Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15394

Guest
Stary system jest dla kozaków - na nowym postawisz sobie mur wstawiasz deffa i idziesz spać a nawet jak bunt wbiją to musisz spać z 12 godzin żeby wioske stracić a na starym? 10 minut w wc i możesz nie mieć miasta :p
 

DeletedUser32004

Guest
Stary system jest dla kozaków - na nowym postawisz sobie mur wstawiasz deffa i idziesz spać a nawet jak bunt wbiją to musisz spać z 12 godzin żeby wioske stracić a na starym? 10 minut w wc i możesz nie mieć miasta :p
możliwe ze bardziej jest w stanie aktywna osoba sie obronić niż złotnik podbił ale dalej złotko góruje a suport nie daje swiata bez morali dla starego systemu bo mało zorganizowany sojusz nigdy by nie przeją miasta
 

DeletedUser30330

Guest
Pisanie do siebie na forum to chyba rzadka przypadłość.

PS: stary system zawsze cieszył się większą popularnością, więc nawet głosowanie nie było im potrzebne co do systemu.
 

DeletedUser15394

Guest
Właśnie jakim cudem więcej głosów było za nowym? zawsze to stary wygrywał? chyba za mało czasu było na głosowanie
 

DeletedUser27726

Guest
Pisanie do siebie na forum to chyba rzadka przypadłość.

PS: stary system zawsze cieszył się większą popularnością, więc nawet głosowanie nie było im potrzebne co do systemu.
tylko dlatego że tam najwięksi złotnicy grają i cała masa handlarzy ale do czasu tylko jak ich przejmą
 

DeletedUser27726

Guest
nadal bez odzewu :/
obawiam się że powiedzą że ankieta ankietą, ale oni na supporcie dostawali wiele sygnałów że gracze chca stary i bedzie stary
 

DeletedUser32004

Guest
złotnicy to głownie bazują na mulciakach w obcych sojuszach grałem na lapitos miałem swoj sojusz i widziałem co sie dzieje
 

DeletedUser27726

Guest
a grasz jeszcze na lapitos? rozważam grę tam konto założyłem jakis czas temu ale nie grałem czekałem na coś szybszego
 

DeletedUser32004

Guest
a grasz jeszcze na lapitos? rozważam grę tam konto założyłem jakis czas temu ale nie grałem czekałem na coś szybszego
i powiem tak w skrucie wbiły 2 najbogatsze sojusze w grepolis casyno i nie zaśniesz cieżko normalnym graczom coś zdziałać na świecie
 
nadal bez odzewu :/
obawiam się że powiedzą że ankieta ankietą, ale oni na supporcie dostawali wiele sygnałów że gracze chca stary i bedzie stary
Jakie znaczenie ma pisanie bez pośrednio do supportu apropos ustawień nowego świata, skoro z góry napisane było że wybór ma zostać podjety przez graczy za pośrednictwem ankiety na forum. Cała ta zabawa była jawna każdy mógł na bieżąco liczyć głosy, więc jedynym rozsądnym wyjściem z tej sytuacji pozostaje poinformowanie graczy o błędzie w ogłoszeniu ;)
A to że odpowiedzi z góry nie ma do tej pory jest małą kpiną jak by nie spojrzeć ale wychodzi na że nie tylko my czekamy na odpowiedź bo pewnie administracja PL znajduje się w podobnej sytuacji
 

DeletedUser27726

Guest
mogli by napisać w ogóle czy coś z tym robią czy nie, a tak to nie wiadomo są kipy które szykowały się na nowy a tu taka niespodzianka każdy chce wiedzieć na czym stoi
 
Status
Zamknięty.
Do góry