Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser11944

Guest
To dlaczego ktoś taki pisze głupoty że to moja wina dla mnie osobiście Inno zrobi co będzie chciało na Katani dominacja miała się rozpocząć po 90 dniach , już jest 120 i dalej nic wielkie G
Sorki ja nikogo nienamawiałem do gry z nami , a po 90 dniach miało to spadać co 14 dni i też inno sie wycofało z tego oni nawet nie wiedzą kiedy to się rozpocznie taka dostałem odp
prog 40% zacznie spadac po pol roku gry na Katanii, ale ze support tego nie wie wcale mnie dziwi
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser31509

Guest
Ale ja nic nie napisałem :D A w ogłoszeniu było przez jakiś czas 8h.
 

DeletedUser29238

Guest
W ogłoszeniu na WIKI, a nie na FO. Konsekwencją tego, że nie było na FO, wyszło 8 godzin na WIKI. 24 godziny dzielone przez prędkość świata, w tym przypadku 3, daje 8 godzin. Jeśli jest inaczej, podawana jest prędkość na FO. Aby w przyszłości uniknąć takich błędów, wszystkie dane będą podawane już w ogłoszeniu.
 

DeletedUser24372

Guest
W ogłoszeniu na WIKI, a nie na FO. Konsekwencją tego, że nie było na FO, wyszło 8 godzin na WIKI. 24 godziny dzielone przez prędkość świata, w tym przypadku 3, daje 8 godzin. Jeśli jest inaczej, podawana jest prędkość na FO. Aby w przyszłości uniknąć takich błędów, wszystkie dane będą podawane już w ogłoszeniu.

Ty jako Starszy Moderator do takich bledow dopusciles ? :O Trzeba go wywalić ludzie !

A teraz kasuj post lub dawaj bana
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser31509

Guest
Nie pamiętam gdzie ale sprawdzałem, przed startem i jakby było 24h w ogóle bym gry nie zaczynał. Było 8 i informacja się rozeszła. Mam tylko nadzieję, że uszanujecie wyniki ankiety :)
 

DeletedUser27908

Guest
Myslisz ze w tej grze musisz byc geniuszem by cos osiagnac? Sami gramy nieczysto a Grzesiek stosuje niby uczciwa taktyke ale brudna. Nikogo nie bronie po prostu, tyle razy byl ten temat poruszany a ty i tak piszesz o jednym jakbys nie mial co do roboty.
Nie skomentuje,bo twoja argumentacja zawsze opiera się na moja prawda jest prawdziejsza.Poza tym nie chcę mi się czytać twoich wypocin na temat aparycji czy też moich bliskich :p.Twoja osoba oddaje pewien demot " Panie Dawidzie jest pan bardzo młody jak na samorządowca,czy liczy pan na głos młodych ludzi?Pan Dawid odpowiada , z racji mojego wieku licze na głos dzieci.Reporter zamyślony mówi ale dzieci nie mają prawa wyborczego.Dawid mają.Ale jak to ,czy zna pan polskie prawo?Znam,dzieci mają prawo i koniec.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry