żale i frustracje to Wy non stop wylewacie. Było już parę prób podjęcia normalnego tematu, ale jesteście już tak spodleni, że nie potraficie rozmawiać na poziomie i wszystko sprowadzacie do wylewania na siebie pomyj.
 

DeletedUser4811

Guest
Żale i frustracje to Wy non stop wylewacie. Było już parę prób podjęcia normalnego tematu, ale jesteście już tak spodleni, że nie potraficie rozmawiać na poziomie i wszystko sprowadzacie do wylewania na siebie pomyj.

ustalmy fakty... nawołujesz do kulturalnej dyskusji jednocześnie nazywając przeciwników w grze "spodlonymi" ? :>
taki mem z curie-skłodowską mi się nasuwa.
 

DeletedUser31731

Guest
Witam moich kochanych poddanych. Kto chętny na kulturalną rozmowę z promilkiem?
 
Widzę że yavus ma kompleksy z powodu tego, że Sparrow nie chciał z nim grać tylko spuszcza mu baty 15-3 co widac na grepolife
smiley_emoticons_lol.gif


Miód na moje uszy ;)
Ostatnio nie maiłem czasu tutaj zajrzeć i teraz czytam i nie wierzę KS10 chwalisz się?? Dla mnie to raczej żalisz 3 Wasze akcje na Dezerterów i wynik 15-3 w przejętych wioskach??? Buhahahaha ja moich zjechałem po akcji bo przejęliśmy tylko 16 wiosek w akcji przeciw Waszej koalicji -wliczając szaraki i wywalonych którzy mieli od nas bunty.

Porażka KS10 porażka
 

DeletedUser24372

Guest
Jak Ty gościu nawet nie wiesz co się na świecie dzieje. Po pierwsze akcje były dwie z naszej strony..po drugie szaraków po ketjarze które zebraliśmy grepolife nie liczy to tych miast jest więcej, więc radzę się doinformowac nim przyjdziesz brednie pisać :)
 

DeletedUser30329

Guest
Nikt Cię nie zmusza do czytania tego forum, możesz swój cenny czas poświęcić na wizyty u kosmetyczki, fryzjera...
Nie ma jakichś promocji przedświątecznych? Może jakieś torebki louis vitton ze zniżką rzędu 50% się trafią ?

Zobacz jakie życie jest atrakcyjne i ile atrakcji może Ciebie ominąć podczas wylewania żalu na tym forum:p


Może jakieś torebki louis vitton ze zniżką rzędu 50% się trafią ? - małe sprostowanie - Louis Vuitton nigdy nie daje rabatów / nie organizuje promocji / wyprzedaży !!!
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
Nie namawiaj koleżanki do podrób
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser31858

Guest
ustalmy fakty... nawołujesz do kulturalnej dyskusji jednocześnie nazywając przeciwników w grze "spodlonymi" ? :>
taki mem z curie-skłodowską mi się nasuwa.
Może nie ustaliłaś wcześniej co oznacza podły ? I nie nazywam tak przeciwników, bo ja tutaj nie gram(co można sprawdzić po statach), a jedynie "przebywam chwilowo". Dla jasności, nazywam tak wszystkich wypowiadających się w podłym tonie użytkowników tegoż forum.
 

DeletedUser31858

Guest
I często tak chodzisz po forach, które Ciebie nie dotyczą i pouczasz ludzi, jednocześnie ich obrażając?
Powiedziała kobieta czepiająca się mnie, że śmiałem zwrócić uwagę na kocopoły nagminnie rzucane w każdym kierunku...
Obrażam ludzi ? Chyba nadal nie doczytałaś co oznacza słowo spodleni. Jeśli jednak wulgarne i obraźliwe wpisy na temat innych nie są podłe to jestem gotów przeprosić każdego urażonego krzykacza.

Musisz mieć fascynujące życie.
Zaręczam, że mam.
 
A tak na swiecie to co sie dzieje? Bo jak narazie to wiem, ze ludzie nie potrafia liczyc i wszyscy sie wyzywaja :D Tym top 15 juz sie nikt nie zajmuje a inicjatywa byla fajna :(
 

DeletedUser4811

Guest
A tak na swiecie to co sie dzieje? Bo jak narazie to wiem, ze ludzie nie potrafia liczyc i wszyscy sie wyzywaja :D Tym top 15 juz sie nikt nie zajmuje a inicjatywa byla fajna :(

spiochy biją dezerterów, a gdzie dwóch się bije tam sparrow się podnieca, a tuptuś korzysta.

to taki skrót ostatnich 36 godzin.
 

DeletedUser21089

Guest
Co Ty godosz dziołcha...
Jak dezerter może manto zbieroć ?
Dezerter to dezerter - Pokój i tyle
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 
Do góry