Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser4218

Guest
No nie bardzo - tak to nielegalne.
Konto swoje oddał przez suport na innym świecie.
Tu wszedł na innym, a na tym przekazanym ktoś inny na handel.
Możecie zgłosić złotego, ale z kontem banokless nie łączy go nic,
za co mógłby zostać zbanowany :)
 

DeletedUser11944

Guest
Nigdy nikogo nie zglosilem i to sie nie zmieni, o mnie mozesz byc spokojna. Nie wiedzialem, ze jest mozliwosc przekazania calego konta, przy probie zlapania Cie za slowka czegos sie dowiedzialem i to info moze sie przydac jak poziom zniechecenia do tej gry jeszcze troche sie podniesie. Dziekuje za oswiecenie mnie.
 

DeletedUser11944

Guest
Czytajac Twoj wpis odnioslem wrazenie, ze wkopalas kolege w multinickowanie i stad to "lapanie za slowka". Calego sensu tego przekazywania konta nie rozumiem do konca, ale moze to recepta na unikniecie przeciagajacych sie rozbiorek w zaawansowanej fazie gry, bo od czekania az sojusz bedzie mial wystarczajaca ilosc slotow na rozbiorke wystarczy znalezc typa, ktory gre bedzie kontynuowac za konczacego gre. Oczywiscie o ile "mi sie juz ta gra znudzila, a typek chce za mnie wskoczyc" jest wystarczajaco dobrym powodem dla supportu aby dac na to zgode.
 

DeletedUser4218

Guest
No tu masz rację, że czasami brak slotów jak wiele osób kończy.
A jak tych slotów brak, to lepiej, by osoba, która miała nagły i długi wyjazd,
a była w czołówce, to zdecydowała się jednak na oddanie konta, bo szkoda jej czasu,
złota, energii w które włożyła w te konto, by poszło to wszystko na marne.

Wtedy były różne możliwości:
- urlop, który się skończy przed możliwością wejścia na grę i będzie całkowita samowolka w przejmowaniu miast nieaktywnego, a wszyscy wiemy jak to działa;
- szaraki, ale jak nie ma slotów to jakby oddanie miasta czerwonym;
- oddanie konta komuś aktywnemu w miarę.

Tu była decyzja o oddaniu konta. Jak losy konta się dalej potoczyły, to już nie ma na to wpływ pierwotny właściciel. Ważne, że ma taką renomę, którą obojętnie na jakim nicku wejdzie, to ją utrzyma.

A wiesz, że czytając Twoje wpisy to uczyłam się taktyki na grepo?
Te dużo wcześniejsze sprzed kilku lat, jak i te najnowsze o Dominacji.

A i pewnie dziwne osoby, to pod lizusowanie podejmą. Bo pewnie tylko takie mają z ludźmi interakcje.
Nic z tych rzeczy, piszę szczerze, Jack Herer zawsze jest w mojej pamięci jako dobry taktyk,
z którym warto dyskutować, by się czegoś więcej dowiedzieć :)
 

DeletedUser11944

Guest
Heh, na taktyce i strategii to troche sie znam tylko w koszykowce, a w grepolis prezentuje tylko proste, chlopskie myslenie, w dodatku czesto bledne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23402

Guest
Panno lub pani sisi nie wiem tego ale co do Jacka muszę się z Tobą zgodzić. Maruda nad marudami ale często trafne te jego marudzenie :)
 

DeletedUser20971

Guest
Wreszcie się obudzili brawo śpiochy pierwsza akcja jak zawsze z fajerwerkiem w zadzie
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
zobaczymy jak z kolonami pójdzie, życzę powodzenia (i tak trochę topienia również )
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser4811

Guest
Mam wrazenie że wszyscy się bawią na jakiejś wystrzałowej imprezie, a mojej paczki nie zaproszono :mad:
 

DeletedUser30415

Guest
Skoro nie jesteś zaproszona to oznacza że nikt cie nie chce na tej imprezie o_O
 

DeletedUser4811

Guest
na mój widok ta młodzież, która tak dziś imprezuje gromko zakrzyknie: chować zioło, jakaś baba idzie! :D
rozbiegną się po kątach i wejdę jak do siebie :>
 

DeletedUser23278

Guest
Ciągle ktoś o tym wspomina ;) Wcześniej kiedyś o tym Hopek pisał ze nie mamy frontu, ze malo pw z obrony itd, dziś w nocy cris pisze to samo, więc coś w tym jest, że tak nad tym ubolewają, tylko tak jak mówiłem, to już tylko i wyłącznie Wasza wina ze tak sie zadziało.
zacznij czytac ze zrozumieniem kto co pisze:) nikt tu nie jęczy ze nie macie frontu tylko odpowiada na to jak to jedna koalicja z drugą ma wyrównane szanse :)
 

DeletedUser4387

Guest
na mój widok ta młodzież, która tak dziś imprezuje gromko zakrzyknie: chować zioło, jakaś baba idzie! :D
rozbiegną się po kątach i wejdę jak do siebie :>

Też tak kiedyś miałem :)
Już kiedyś młodzież wołała "...Szeryfie może byś zmienił styl?..." :) Ale jak zmienić coś co wyrasta z korzeni gry :D
 
Do góry