Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser20971

Guest
Sparrow to jednak stan umysłu, ten sam bełkot co warrior o_O

domagasz się lania od Dezerterów, ustaw się w kolejce i jak niektórym się zachce to zaliczysz ponowna glebę jak to miało miejsce na Apolloni :D

Podbijam z pytaniem Arta bo umiejętnie omijasz odpowiedzi: ile szarości zaliczyłeś po akcjach na ciebie ??
Jak Chuk Norris wszystkie
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Niedługo nowy event i walka o bonusy do ataku i obrony dla całego sojuszu - cieszycie się? :)
 

DeletedUser30713

Guest
Wygrywa najlepsza 60. Reszta jest bez znaczenia. A najlepszą 60 chwilowo macie Wy, więc tak, uważam, że walka jest wyrównana.
a28bb1ae2372b.png
 

DeletedUser30713

Guest
z jednej strony są sojusznicy, a z drugiej wrogowie:) Nie chce mi się wnikać, czy macie jakieś oficjalne pakty, wspólne fora itp. Z naszej perspektywy tak to wygląda i tyle.
 

DeletedUser11944

Guest
Ciekawa tabelka, o istnieniu takich sojow jak BŻ, Wiewiorki i Statysci nawet nie wiedzialem :)
I po drugiej stronie tabelki powinny byc jeszcze 2 soje...
 

DeletedUser30531

Guest
A my akurat jedyny pakt mamy z sojuszem, który jest po Waszej stronie, wiec...
 

DeletedUser24372

Guest
Jak ja uwielbiam to stękanie tuptusi, że Sparrow ma jeden front itd. Pytanie podstawowe. Kto Wam kazał wchodzić na świat pierwszego dnia o 18:30 ? Nikt ;) Równie dobrze mogliście poczekać 3-4 dni, aż wejdę ja lub garudoo i wbić nam na plecy, byłby drugi front, jednak tego nie zrobiliście, więc do kogo pretensje ? Do samych siebie, dobra hipokryzja haha
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser30541

Guest
Kapitanie, tak jak Cie lubie (chyba jestem jedyną taką osobą tutaj :cool:), tak musze zadać to pytanie: o jakim stękaniu Ty [cenzura]? o_O
 

DeletedUser24372

Guest
Ciągle ktoś o tym wspomina ;) Wcześniej kiedyś o tym Hopek pisał ze nie mamy frontu, ze malo pw z obrony itd, dziś w nocy cris pisze to samo, więc coś w tym jest, że tak nad tym ubolewają, tylko tak jak mówiłem, to już tylko i wyłącznie Wasza wina ze tak sie zadziało.
 

DeletedUser30541

Guest
Mało pw z defa, bo baliście się (jako koalicja) atakować naszych aktywnych.... choć widzę, że coś jakby drgnęło :cool:

aha, i żeby nie było potem gadania o jakiejś moralności: oficjalnie informuję, że wszędzie badamy teraz grad :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24372

Guest
Pw z deffa czy tam offa czy czegokolwiek nie są adekwatne do rankingow niestety. Bo ile to osób wychodziło na pewien czas z sojuszu bo ktos zielony deffik podsylal, takze to niestety słaby wyznacznik, ale i tak źle nie wypadamy ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Ja, ja, ja...
smiley_emoticons_flucht2.gif


Mogę pokazać, kto wychodził po punkty wcześniej, jak miał mniej miast i nawet zakładał sojusz jak nabijał sobie sztucznie punkty: "Sisi + Banokles = WNM"

I mogę pokazać kogoś, kto nigdy nie wychodził i tych punktów ma więcej niż ten co wychodził.
A to ten co w wyżej wymienionej nazwie sojuszu jest, ale tu gra pod innym :)

Tak się zdobywa szacunek na dzielni panowie i panie - uczcie się
smiley_emoticons_cuinlove.gif


Dodam, że obaj grają na złocie, ale to legalne no nie?
 
Ja, ja, ja...
smiley_emoticons_flucht2.gif


Mogę pokazać, kto wychodził po punkty wcześniej, jak miał mniej miast i nawet zakładał sojusz jak nabijał sobie sztucznie punkty: "Sisi + Banokles = WNM"

I mogę pokazać kogoś, kto nigdy nie wychodził i tych punktów ma więcej niż ten co wychodził.
A to ten co w wyżej wymienionej nazwie sojuszu jest, ale tu gra pod innym :)

Tak się zdobywa szacunek na dzielni panowie i panie - uczcie się
smiley_emoticons_cuinlove.gif


Dodam, że obaj grają na złocie, ale to legalne no nie?

nielegalne
 

DeletedUser4218

Guest
O ja Cię. Dawno Cię nie widziałam na forum.
Grasz gdzieś?

Legalne, bo ja też gram troszkę, a nielegalnych wspomagaczy nie używam :)
 

DeletedUser11944

Guest
Ja, ja, ja...
smiley_emoticons_flucht2.gif


Mogę pokazać, kto wychodził po punkty wcześniej, jak miał mniej miast i nawet zakładał sojusz jak nabijał sobie sztucznie punkty: "Sisi + Banokles = WNM"

I mogę pokazać kogoś, kto nigdy nie wychodził i tych punktów ma więcej niż ten co wychodził.
A to ten co w wyżej wymienionej nazwie sojuszu jest, ale tu gra pod innym :)

Tak się zdobywa szacunek na dzielni panowie i panie - uczcie się
smiley_emoticons_cuinlove.gif


Dodam, że obaj grają na złocie, ale to legalne no nie?
Banokles na jednym koncie pod innym nickiem gra, a na orginalnym koncie tylko sobie handlowal?
Ale granie na dwoch kontach jest legalne, no nie???
 
Do góry