Świąteczne Porządki

Status
Zamknięty.
36dcc258cfb80.png

Mam przyjemność przedstawić nowy konkurs, w którym łączymy przyjemne z pożytecznym. Kto z Was jest najbardziej spostrzegawczy i znajdzie najwięcej błędów w grze? Mam nadzieję, że dzięki Waszej pomocy będziemy w stanie poprawić ich wiele! :)

Regulamin

  • Konkurs trwa od 8 do 31 grudnia.
  • Zadaniem uczestników jest znalezienie jak największej liczby błędów w tłumaczeniach gry. Mogą to być błędy gramatyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, merytoryczne, a także braku dopasowania do tabelki, itp.
  • Swoje zgłoszenia należy zamieszczać w dziale Kontakt ws. konkursów. Każdy uczestnik powinien założyć jeden temat, w którym będzie zamieszczać znalezione błędy. Należy zamieścić cały tekst, w którym występuje błąd w formie występującej w grze oraz w formie poprawionej.
  • Dopuszczalne jest edytowanie swoich odpowiedzi w przypadku pomyłki, jednak prosimy o zamieszczanie dodatkowych zgłoszeń w nowych postach.
  • Liczyć będziemy każdy zgłoszony błąd, a najaktywniejsi zostaną nagrodzeni:
Nagrody


1_miejsce_W.png

2000 sztuk złota


2_miejsce_W.png

1700 sztuk złota

3_miejsce_W.png

1500 sztuk złota


wyr%C3%B3%C5%BCnienie_W_b.png

Wyróżnienia (3 osoby)

900 sztuk złota


W czasie trwania zabawy obowiązuje Regulamin Forum oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
Zgłaszając się do konkursu, każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Team zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do Opiekunka konkursu: Churoy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27027

Guest
1. Kiedy będę widział czy błąd zgłoszony przeze mnie został rzeczywiście zakwalifikowany jako liczące się zgłoszenie?
2. Czy będzie jakiś ranking żeby na bieżąco śledzić poczynania swoje oraz innych uczestników?
3. Czy mogę założyć jeden wątek na forum i go edytować po prostu dopisując kolejne znalezione błędy jako kolejne numery/podpunkty?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
1. Kiedy będę widział czy błąd zgłoszone przeze mnie został rzeczywiście zakwalifikowany jako liczące się zgłoszenie?
2. Czy będzie jakiś ranking żeby na bieżąco śledzić poczynania swoje oraz innych uczestników?
3. Czy mogę założyć jeden wątek na forum i go edytować po prostu dopisując kolejne znalezione błędy jako kolejne numery/podpunkty?

1. Każdy post/wskazanie błędu w pańskim temacie jest brany pod uwagę

2.wyniki oraz liczba znalezionych błędów zostaną podane podczas ogłoszenia zwycięzców.

3.Dopuszczalne jest edytowanie swoich odpowiedzi w przypadku pomyłki, jednak prosimy o zamieszczanie dodatkowych zgłoszeń w nowych postach.
 
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, wyniki zostaną ogłoszone w ciągu maksymalnie 8 dni
 
Status
Zamknięty.
Do góry