Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser32004

Guest
Czlowiek zobaczyl, że stary system i sie ucieszyl ale zaraz sie okaże, że w Inno nie umią liczyć w zakresie 100. Sam liczylem glosowanie i wydawało mi sie, że już po ptokach i bedzie nowy.

co ty gadasz jak przegrał z dużą przewagą swiat nowy myśl;isz dlaczego usuwają moje posty
 

DeletedUser32004

Guest
Czlowiek zobaczyl, że stary system i sie ucieszyl ale zaraz sie okaże, że w Inno nie umią liczyć w zakresie 100. Sam liczylem glosowanie i wydawało mi sie, że już po ptokach i bedzie nowy.
chcesz to idz na nyse człowieczku swiat szybki
 

DeletedUser32004

Guest
misiek zajefajnie gitarka i piona nigdy tak sie nie wkurzyłem jak dziś :p jestes spoko
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31255

Guest
Najwięcej do gadania mają gracze na botach i Multikontach. Przemyślcie sobie czy to właściwe rozwiązanie, bo to że ktoś kupi nowy starter i inny telefon nie znaczy, że to inny gracz -.-
 

DeletedUser29238

Guest
Najłatwiej pousuwac niewygodne komentarze no nie? Zrobiliście błąd i teraz powinniście za to zapłacić. Dzięki wielkie, jestem z wami od 2010 roku ale w tym momencie się żegnamy -.- Grepolis zeszło na psy -.- nie pozdrawiam.
Błąd w opisie, a nie w liczeniu, co zauważyli gracze, dla których szacun, że chciało im się liczyć i wiedzą, że to nie trwa 5 minut.
 

DeletedUser31255

Guest
Świetnie, ale za swój błąd również powinniście zapłacić. Gracze się już cieszyli i zgadywali. Ale najlepiej dobry świat zrobić pod nowy system, a staremu rzucić ochlapy takie jak Nysa -.-

A głosowanie wygrały Multikonta hahaha, no kurde widziałam jak się ugadywali. Pozdro.
 

DeletedUser19421

Guest
Błąd w opisie, a nie w liczeniu, co zauważyli gracze, dla których szacun, że chciało im się liczyć i wiedzą, że to nie trwa 5 minut.
Bzdura, liczenie to max 5-10 minut.

co ty gadasz jak przegrał z dużą przewagą swiat nowy myśl;isz dlaczego usuwają moje posty
Ale ja się zgadzam, powinien byc nowy stsem. Jednak ludzie którzy nie śledzą ankiet zobaczyli ogloszenie ze starym systemem, dzisiaj juz zobaczą nowy. Naprawde poziom tego forum to dno.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31255

Guest
Nie klocilabym się gdybym nie była pewna, że ekipa mosta mosta zakladala po cztery konta żeby cholera wygrać -.-
 

DeletedUser31255

Guest
A to wy nie jesteście od tego? Mam ci screenshoty porobić i wysłać? Może jeszcze będą na discordzie jak nie pousuwali.
 
Świetnie, ale za swój błąd również powinniście zapłacić. Gracze się już cieszyli i zgadywali. Ale najlepiej dobry świat zrobić pod nowy system, a staremu rzucić ochlapy takie jak Nysa -.-

A głosowanie wygrały Multikonta hahaha, no kurde widziałam jak się ugadywali. Pozdro.
Lepiej wypuścić kolejny szybki stary system a nowemu rzucać ochłapy
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser27726

Guest
Nie klocilabym się gdybym nie była pewna, że ekipa mosta mosta zakladala po cztery konta żeby cholera wygrać -.-
trzeba umieć pogodzić się z porażką, jasno jest wyżej napisane, że była blokada multi, a sprawa z różnymi starterami jest nie do udowodnienia każdy może rzucić takie bezpodstawne oskarżenie, przedstaw dowody...
wkradł się błąd w wynikach ankiety i tyle, nowy wygrał i powinien być od początku w ogłoszeniu
a jeśli się czeka na nowy świat to trzeba monitorować sytuacje i głosować kiedy jest na to pora a nie teraz żale po fakcie
 
Status
Zamknięty.
Do góry