Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Gdyby ktoś znajomy się wybierał na Nysę poproszę o priv
smiley_emoticons_winken4.gif

Nysa to taki samochód

[USUNIĘTO]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29990

Guest
Wbije na ten nowy stary świat słupek. Kto mnie przygarnie postawie browca. Jestem słaby, zdrajca i jestem konfliktowy. Umiem wprowadzić sojusz przeciwnika w balony, a sam przeciwnik będzie wierzył w każde moje słówko.
 

DeletedUser23685

Guest
Bez muru we wszystkich wioskach za ciężko, co?

Prosze zaprzestać szkalowania mojego kolegi już mieliśmy okazje grać na starym i jest spoko jeżeli ktoś lubi walić nocki i jest dostepny na pierdniecie apki

2 systemy podboju są po to abyśmy mogli sie dostosować czasowo, jeżeli masz czasu jak marasu to na nowym sie bedziesz marnować, a jak nie masz i nie jesteś tak dyspozycyjny to nowy jest dla Ciebie i nie jest to żadną ujmą
 

DeletedUser29238

Guest
Nowy świat NYSA
Według tych danych pisałem artykuł w WIKI. Czas okupacji nie jest podany, ale wartość podstawowa dla prędkości 1 to 24 godziny. W związku z tym, dla prędkości 3 czas okupacji wychodzi 8 godzin (24/3). Dopytywałem też specjalnie i zostało to potwierdzone. Być może coś się jeszcze zmieni tuż przed startem świata, ale na chwilę obecną dane w WIKI są prawidłowe.
 

DeletedUser29689

Guest
a dla prędkości 4, 12h (Katania)? Misiu coś mi tu w kulki lecisz
 

DeletedUser29238

Guest
Nie lecę, Taka byłą podana dla Katanii, ale jeśli nie ma w opisie, 24 godziny dzieli się przez prędkość świata.
 
Status
Zamknięty.
Do góry