Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Może wkradł się błąd przy liczeniu (było zrobić kilka ankiet jak to kiedyś było) ,albo magicznie jakieś głosy nie są liczone
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser29689

Guest
Ewentulnie byliście tak nie zdecydowani co do jednolitych ustawień
 

DeletedUser32004

Guest
chorzy jestescie suport jast takie ,..... matematyki nie potraficie
 

DeletedUser32004

Guest
ja liczyłem niedawno i wyszło mi 53 głosy na nowy 43 na stary nie wiem czy to omyłka moja bo wczesniej mi wyszło ze wygrał nowy 13 głosami a nie 10
 

DeletedUser32004

Guest
nie dosc ze nasi gracze nie mogli w wikszosci głosować ze swiata eubei i lapitos bo błąd wyskakiwał to oszukujecie w liczeniu !!!!!!!!!!
 

DeletedUser32206

Guest
Od czerwca 2018 nie wyszedł świat szybki świat z nowym systemem podboju, a to są ustawienia najbardziej pożądane przed graczy.
Ja rozumiem, jeżeli chcieliście wprowadzić świat ze starym systemem podboju to nie musieliście robić tej akinety, gdzie każdy mógł oddać swój głos na ulubione ustawienie. Jednak gdy głosowanie już powstało to stwórzcie taki serwer jaki większość z Nas chcę.
Nas czyli graczy.
 

DeletedUser32004

Guest
mogli od razu dla pojedynczych graczy zrobić stary system niech sie bawią w 500 graczy
miesiac temu szybki swiat nysa to wiadome było ze gracze z nowym systemem wiecej zagłosuja ale jak widać oszukiwać trzeba ...
 

DeletedUser32004

Guest
żan chciał dwa razy zagłosować na stary system jak odliczałem głosy na 1 i 2 stronie ale olałem to
 
Status
Zamknięty.
Do góry